Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niemniej jednak najlepiej mają osoby, które podpisał niedawno umowy z CP, ponieważ w razie usunięcia kanału, czy podmiany na inny, nie będą musieli czekać na nowy regulamin tylko będą mogli od razu wysłać wypowiedzenie umowy, iż nie zgadzają się na wycofanie/podmianę danego kanału TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robercik7226 jaki wzór umowy? jeśli dostałeś umowę to prawdopodobnie może być to nowy regulamin, sprawdź czy nie masz tam takiej informacji, wtedy możesz wypowiedzieć, chyba że zamawiałeś umowę telefonicznie, to wtedy nic nie zrobisz, ta umowa to tylko potwierdzenie zawartego przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje szybkiej porady, a raczej potwierdzenia moich informacji/przypuszczen/opinii :)

 

Jako ze w domu niektore zadania spadly na syna (czyt. na mnie), takze i z rozwiazaniem umowy trzeba samemu cos wymyslec.. Przyszedl do mnie wzorzec umowy, regulamin i cennik (wszystko to nadane dnia 24 marca). Mam prawo do wypowiedzenie umowy nie pozniej niz do dnia 21-04-2010 (tak wynika z pisma). I mam dwa skromne pytania:

 

1. czy rezygnacja wyslana dnia jutrzejszego poleconym priorytetem z potwierdzeniem odbioru dotrze do tegoz dnia ?

 

2. czy same pismo jest sklecione dobrze ?

 

Miejscowosc, dzien dzisiejszy

Moje dane osobowe (a raczej osoby, na ktora zawarta jest umowa)

 

PESEL: xxx

Nr kontraktu: xxx

Nr karty dostępu: xxx

Nr seryjny dekodera: xxx

Nr modułu CA: xxx

 

 

Wypowiedzenie umowy

Uprzejmie informuję, iż w związku ze zmianą wzorca Umowy, Regulaminu oraz Cennika nie zamierzam kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnego Pakietu Podstawowego (Pakietu Familijnego).

Nadpłatę proszę zwrócić w terminie 14 dni od dnia zakończenia kontraktu na konto bankowe:

xxx

NAZWA BANKU

Z poważaniem

xxx

 

Dziekuje za szybka odp. ! :)

Pozdrawiam i witam na forum (jako ze to moj pierwszy post )

 

p.s. tak, przegladalem ostatnie strony tegoz tematu (kladlem nacisk na posty osob, ktore rowniez jak ja zrywaja umowe w zwiazku ze zmiana regulaminu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robercik7226 - dostałeś w kopercie:

- pismo traktujące o wprowadzonych nowościach i o tym co otrzymujesz w przesyłce

- wzorzec umowy mający na celu zapoznać abonentów z nowym formatem umowy (a nie umowę!)

- nowy Regulamin Świadczenia Usług

- nowy Cennik dla Abonentów

 

Jeżeli w międzyczasie nic nie podpisywałeś ani nie zawierałeś telefonicznie porozumienia to nie masz żadnego innego zobowiązania wobec CP ani CP wobec Ciebie poza tym podstawowym, starym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie >dostałem ostatnio regulamin z klauzula że Mogę zerwać umowę do 27-04-210 bez konsekwenccji. Napisałem pismo o zerwanie umowy( niekorzystna oferta kanałów HD)

. mam dekoder Samsung HD, chciałbym zostać przy tym dekoderze poniewaz jako jedyny daje możliwosc układania list ulubionych ,czy jest taka możliwość ze przy podpisaniu całkiem nowej umowy ( nie przedłużenia poprzedniej) , bede mógł korzystać z dotychczasowego dekodera. Proszę o odpowiedz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie po to, tak samo w cyfrze i CP, jak nie masz twina to nagrasz tylko to co oglądasz w danym momencie, poza tym to jest wątek o rezygnacji z CP a nie o podpinaniu dekodera N do instalacji, ale jak już ustaliliśmy po rezygnacji z CP na antenie z logiem Polsat HD nka będzie działać :) wystarczy tuner zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda do ciebie dzwonic z nowa propozycja i wtedy jak powiesz stanowczo ze nie chcesz dalej uslug CP to ci powiedza np. ze od 23 Czerwca bedzie koniec przygody.

 

ach, dzieki

mam kolejne pytanie (zwiazane z tym samym). sorry, ze tak spamuje/niepokoje mezow stanu i niewiasty, ale sie denerwuje, bo chce by wszystko poszlo cacy

 

skoro piorytetem poleconym z potw. odbioru wyslalem w pon. z ranca (czyli dnia 19 kwietnia), a oni termin mi dali do 21 kwietnia, to... kiedy oni beda dzwonic (chodzi mi raczej, czy znacie ich "przyzwyczajenia")? tydzien po otrzymaniu pisma ? miesiac ?

 

z gory dzieki za odp. :) obiecuje, ze nastepnym razem nie zadam tak glupiego pytania ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie pani z cyfrowego polsatu zadzwonila, i ja, zamiast mowic stanowcze NIE, wysluchalem po kolei wszystkich jej ofert

najpierw 3 msce gratis samego familijnego (umowa na 24 miesiace), potem, ze dorzuci albo hbo albo relax mix w cenie samego familijnego przez caly okres umowy. potem, ze da dekoder hd za symboliczna zlotowke (aktywacja) i na koncu, ze do tego moze dorzucic kanaly hd za sumke (razem) 42,80 (czy jakos tak)

ale ostatecznie zrezygnowalem

 

dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...