Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak miałem na początku grudnia. Pokazywało też pusty dysk a nie chciało tworzyć nowych nagrań. Resety nic nie dawały.
Zadziałało samo na następny dzień, nagrania wróciły

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie monitujmy o naprawę EPG. Jak mam już dekoder 6 lat to takich cudów jeszcze nie było. Po każdej aktualizacji coś spieprzyli, ale takie cuda z EPG to szczyt ich możliwości. Po prostu katastrofa. Inne błędy można było jakoś przełknąć, ale tego się nie da. Było już kilka postów na ten temat, ale żadnej odpowiedzi od technika. 

Czyżby to zmowa milczenia? Musimy wymusić naprawę tego knota. Piszcie to może coś wskóramy. ☹️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pietrek1 napisał:

Ja mam ostatnio nietypowy problem , jak wchodzę na Polsat New to czasami dekoder robi się czarny i czarno na ekranie, a następnie reset, muszę wypatrzeć przy jakiej kombinacji to występuje, ale niestety jest bardzo losowo.

Czy przywracano ustawienia fabryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pietrek1 napisał:

Ja mam ostatnio nietypowy problem , jak wchodzę na Polsat New to czasami dekoder robi się czarny i czarno na ekranie, a następnie reset, muszę wypatrzeć przy jakiej kombinacji to występuje, ale niestety jest bardzo losowo.

 

5 godzin temu, Specjalista Polsat Box napisał:

Czy przywracano ustawienia fabryczne?

U mnie dzisiaj to samo. Często oglądam Polsat News i nie dawno zauważyłem podobny objaw (tj. czarny ekran i restart dekodera). Myślałem, że to jednorazowy wybryk dekodera, ale zaczął się powtarzać. Powrót do ustawień fabrycznych nie pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czarnym ekranem i resetem dekodera to jest problem od czasu tej aktualizacji w listopadzie 2021 r.

Pisałam o tym tu wtedy. Jak pierwszy raz tak się stało, to nie miałam odbioru tv przez chyba 1,5 godziny.

 Nic nie pomagało, ani wyjęcie wtyczki z gniazdka, nie dało się zmienić kanału, nie dało się wyłączyć dekodera czy telewizora. I od tej pory już ileś razy zrobił mi się czarny ekran i reset dekodera, tylko teraz trwa to krótko 2-4 minuty. Moim zdaniem to jest wina aktualizacji. Coś skopali i nadal nie naprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2022 o 13:00, Specjalista Polsat Box napisał:

Czy przywracano ustawienia fabryczne?

Nie bo i tak Polsat News praktycznie nie oglądam, ale ciekawa jest sytuacja że tylko na tym kanale, na innych nie mam tego efektu, przywracać ustawień fabrycznych nie będę bo nie chcę wszystkiego znów ustawiać i ryzykować swojej listy ulubionych (choć wiem, że ona może zostać).... Takie zachowanie, szczególnie że mają je inni jest ewidentym bugiem w firmware, tylko ciężko bardzo je uzyskać bo występuje okazyjnie, warto zainwestować w testerów :)  ja nim nie jestem bo za darmo nie robię :) 

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...