Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zauważyłem, że dziwnie zachowuje się dekoder, wchodząc do menu nie mogę zobaczyć co jest w sekcji Polecane (nie mogę wejść do tej sekcji, nic się nie wyświetla, jako ikonka jest kciuk w gwiazdce), no i nie mogę wejść do sekcji Program TV ( też się tam nic nie wyświetla)

Wersja softu 2.3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że nie pobraly się rekomendacje. Trzeba poczekać.

 

Nie bardzo, czekanie niczego nie załatwia. Skopane.

U mnie wersja softu 2.3.0 , na razie same minusy po aktualizacji: w menu "Polecane"- martwe menu, przewijanie do przodu brak 8x, bardziej uciążliwe brak dźwięku po USB mp.4 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dwa dni temu zgłaszałem tu problem z Evo, a mianowicie nie pobiera rekomendacji w pozycji polecane oraz program tv, soft 2.3.0, czy ktoś ma jeszcze taką sytuację, czy ewentualnie można pomyśleć o wymianie dekodera, proszę o odpowiedź.

 

To nie jest wina oprogramowania dekodera. Problem jest znany i jest w trakcie rozwiązywania, trzeba tylko chwilę poczekać.

Brak rekomendacji w menu nie stwarza żadnego problemu dla odbioru kanałów czy odtwarzania nagrań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze choćby cień szansy na dodanie przewijania 8x do przodu?

Kolejna aktualizacja za nami a nadal jest 4x i potem od razu 16x.

Ty masz taki problem, że nie ma przewijania x8 do przodu, co dla mnie jest nawet nie zauważalne :grin: . Mnie bardziej denerwuje to, że nie ma opcji ustawiania nagrywania 1 minutę do przodu (tak jak to jest w nc+) tylko od razu 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...raczej moje spostrzeżenie niż myśl. Po prostu wcześniej miałem dostępne w menu dekodera EVOBOX PVR  i jego ustawieniach możliwość wyboru odtwarzanych plików . Teraz tych ustawień po aktualizacji obecnej, tj 2.3.0

nie ma w opcjach wyboru.

Edytowane przez Gienions
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evoboxa możesz brać w ciemno,tylko pamiętaj aby dobrać

konwenter unicable (nie jest niezbędny ale warto go założyć ).

Nie koniecznie. Ja mam uniwersalny i siłą z jakością śmiga mi 90/100 przy jednym kablu. Ale co do samego dekodera, to faktycznie lekki w obsłudze i co najważniejsze dla mnie, to można ułożyć swoja listę kanałów wg. własnej numeracji. To na pewno na plus.

 

Gienions. Jak nie aktualizować? Można tak? Ja myślałem, że on sam automatycznie się aktualizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma nie śmigać na uniwersalnym, konwerter Unicable pozwala wykorzystać natomiast wszystkie funkcje dekodera, które na zwykłym pojedynczym konwerterze są nieosiągalne.

 

Lista CP jest tak skopana, że własna jest zaletą dopóki ma się jeden dekoder i jest to w miarę trafiony egzemplarz. Jak dochodzi MR, zaczynają się wymiany i częste przywracanie fabrycznych to odechciewa się układania własnej listy.

 

Gienions użył sarkazmu...

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...