Skocz do zawartości

Movies 24


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Movies 24 moim zdaniem jest jednym z najgorszych kanałów filmowych dostępnych na polskim rynku. Miałem go przez 6 miesięcy i chyba tylko raz się na nim na dłużej zatrzymałem. Być może wycofanie z n będzie początkiem końca tego kanału w Polsce. Myślę, ze nikt by nic nie stracił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie próbowałem nic tam oglądać, więc mogę oceniać tylko na podstawie tytułów, a to nie jest do końca obiektywna ocena. Tak czy inaczej ja go uważam na najsłabszy kanał filmowy ze wszystkich. Może jakby był FTA to miałby trochę większą widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał prezentuje żenująco niski poziom techniczny co sprawia, że trudno mi się zapoznać z tą częścią merytoryczną. Sądząc już po tytułach i ilości "premier" można stwierdzić, że Movies 24 nie dorównuje nawet Hallmarkowi z lat swej świetności. Cały czas natrafiam tam na serie "Perry Mason" - stare filmy w jakości VHS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc już po tytułach i ilości "premier" można stwierdzić, że Movies 24 nie dorównuje nawet Hallmarkowi z lat swej świetności.

 

Hallmark w czasach świetności puszczał od czasu do czasu nawet fajne filmy. A jeszcze nigdy jak patrzyłem na ramówkę Movies 24, nic mnie w niej nawet na chwilę nie zaciekawiło. Zupełnie nie rozumiem dlaczego ten kanał jest płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka Christmas 24 do godziny 04:00 6 grudnia (od 5 grudnia 16:00):

 

16:10 Mały detektyw - Film sensacyjny

18:00 Wyzwanie miłości - Film komediowy

20:00 Psia rewia - Film komediowy

22:00 Niezwykły wieczór - Film dramat

00:00 W szponach lęku - Film thriller

02:00 Za czerwonymi drzwiami - Film dramat

04:00 Prawo do wolności - Film dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na tym kanale zawitają jakieś wartościowe produkcje? Cyfra+ mogłaby ten kanał wzorem enki wycofać, no ale wtedy byłoby to podstawą do rozwiazania umowy... W jego miejsce można dodać jakiś inny kanał. A czy Movies 24 jest nadawany z tp. Cyfry+? Bo jeśli tak, to tym bardziej szkoda miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oczywiście, że z transpondera Cyfry+. Kanał musi zostać - zawsze to jeden więcej, dzięki czemu oferta jest "najbogatsza".

A nic specjalnego tam się nie spodziewać. To coś jest jeszcze gorsze od Filmboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam ten kanał od 2 tygodni ale jeszcze nic na nim nie oglądałem.Strasznie odstrasza fatalna jakość obrazu i dźwięku.Bije on chyba AXN oraz Zone Romantica.Powinni go wywalić z Cyfry a w jego miejsce włączyć np TV1000.Są jakieś nowe wiadomości czy coś się zmieni z tym kanałem od stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

"Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat1 w Łodzi zawiadamia, że na podstawie informacji uzyskanych od nadawcy programu MOVIES 24 od 1 października 2011 roku zostanie zaprzestane jego nadawanie. Tym samym kanał zostanie wycofany z oferty wszystkich operatorów, którzy nadają ową stację filmową, w tym m.in. Cyfra+ czy TPSA/Orange Polska. Kanał MOVIES 24 poświęcony jest filmom realizowanym specjalnie z myślą o małym ekranie. Proponuje wiele gatunków filmowych - kryminały, thrillery, a także filmy sensacyjne i romanse."

 

źródło: spam.org

 

Szkoda kanału, prezentował naprawdę ciekawe produkcje, niedostępne na innych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...