Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wierzę w taką ofertę . W 3 dni po telefonie z CP z propozycją przedłużenia abonamentu , kurier przywiózł mi tuner ( trzy dni od momentu rozmowy telefonicznej ) Echostar HDS - 400E .

Za przedłużenie umowy na 24 miesiące dostałem tuner za 1zł. - 5 miesięcy full pakiet + 3 miesiące full pakiet kanałów HD ( wszystkie włącznie z HBO HD ) za 0 zł.. Po upływie promocji ( 5 miesięcy ) pozostanę przy pakiecie ,,Familijny+ RM . Pozostałe 19 miesięcy będę płacił po 57,80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dami107 chyba źle zrozumiał ofertę. Za HD+HBO+Relax MIX do familijnego faktycznie może zapłacić dodatkowo 42,80zł ale w sumie to wyjdzie ponad 80zł. Wątpliwe jest tez dawanie tego na cały okres umowy. Prawdopodobnie był to okres 1miesiąc pełnego pakietu 3 miesiące podniesionego i reszta normalna. Dobrze że nie zgodził sie bo oznacza to automatycznie podpisanie umowy.

 

Poza tym nie dostaliście tylko użyczono wam dekoder. Co w przypadku Polsatu nie jest problemem, bo na tym dekoderze nic innego poza Polsatem nie można oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę również rezygnował z CP w związku ze zmianą regulaminu. Dostałem na czas umowy dekoder Samsung DSB 305G, jeśli będę go musiał zwrócić to trudno bo i tak mam jeszcze Mini D1 na pre-paidzie. Ale moje pytanie jest natomiast takie. Klapka zakrywająca kartę czasem wypada jak się ją otwiera. Jest ponownie do włożenia, ale... Czy nie miał ktoś z Was podobnego problemu, bo jestem ciekaw ile policzą mi za to "kary". Jeśli coś sobie jeszcze przypomnę , będę edytował posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol drogo... i to bardzo. Dzwoniłem na infolinie do BOK, że mogę przedłużyć umowę ale jak dostane Relax Mix taniej sporo przez cały okres trwania umowy. Nie zgodzili się, mogą mi jedynie 3-6 mies darmo dać. Powiedziałem, że się zastanowię. Bo ja bym może i tego Samsunga zostawił...ale za 60zł mogę mieć Podstawowy+ i CANAL+...Nie wiem czy im jutro nie wyśle z rana priorytetu z wypowiedzeniem umowy, bo trochę mi się nie opłaca zostawać, a zmiana platformy to tylko wymiana dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ arczi1280 jeżel brat ma umowe w okresie podstawowym to ma miesieczny okres wypowiedzenia,umowa na czas nieokreslony trzy miesiace wypowiedzenia.Popatrz w tym wątku viewtopic.php?f=7&t=13382 moze brat jeszcze załapie sie na mozliwość wypowiedzenia w związku z wycofaniem kanałów E! i TV100.

Chyba ze tak jak napisał @ stan69 przxyślą bratu nowy regulamin,wtedy bedzie miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinie do BOK, że mogę przedłużyć umowę ale jak dostane Relax Mix taniej sporo przez cały okres trwania umowy. Nie zgodzili się, mogą mi jedynie 3-6 mies darmo dać. Powiedziałem, że się zastanowię.

 

6 miesięcy za darmo familijny i relaxmix? To chyba dobra oferta przy 24 miesiącach, bo pewnie taką ofertę dostałeś.

 

Może i dobra, ale mi bardziej zalezało na Relax Mixie za 45zł przez cały czas np

 

Podstawowa cena pakietu Familijnego+RelaxMix to 57,80zł miesięcznie.

1) CP daje Ci 6 miesięcy tego pakietu gratis przy umowie 24 miesięcznej co daje Ci oszczędność 6x57,80zł=346,80zł.

2) Ty chcesz by CP przez 24 miesiące obniżył Ci cenę tego pakietu do 45zł. Czyli oszczędzałbyś 12,80zł każdego miesiąca. Po 24 miesiącach zaoszczędzisz 307,20zł.

 

Wniosek: dają Ci tak naprawdę więcej niż żądasz, ale Ty kręcisz nosem zamiast przemyśleć sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ja rozumiem, ale bardziej mi zależy żeby mieć miesięczne zobowiązanie niższe, bo po tych 6 miesiącach będę musiał płacić normalną sumę, a nie będę mieć C+. Wysłałem z rana wypowiedzenie, poczekam aż oddzwonią z jakąś propozycją. Ewentualnie poszedłbym jeśli już na umowę 12mies - 3 miesiące gratis z Echostarem może jakimś, jeśli takowa możliwość będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja wysłałam pismo wypowiedzenia umowy do Cyfrowego Polsatu dnia 13.04.2010 a do 16 każdego miesiąca muszę zawsze opłacić swój pakiet czyli będę musiała jeszcze zapłacić 3 razy tj. : do 16.04.2010 do 16.05.2010 i do 16.06.2010 czyli kiedy dokładnie przestaną mi działać programy? i czy nie muszę się obawiać żadnych konsekwencji jeżeli nie zapłacę już po tych 3 miesiącach? dostanę jakąś informację z Cyfrowego Polsatu dotyczącą zerwania umowy czy jak to jest? bo jeszcze do tej pory nic od nich nie przyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem oferte utrzymaniową....chodz de facto wiecej będe płacił....ale w punkcie...jak bym chiał podpisac umowęto tego bym nie otrzymał wiec kólko sie zamyka....

krtoko mowiac...mam familijny plus relaxmix ....na ten pakiet zaproponowali mi 3 miesiace za darmo i w zasadzie tyle....

na pakiet familijny plus relax mix zaproponowali mi 4 miesiace za free jak zostane z tym dekoderem co mam.... i hbo na rok w cenie...

 

a na pakiet familijny plus relaxmix plus hbo czyli 77.80 miesiecznie , umowa na 24 miesiace, dekoderechostar hd400 za 1 PLN ale.... dostałem 6 miesiecy za free....pakiety hd przez 3 miesiace za darmo, i przez rok cinemax-y za darmo....

niby podwyzka ale w sumie jak sie podliczyłem...to wyjdzie podobnie jak place teraz a mam wiecej do ogladania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...