Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy umowach na czas nieokreślony 142,90zł było dłuższy czas za Premium, obecnie jest 157,80, a nawet 197,80zł z usługami internetowymi i VOD. Jak się @gefraiter pochwali kiedy podpisywał umowę i z jakimi pakietami to da się policzyć karę.

 

out.php?i=708673_schowek01.jpg

 

nie mam Premium do tej pory płaciłem 39,90 miesięcznie za familijny HD

 

czyli jak wyśle jutro wypowiedzenie to zapłacę karę ?

czy może umowa przestanie obowiązywać za 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam złożyłem pismo odnosnie rezygnacji , dzisiaj dzwonili ze pismo wpłynęło i okres w którym skończy sie świadczenie uslug to 6 maja .... Kara to okolo 70 zl doliczona do ostatniego rachunku do zaplaty w maju czyli 45 + ~ 70 zł . Podsumowując Polsat chyba jako jedyny roluje umowy na okres 12 msc-y i w przypadku rezygnacji ponosi sie kare i okres wypowiedzenia to 3 msc.. Ja jak usłyszałem przez telefon ostatnio dzwoniąc informacyjnie w innej sprawie ze moja umowa jest taka a nie inna ( mialem to na umowie ale nie doczytalem w momencie zawierania umowy) nie mam zamiaru miec nic wspolnego z Polsatem ! za miesiac zmieniam dostawce TV ... zaplace oczywiscie kare i oplate do maja ale mam nadzieje że coraz wiecej osob oposci Polsat i p. Solorza ... juz pokazal na co go stac jak mial WKS Wroclaw . Liczy sie tylko kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowach na czas nieokreślony 142,90zł było dłuższy czas za Premium, obecnie jest 157,80, a nawet 197,80zł z usługami internetowymi i VOD. Jak się @gefraiter pochwali kiedy podpisywał umowę i z jakimi pakietami to da się policzyć karę.

 

out.php?i=708673_schowek01.jpg

 

nie mam Premium do tej pory płaciłem 39,90 miesięcznie za familijny HD

 

czyli jak wyśle jutro wypowiedzenie to zapłacę karę ?

czy może umowa przestanie obowiązywać za 3 miesiące

 

Na wypowiedzenie był okres 3 miesięcy przed końcem umowy.Teraz umowa się zroluje na kolejne 12 miesięcy.Jak wyślesz wypowiedzenie to zapłacisz karę w Twoim przypadku będzie ona mała bo masz niski pakiet.

 

no to zonk już zostanę na te kolejne 12 miesięcy

ale między nami to bandytyzm

kiedyś też miałem umowę z cyfrowym polsatem ale po zakończeniu przeszła na czas nieokreślony (zauważyłem to dopiero jak miałem chyba 2 zł wyższy abonament i wtedy złożyłem 3 miesięczne wypowiedzenie)

ale to było kiedyś widzę teraz że znaleźli sposób na automatyczne wznowienia jak OC :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jestem bardzo zaciekawiony, więc jak tego tutaj nie opublikujesz to wrzuć mi pismo od rzecznika i pismo Twoje do rzecznika na PW.

Odgrzewając (viewtopic.php?f=7&t=238&hilit=o+ochronie&start=2790#p760758): papieru nie mam, ale po konsultacji dostałem feedback, że jak najbardziej racja jest po mojej stronie. Zatem wysyłam wypowiedzenie i zobaczymy, jak ustosunkuje się do niego Cyfrowy Polsat. Jeśli odpowiedź będzie odmowna, idę ponownie ze wszystkimi papierami (umowa + odpowiedź na wypowiedzenie) do rzecznika praw konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

Zarejestrowałem się, ponieważ potrzebuje pomocy z moja zagmatwaną umową...

Mianowicie pod koniec tamtego roku kończyła mi się umowa, wysłamem wypwiedzenie, potem okazało się ze zadzwonili do ojca i wcisneli mu coś przez telefon, żeby tego było mało umowa na 29miesięcy:/. Zanim mi powiedział było juz ponad miesiąc od "podpisania" tej umowy i nic nie dało się z tym zrobić. Tak więc podpisałem kolejną umowę na multiroom, wiedząc ze zastapi ona poprzednią, oraz ją wypowiedziałem. Po kilku dniach przyslali mi pismo ze umowa jest rozwiązana, a w związku ze posiadam dekoder na własnośc powracam do starej umowy, czyli do tej którą zawarł mój ojciec. Oczywiscie nie musze chyba dodawać że była ona mega droga i wysoce nieopłacalna, dlatego chce ją zerwac. Jak mogę to zrobić bez ponoszenia kary (wyliczyli mi jakieś 700 zł) Pomóżcie, nie chce miec nic do czynienia z CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij juz teraz napisz prosze o rozwiaznie umowy z dniem 31 07 2014

 

wyslij poleconym z piorytetem za poleceniem odbioru za 4 dni zadzwon czy dostali i kiedy koniec umowy

 

witam drake dopytalem w duk wyslij prosze o rozwiazanie umowy z koncem okresu podstawowego czyli u ciebie 2014 07 12 mozesz wyslac nawet 6 m wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...