Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne, tak na zapas żebyś mógł jeszcze przed rozpoczęciem 3 okresu rozliczeniowego wysłać do CP wypowiedzenie umowy. Bo wypowiedzenie musi dotrzeć przed rozpoczęciem 3 okresu rozliczeniowego przed końcem umowy, tak byś płacił tylko przez 3 miesiące, a nie 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wymianę dekodera nie z winy abonenta, a z powodu wymiany przestarzałego sprzętu, to nie ma chyba nigdzie tego uregulowanego, to tylko wola CP kiedy poinformują abonenta o tym - zwłaszcza, jeśli nie wiąże się to z zakończeniem umowy - ale muszą to zrobić napewno zanim zablokują odbiór oferty na tych starych dekoderach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś z grubsza czyta regulaminy to wie, że taka opcja nie jest nigdzie ujęta. Wyprzedzenie 4 okresów uważam za DOBRĄ praktykę i dlatego nie przesądzam o finale sprawy (aczkolwiek upomnieć się o swe prawa trzeba). Mam ostatni przykład: klientka została powiadomiona o konieczności wymiany, potem na :starym" dekoderze CP zakodował sygnał (abo oczywiście opłacone). Klientka tuner pod pachę, w APS za 1 zł dostała nowy tuner i dopiero potem przyszedł list z CP o powyższej operacji. Klientka za telefon, konsultant obiecał 2 miesięczne zwolnienie z opłaty abo (2x 39,90) . Pozostaje pytanie czy to naprawdę gratis bo abonentka nie może doliczyć się 100 zł należnego zwrotu kaucji (zwrócony tuner miała z czasów dość odległych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot kaucji obniżonej o koszta naprawy usterek sprzętu, w tym przypadku zwracany był sprzęt wycofywany więc nie powinno być w ogóle sprawdzania sprzętu, ale prawdopodobnie sprawdzą kompletność zestawów, następuje do 30 dni od daty zakończenia umowy na starym sprzęcie (reg. p. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

dzwoniłem w piątek na infolinie z polsatu zamówiłem dekoder hd z twardy dyskiem umowa na 29 miesiecy 99 zł itp pan pytał 3 razy czy moze nagrac rozowe powiedział równiez ze nie place z wysylke oraz za kuriera :) te 24 zł .

Dzis dostalem dekoder zwykły czyli hd bez dysku za telefon i odrazu ogien z nimi zero jakis informacji z ich strony chcialem rozmawiac z jakis kierownikiem zero kontaku i teraz prosba do osob ktore wiedza co i jak czy polsat moze takie cos z robic i jak wyglada sprawa ze zwrotem bo umowa zostala podpisana paczke odebrana wiem ze mam te 10 dni czy ktos moze napisac mi pismo jak to ma wyglafdac pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylaj szybko reklamacje listem poleconym bo na infolinie nie ma co liczyc. Po 4 miesiacach dzownienienia pisania meili w innej sprawie w koncu dowiedzialem sie ze wzieli na powaznie za reklamacje jak wyslalem im pismo listem poleconym. Jak nie maja takiego pisma to olewaja totalnie klienta. Nie powiem ci co w kwestii umowy nie zgodnej z tym co uzgadniales przez telefon ale jesli byla nagrywana to musisz uzbroic sie w cierpliwosc, nic nie zwojujesz bo to taka firma ze na infolinii jedynie odbieraja telefony ale nic nie moga. Wyslij im pismo z opisem calej sprawy z data rozmowy telefonicznej itd . Napisz ze podczas rozmowy byly ustalone inne warunki niz otrzymales. Zycze duzo cierpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD z dyskiem kosztuje 99 PLN tylko w jendym przypadku - gdy wybierasz oferte premium, w innym przypadku w ktorym jest dostepny kosztuje 149 PLN i to powinno dac do myslenia, a takze to ze DVR HD nie jest dostepny przy wszystkich pakietach. Napisz prosze jaki pakiet zamawiales przez telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinyl_ on nie musi wiedziec jakie sa warunki wydawania dekoderow z dyskiem. Zadzwonil powiedzial co chce to konsultant powinien wiedziec czy moze mu dac w tej ofercie dekoder z dyskiem. W moim przypadku w nagrywanej rozmowie telefonicznej ustalilem inne warunki niz pozniej otrzymalem w liscie z aneksem od poslatu. Niby nie wiele sie roznilo ale w rozmowie telefonicznej konsultant zaoferowal mi roznicaca sie oferte od tego co przyslali jako potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie musi, wiec w takim wypadku jest to ewidentny blad pracownika infolinii albo takie ich celowe dzialanie. Moze mysla ze ktos da za wygrana i zostanie przy tym co mu przyslali. Jednak jesli ustalenia z infolinia byly diametralnie inne niz to co przyslali to powinien sie upominac o to co zamowil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Sorek21 Zobacz w umowie, jaki masz okres wypowiedzenia i na tyle przed końcem wyślij wypowiedzenie.

 

Oczywiście, że jak rozwiążesz umowę zawartą na czas określony przed jej upływem to zapłacisz karę... Chyba, że umowa jest na czas nie określony wtedy nic nie zapłacisz...

Ale pytanie jest o coś innego - @JENEKA pytał się o to, gdzie tą karę się płaci, jak już przyjdzie ją płacić i czy mogą na poczet kary wliczyć pieniądze z nadpłaty :roll: Ja tam tego nie wiem, więc w błąd nie będę wprowadzał :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę rozwiązać umowę z CP. Umowę tą podpisałem w dniu 17.1.2007 na 27 miesięcy. Po skończeniu umowy na czas określony dalej użytkuję CP jednak nie jestem zadowolony z powodu różnorakich problemów technicznych z odbiorem programów. Czas leci, a w zasadzie za nic ja muszę płacić i trzeba w końcu z tym zrobić porządek. I mam pytanie.

 

Jak napisać podanie o rozwiązanie umowy. Czy umowa ta liczy się jako ta na czas określony czy nie ? I jak to napisać ?

 

Dodam, że dekoder jest zakupiony na własność. Za wszystkie rady serdecznie dziękuję.

 

Wypowiedzenie umowy

 

 

 

 

Informuję, iż nie zamierzam kontynuować umowy zawartej na Czas Nieokreślony w zakresie obowiązku zachowania aktywnego Pakietu _____________________ z dniem __________.

Umowa zawarta była w dniu __________ pomiędzy mną tj. ____________________, _____________________, _________________, nr Dowodu osobistego ________________,

nr dekodera ________________, nr abonenta______________, a Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa

 

 

 

Z poważaniem

 

Takie coś znalazłem na wujku google. Czy taki format pisma będzie dobry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólny wzór wypowiedzenia masz tu :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=34&t=7859&p=251643#p251643. Umowę podpisywałeś w styczniu 2007 roku na 27 miesięcy, a więc jeśli po 27 miesiącach nie podpisywałeś żadnego aneksu do umowy albo nie dokupywałeś żadnego pakietu dodatkowego na który trzeba było podpisać porozumienie, to umowa jest na czas nieokreślony i wypowiedzenie wysyłasz na taki rodzaj umowy (pisząc według wzoru, do których link podałem wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś skończyła mi się umowa z CP na 2 lata, znaczy się zawarta była 8 września 2008 dziś przeszła na czas nieokreślony. w związku z wejściem do cyfry kanałów polsatu przechodzę do c+ teraz pytania: czy jeśli wyśle dziś wypowiedzenie 3 kolejne miesiące będę musiał opłacać abonament i będę normalnie miał dalej odbiór z CP , czy 3 mies będę czekać na wypowiedzenie umowy a mnie odetną dziś i nie będę płacić ?, czy w wypowiedzeniu trzeba napisać powód ? czy będą do mnie wydzwaniać żebym został ? ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 miesiące musisz jeszcze płacić i będziesz odbierał ofertę przez te 3 miesiące. W wypowiedzeniu nie musisz pisać powodu rezygnacji, po prostu piszesz, że rezygnujesz z dniem takim i takim, tzn. za 3 miesiące. A pod koniec tego 3-miesięcznego okresu mogą do Ciebie zadzwonić z jakąś propozycją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...