Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniejsze wysłanie wypowiedzenia nie sądze by coś dało bo i tak skutkuje ono na 3 m-c przed końcem umowy, a promocje w systemie są przygotowane w zależności od czasu do końca trwania umowy.

@Pytacz warunki na koniec umowy są zawsze ciekawe (12mc z czego 5 bezpłatnie) obojętnie czy to boże narodzenie czy inny okres ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie pocztą ok 14, a następnego dnia w godzinach popołudniowych rozmawiając z DUK pani zobaczyła, że wypowiedzenie jest zarejestrowane i w związku z tym może mi zaproponować ciekawe oferty... Wychodzi na to, że rano dostali list i w kilka godzin zarejestrowali.

Więc z tego co widzę po sobie i wpisach innych max 1-2 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się kontaktowałem z CP z prośbą o telefon w poniedziałek, podobno wypowiedzenie jest już w systemie (wczoraj wpłynęło) choć nie chce mi się w to za bardzo wierzyć (skoro na stronie Poczty Polskiej pokazuje, że wpłynęło dopiero o 17:48). Tym bardziej, że nigdzie nie widzę tego w ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o pomoc w mojej sprawię.

 

Jestem w okresie promocyjnym i do 2014-02-13 nie ponoszę żadnych opłat za TV.

Kanał Love mam zagwarantowany i chciałbym rozwiązać umowę.

 

Jak sformułować wypowiedzenie aby maksymalnie wykorzystać okres darmowej TV ?

(jak napiszę "Umowę wypowiadam z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia" to zahaczy mi już o nowy okres rozliczeniowy i będę musiał zapłacić za część lutego)

Co o tym myślicie ? Czy można napisać, że rozwiązuję umowę z zachowaniem 2 miesięcznego wypowiedzenia ??

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum :-), do tej pory tylko czytałem, głównie szukając sposobu na wieszające się dekodery Polsatu. Niestety ale cierpliwość mi się kończy a żonie już się skończyła dlatego chciałbym zapytać czy jest obecnie jakaś podstawa do wypowiedzenia umowy bez kar itd.

Zawarłem umowę w kwietniu 2013 kupując pakiet Familijny MAX HD + multiroom na ohhh 29m-cy.

 

Czy ktoś może mi poradzić czy jest jakaś podstawa prawna, np wyłączyli gwarantowany kanał w mojej usłudze i mogę na tej podstawie wypowiedzieć umowę?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie dodytącze wypowiedzenia umowy. Ojciec zawarł umowę z cyfrowym polstatem w październiku, wybierając pakiet familijny max. "Załapał" się na promocję, dzięki której, pierwszy rachunek ma zapłacić w styczniu. Czy mimo wszystko może wypowiedzieć umowę w wyniku usunięcia programu Love? Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie.

Podpisałem umowę w pierwszej połowie kwietnia 2013 (pakiet podstawowy: pakiet familijny max hd, Pakiety dodatkowe: pakiet sport hd, pakiet film hd). Okres podstawowy: 24.

Czy mogę wypowiedzieć umowę, tak żeby nie płacić kary? Do kiedy muszę to zrobić? Jak napisać pismo? Macie jakiś wzór (link może)? Pomóżcie, bo kompletnie się na tym nie znam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...