Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak mozesz wyslac wypowiedzenie najlepiej priorytetem i za potwierdzeniem odbioru.

Wzór takiego wypowiedzenia powinien wyglądać mniej więcej tak:

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę o nr (numer umowy) zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mną tj.

(dokładne dane adresowe) legitymującym się dowodem osobistym o nr (nr i seria dowodu osobistego wydanym przez (nazwa organu wydającego dowód) a Polsatem Cyfrowym z siedzibą (adres siedziby polsatu cyfrowego). Poniewaz nie akceptuje nowego regulaminu.

 

Z poważaniem

(osobisty czytelny podpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co pisać z dniem, bo i tak liczy się data wpłynięcia.

 

U góry wasze dane tj.

imię i nazwisko data sporządzenia pisma

adres zamieszkania/adres koresp. jeśli inny

numer kontraktu/numer karty dostępu

 

Najlepiej zacząć: "W związku ze zmianą regulaminu świadczenia usług Cyfrowego Polsatu wypowiadam umowę nr kontraktu..... pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem Sp z.o.o. I w zasadzie tyle potrzeba.

 

Podpis ma być taki sam jak na umowie, jeśli na niej był nieczytelny to ma być nieczytelny.

 

Jak ktoś ma jakąś nadpłątę to "Nadpłatę proszę zwrócić w terminie 7 dni od zakończenia kontaktu na konto bankowe."

Jak ktoś ma kaucję to: "Wpłaconą kaucje proszę zwrócić w terminie 7 dni od dnia otrzymania sprzętu, na konto bankowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma kaucję to: "Wpłaconą kaucje proszę zwrócić w terminie 7 dni od dnia otrzymania sprzętu, na konto bankowe"

Z tym terminem to darowałbym sobie. Sprzęt trzeba zwrócić, co zajmuje kilka dni, a później i tak będzie czekał trochę na spradzenie przez ich serwis. Zapomnij, żeby uporali się z tym w ciągu 7 dni. Ja czekam już miesiąc na sprawdzenie, a dzwoniąc w poniedziałek na infolinię usłyszałem, że sprzęt jest jeszcze sprawdzany. Nie spieszy im się... mają czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeśli sprzęt jest mój na własność to będę odbierał jakieś kanały niekodowane?, Z tego co mi wiadomo to najważniejsze jest na wypowiedzeniu umowy podpis, numer karty,numer dekodera i numer umowy, pesel, serii i numeru dowodu osobistego nie dałem gdyż mam nowy, napisałbym ten stary to powiedzieli by że jest nie aktualny i cza nowy, a jak bym wysłał nowy to pewnie by powiedzieli że cza tamten stary jaki jest na umowie , powiąża ofertę za pomocą numeru karty i pesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą i tak za granice jade do roboty, przy7jade to pomyślę nad czymś nowym

 

Chciałem się was coś poradzić, sprawa jest następująca, o tuz za nim dostałem nowy regulamin, cennik, i wzorzec umowy, to wysłałem im poleconym listem, zawiadomienie o zmianie serii i numer dowodu osobistego oraz ksero,gdyż w tedy nie planowałem rozwiązania umowy, potem przyszły mi te papiery czyli nowy regulamin, wysłałem im wypowiedzenie 06.04.2010r. i nagle dziwnym trafem dopiero teraz odpisali mi mail iż nie w płynął im ten list z zawiadomieniem o zmianie serii i numeru, co ja mam teraz zrobić , wysyłać im mailowo skan dowodu gdyż tak chcieli, czy napisać im tak " uprzejmie informuje iż nie widzę potrzeby wysyłania skanu mojego dowodu osobistego gdyż wysłałem do państwa wypowiedzenie umowy z powodu nie zaakceptowanie prze zemnie nowego regulaminu , wie ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarżujesz niepotrzebnie, nie zmienia się numeru dowodu w trakcie umowy, można to zrobić przy przedłużaniu w APS ale w trakcie jest niepotrzebne, jak chcą skan to im wyślij, niech zaktualizują dane, potem nie będziesz mial problemów z podpisaniem nowej, ale nie zapomnij też wspomnieć że umowa została wypowiedziana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko czy jeśli umowa jest podpisana na czas określony to nie wystarczy wysłać rezygnacji miesiąc wcześniej a nie trzy? :> Gdy podpisywałem umowę to miałem 4 czy 5 miesięcy gratis a potem 24 miesiące okresu podstawowego i umowę do dnia 31 stycznia 2010r., rezygnacje Polsat otrzymał 20 listopada 2009r. ale twierdzi, że za luty powinienem jeszcze zapłacić?! :shock: Czy ktoś mi to może jakoś sensownie wytłumaczyć? Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz1945, nie, tylko w formie pisemnej z Twoim czytelnym podpisem, takim samym jak na umowie. Później musisz to wysłać poleconym (najlepiej za potwierdzeniem odbioru) na adres CP. W przypadku, gdy nieakceptujesz nowego regulaminu masz miesięczny okres wypowiedzenia. Natomiast, gdy kończy Ci się okres podstawowy i nie chcesz, aby umowa wskoczyla Ci na czas nieokreślony masz 3 m-czny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowe do dnia 31 stycznia 2010r., rezygnacje Polsat otrzymał 20 listopada 2009r. ale twierdzi, że za luty powinienem jeszcze zapłacić?! :shock: Czy ktoś mi to może jakoś sensownie wytłumaczyć? Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

 

Czyli okres rozliczeniowy 31 kazdego miesiaca. Wypowiedzenie masz 3miesieczne na koniec okresu roliczeniowego. Wypowiedzienia wplywa 20 listopada, wiec rozoczyna sie od kolejnego pelnego okresu rozliczeniowego, wiec od 31.listopada(listopad ma 30 dni, ale pisze dla uproszczenia). Pierwszy miesiac trwa od 30 listopada do 31grudnia, drugi od 31 grudnia do 31stycznia, trzeci od 31 stycznia do 28 lutego. Umowa rozwiazuje sie z 28 lutym i do tego dnia musisz miec wszystko oplacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzwonili do mnie wczoraj w sprawie mojego wypowiedzenia umowy z powodu z miany regulaminu, więc im potwierdziłem że podtrzymuję swoją decyzję, chcieli mi wcisnąć jakąś promocje ale odmówiłem , wszystko poszło ładnie i gładko, będę odbierał kanały FTA,jak dla mnie obsługa była miła i uprzejma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...