Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla umów samego internetu 1 miesiąc, a dla umów TV+Internet jako Multioferta (jedna umowa na dwie usługi), okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące dla umów zawartych przed 26 marca 2014 i 2 miesiące dla umów zawartych od 26 marca 2014.

Stosowne zapisy o okresie wypowiedzenia znajdują się w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to moj pierwszy post na tym forum wiec Witam wszystkich forumowiczow!!! I soorki za pytania w stylu "co by bylo gdyby"

 

Mamy umowe podpisana 30/05/12 na 36miesiecy zawiera: Familijny HD jako pakiet podstawowy + ExtraHD + Sport HD, z czego jeden z nich byl wymagany cena to 69.99+5.00 dekoder PLN. Poniewaz nie bardzo ogarniam te 200-kila stron watku mam pytanie

 

Jak sie z tego [beep]a wydostac???

 

Czy jest aktualnie jakas mozliwosc rozwiazania umowy w zwiazku np ze zmiana programowa tj pakietowa (czytalem cos o ESPN i Suodence ale niewiem czy to jeszcze jest aktualne w moim przypadku) Nie moge nigdzie znalezc spisu programow z tego okresu wiec moze ktos pomoze.

 

Tak ogolnie to czy da sie jakos ta umowe rozwiazac? Oczywiscie bez kar umownych! Czy pozostanie mi placic przez nastepne 12 miesiecy za to [beep]o ktore i tak jest wylaczone nawet z produ zeby dekoder sie nie swiecil bo uzywamy n+ (CP byl/jest pomylka tesciowej)

 

Ludziska poratujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o pomoc umowa zawarta 03.02.2010 (wtedy na 29 miesięcy), w ICOK widnieje informacja, że do końca umowy pozostały dwa miesiące, bieżący okres rozliczeniowy 03.05.2014 - 03.06.2014.

Chciałbym zrezygnować ze tej umowy w jaki sposób to zrobić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tej zasady: viewtopic.php?f=7&t=238&p=941450&hilit=okres+dodatkowy&sid=c0c5005aa32e9a832f153361427cfc69#p941497

Wysyłając w obecnym cyklu rozliczeniowym wypowiedzenie ostatnie dwa miesiące wypowiedzenia będziesz płacił według stawki na czas nieokreślony dla Twoich pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam taki problem. umowa skonczyla sie 5 kwietnia 2014 i spoznilem sie z wyslaniem wypowiedzenia umowy. wyslalem ja w maju 2014r i dzwonil do mnie pan i krecil mnie na dalsze umowy

ale sie nie zgodzilem i chcial bym zrezygnowac z dalszej wspolpracy. powiedzial mi ze umowa byla do 5 kwietnia i ze wzgledu na to ze nie bylo rezygnacji 3 miesiace przed koncem umowy to automatycznie umowa zostala przedluzona na 12 miesiecy.

moral taki ze chce zrezygnowac i przyszlo mi pismo ze umowa jest zawarta do 2015.03.05 i mam 14 dni na odeslanie zgody, ze zgadzam sie na ich warunki albo ze rezygnuje i w zwiazku

z czym musze poniesc kare i chcialem sie dowiedziec w jakiej wysokosci to bedzie kara. mam pakiet premium i aktualnie place abonament chyba 94zl miesiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci się umowa przedłużyła 5 kwietnia 2014 to koniec okresu dodatkowego umowy masz 4 kwietnia 2015r.

Kwota kary umownej to różnica pomiędzy ceną na czas nieokreślony za pakiet minimalny z umowy, a ceną na czas określny za pakiet minimalny z umowy pomnożona przez ilość miesięcy, które zostają do końca umowy.

 

W maju, kiedy wysłałeś? Wpłynęło przed 5 maja czy po 5 maja tego roku? I najważniejsze kiedy podpisałeś umowę, której okres podstawowy się skończył w kwietniu oraz jakie pakiety masz w umowie podane jako obowiązkowe? Wtedy damy radę policzyć kwotę kary.

 

PS. Konsultant się raczej nie pomylił w wysokości kary, bo im się ta kwota wyświetla w systemie, chyba że nie sprawdził i dla spławienia Cię rzucił tylko kwotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezygnacje wyslalem 29.04.2014 natomiast z CP przyslali mi pismo ("w odpowiedzi na otrzymane pismo z dnia 2014-05-05") to tak jak by do nich doszlo w maju, pisza ze mam umowe

przedłożoną do 2015-03-05 i jak odpowiem pod podany adres i sie zgodze to przedluzaja mi umowe na 12 miesiecy i bede placil jak do tej pory a jak nie odpowiem to tak jak bym sie zgadzal na to co mi zaproponowali chyba ze odpowiem ze skutkiem negatywnym to ponosze kare.

umowe podpisalem 2012-12-05

pakiet familijny max hd, pakiet HBO CINEMAX HD 15 m-cy, Pakiet Film HD 15 m-cy, Pakiet Sport HD 15 m-cy

pakiet dodatkowy HBO GO, iplaMix

konsultant cos mowil ze poniose kare 200zl za rezygnacje jakbym placil za nastepne 2 miesiace z gory, ja to tak zrozumialem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzies da sie zadzwonic i potwierdzic ta kare czy oby nie jest wieksza?

i jeszcze chcialbym sie dowiedziec jak bym zrezygnowal z umowy i poniosl kare to jak to wyglada ? jak dlugo to trwa ile mam czsu do zablokowania dekoderow to jest kwestia dni, tygodni czy miesiecy?

bo na odeslanie dekoderow to mam 30 dni ale odesle dopiero gdy bede wiedzial na 100% ze umowa jest zamknieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Centrum Obsługi Klienta: 222 127 222, 699 00 22 22, 801 08 08 08.

Dekodery blokowane są po okresie wypowiedzenia (z końcem trzeciego cyklu rozliczeniowego) i od tego momentu masz 30 dni na zwrot dekoderów. Możesz je zwrócić w APS. Dopóki masz aktywny kontrakt (jesteś w okresie wypowiedzenia) dekoderów nie można przyjąć, ponieważ operator jest zobowiązany świadczyć Ci usługę zgodnie z umową. W APS-ach zostaniesz odprawiony z kwitkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...