Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszych 3 rundach eliminacyjnych LM oraz we wszystkich rundach eliminacyjnych LE prawa telewizyjne należą do klubów. Dopiero od 4 rundy eliminacyjnej LM oraz fazy grupowej LE prawa telewizyjne należą do nadawcy, który wygrał przetarg. :)

 

Więc jak już to prędzej te kanały premium ruszą albo na 4 rundę eliminacyjną LM albo na mecz o Superpuchar Europy.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie wiadomo tylko tyle, że na nowych kanałach mają być transmitowane mecze LM i LE. Pozostałe informacje (również te od konsultantów) są nieoficjalne, i nie ma sensu ich traktować jako pewne źródło informacji.

Jeżeli jednak Polsat będzie coś więcej na tych kanałach transmitować, to będzie transmitował choćby to miały być same duble ze swoich innych kanałów sportowych, a to ich Super HD będzie tego pełnym uzasadnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały miały ruszyć w sierpniu - komunikatów brak.

Trwa mundial. W dodatku nc+ sprytnie wykorzystało te największe piłkarskie święto i sporo zyskało na pozyskaniu praw do części meczów i - dzięki współpracy z TVP - emisji wszystkich spotkań w 4K. Polsat po prostu nie zdążył z oficjalnym komunikatem, który potem już nie miał szans się przebić. Kto dzisiaj interesuje się Ligą Mistrzów? Trwa mundial, o LM ludzie zaczną myśleć w sierpniu. Po co więc teraz oficjalne komunikaty? 

 

Zgadzam się, że jest to niewygodne dla widzów, bo w nc+ przynajmniej sprawa była zawsze jasna - masz pakiet z Canal+ to obejrzysz. Tu nic oficjalnie nie wiadomo. Ale napiszę jeszcze raz - z marketingowego punktu widzenia ogłoszenie dzisiaj szczegółów jest bez sensu. 

 

Poza tym zwłoka może wskazywać na prawdziwość podanych przeze mnie informacji, że nowe kanały będą dostępne dla części klientów bez dodatkowych opłat (pakiety 60+ zł). Inaczej to po prostu nie zdążyłoby się w tak krótkim czasie sprzedać.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa mundial. W dodatku nc+ sprytnie wykorzystało te największe piłkarskie święto i sporo zyskało na pozyskaniu praw do części meczów i - dzięki współpracy z TVP - emisji wszystkich spotkań w 4K. Polsat po prostu nie zdążył z oficjalnym komunikatem, który potem już nie miał szans się przebić. Kto dzisiaj interesuje się Ligą Mistrzów? Trwa mundial, o LM ludzie zaczną myśleć w sierpniu. Po co więc teraz oficjalne komunikaty? 

 

Zgadzam się, że jest to niewygodne dla widzów, bo w nc+ przynajmniej sprawa była zawsze jasna - masz pakiet z Canal+ to obejrzysz. Tu nic oficjalnie nie wiadomo. Ale napiszę jeszcze raz - z marketingowego punktu widzenia ogłoszenie dzisiaj szczegółów jest bez sensu. 

 

Poza tym zwłoka może wskazywać na prawdziwość podanych przeze mnie informacji, że nowe kanały będą dostępne dla części klientów bez dodatkowych opłat (pakiety 60+ zł). Inaczej to po prostu nie zdążyłoby się w tak krótkim czasie sprzedać.

Kolego ten aktualny szum to ja wczoraj wywołałem bo tyle nieoficjalnie wyszeptał mi konsultant, nikt nigdzie nie mówił o oficjalnych komunikatach :!:

czy faktycznie za kilka dni ruszą kanały to się przekonamy jak wskoczą na listę, co do szumnych komunikatów i sukcesów transmisyjnych konkurencji to CP jakoś nigdy nie robił wokół czegoś szumu do czasu aż coś puści w ruch więc i teraz zapewne będzie podobnie a że trwa Mundial :?: - no przecież nie na ich kanałach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dzwonili do rodziców z Polsatu, żeby przedłużyć umowę, ale gdy przejąłem słuchawkę i zapytałem co z Liga Mistrzów, że hola hola, podpiszemy nową umowę, gdy wszystko będzie jasne etc. To pan konsultant wyraził nadzieję, że abonenci posiadający Premium Max na pewno będą mieć LM w cenie. Ale gdy zapytałem czy może potwierdzić te spekulacje o których można tutaj przeczytać, że pakiet powyżej 60 zł i LM dostajesz, no to nie mógł tego powiedzieć. Zatem więc proszę zadzwonić jak będzie już coś pewne na 100%, bo domniemywanie mnie nie interesuje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czasem trzeba jednak logicznie pomyśleć, po co teraz te kanały, a nie przekazywać ploty które jak widać już sami pracownicy APSu tworzą.

Proszę was panowie poczekajcie chwilę. Wakacje na prawdę szybko miną i wszystko będzie jasne. Nie siejcie już plotek z APSów, bo będzie płacz jak coś nie pyknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma telefon w Plusie, więc skoro zaczynasz temat, nie rób zagadek, a podaj informację. Na numerze firmowym mam cenę 32,52 netto.

edit: na prywatnym tyle samo i w ten sam sposób. Czy oferty dla klientów indywidualnych nie powinny być podawane z VAT-em?

Edytowane przez rsw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś się jednak dzieje- znaczyłoby że ten konsul co mi puścił cynk "wiedział że dzwonią tylko nie wiedział w którym kościele"

podawał termin w ubiegłym tygodniu, może coś się przesunęło,ale skoro pojawia się oferta z cennikiem to kanały pojawią się niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...