Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ

wysłałem dziś emaila w zalogowanym icoku ciekawe co dalej

Witam

Wysłałem do państwa wypowiedzenie umowy na pakiet familijny zawarta 21.03.2008

List wysłałem 17.01.2010

Otrzymałem pocztowe "potwierdzenie odbioru" iż dnia22.01.2010 odebrała je pani:Kujawska Anna w imieniu CYFROWEGO POLSATU

Lecz do dnia dzisiejszego tj.13.02.2010 nie otrzymałem od państwa strony żadnej informacji ustosunkowującej do mego wypowiedzenia(kiedy realnie wygasa)

 

Prosze o odpowiedź w w/w temacie

Pozdrawiam(dane zastrzeżone)

Ciekawe wysłałem tego maila 13 lutego

Zgadnijcie jąką odpowiedź dziś otrzymałem cytuje:

Szanowny Panie

 

Prosimy o podanie aktualnego numeru telefonu. Wówczas w przedmiotowej sprawie skontaktuje się z Panem pracownik Cyfrowego Polsatu.

 

CP to banda następny mail to penie napiszą że nie maja mojego PESELA

jakoś jak dzwonili do mnie w grudniu w sprawie testowego zestawu do internetu to nr mieli

(bez komentarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wally79, i tak nic innego poza polsatem na tym dekoderze nie oglądniesz a sprzedając go musisz zrobić cesję, żeby usunąć swoje dane z dekodera i wtedy to zobaczysz jakie bedziesz miał problemy ze strony Cyfrowego Polsatu, ale odradzam Ci go sprzedawać ja ten dekoder kupilem w prepaidzie za 99zł na własność i na pewno się go nie pozbędę, wiem że to jeden z lepszych modeli.

 

997marek, czasem jak dzwonia do mnie z polsatu to mam ochote zacytować naszego prezydenta i tylko wrodzony spokój sprawia że sympatyczny stażysta nie słyszy w słuchawce "S[beep]aj Pan!" jeśli Pani Anna odebrała go 22 stycznia to wygasa 21 marca, gdyby odebrała 20 stycznia wygasało by 21 lutego, czas wypowiedzenia 1 miesięcznego upływa pod koniec okresu rozliczeniowego następujacego po okresie rozliczeniowym w ktorym CP otrzymał wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

posiadam cyfrowy polsat od samego poczatku jak tylko staly sie dostepne dekodery

w sprzedaży ale pora zrezygnowac a konkretnie przejsc z pakietu familijnego na pakiet mini

dawno się z nimi nie kontaktowałem jak się teraz okazuje to na maila chcą nr telefonu to się skontaktują i zero odzewu

a telefon aby sie dogadać muszę całą karte pewno stracić (jesteś 10 na liście oczekujących :/ ) nie wiem kiedy podpisywałem umowę

a pamietam tylko że raz podpisałem jakiś aneks to za to dostałem 3 miesiące jakiś pakiet gratis

wtedy to jeszcze inaczej się nazywały pakiety

mój okres rozliczeniowy jest od każdego pierwszego dnia miesiąca

tak więc jeśli wyśle wypowiedzenie teraz do data wypowiedzenia o ile się nie mylę będzie 1 06 2010 i do tego dnia trzeba płacić a jak przejść na mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak mozesz wyslac wypowiedzenie najlepiej priorytetem i za potwierdzeniem odbioru.

Wzór takiego wypowiedzenia powinien wyglądać mniej więcej tak:

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę o nr (numer umowy) zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mną tj.

(dokładne dane adresowe) legitymującym się dowodem osobistym o nr (nr i seria dowodu osobistego wydanym przez (nazwa organu wydającego dowód) a Polsatem Cyfrowym z siedzibą (adres siedziby polsatu cyfrowego)

 

Z poważaniem

(osobisty czytelny podpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuczjan wypowiedzenie jest 3 miesiące chyba że chodzi o wypowiedzenie w związku ze zmianą regulaminu to miesiąc, czas liczy się od momentu gdy twoja pisemna decyzja wpłynie do Cyfrowego Polsatu, w liście musi się znaleźć co najmniej imię, nazwisko i adres klienta z numerem karty i podpis, można też inne informacje ale muszą wystarczyć do identyfikacji klienta, możesz podpisać porozumienie na mini gdy wygaśnie familijny, czyli następnego dnia w APSie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

więc moja dalsza historia z polsatem

dodzwoniem się do nich dostałem nr umowy i date podpisania jej i powiedziałem że chcę przejść na

pakiet mini osoba rozmawiająca ze mną powiedziała że odzwoni do mnie konsultant w tej sprawie

i tak się stało rozmowa trwała ponad 20 min ale najważniejsze jest to że na koncie z jakiejś przyczyny

mam natpłatę na 2 miesiące i przechodząc na pakiet mini zawieram umowe ustną nie zrywam tamtej

a do mnie przychodzi tylko informacja o zmianie pakietu pocztą i pierwszą wpłate robie dopiero w pażdzierniku dodam jeszcze że konsultant dzwonił z numeru zastrzeżonego wydaje mi się że chyba

chcą mnie zrobić w trąbę co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No przejęzyczyłem sie ;) , będa mieli przed 21, tylko mam jescze jedeno pytanie przy rozwiązaniu umowy to mam podac serie i numer dowodu osobistego tego co została zawierana umowa czy nowego numeru bo dowód musiałem wymienić?

 

dodaję że nowy numer został im wysłany wraz z kserokopią nowego dowodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...