Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawia się niewielki problem. Tydzień temu, w poniedziałek z rana wysłałem wypowiedzenie listem polecony, priorytetowym, za potwierdzeniem odbioru. Dzisiaj mamy już piątek, a ja nadal nie otrzymałem żadnego potwierdzenia. Natomiast na ICOK, w zakładce płatności, gdzie wcześniej była napisana kwota do zapłaty, którą miałem wpłacić we wrześniu, teraz ta kwota znikneła i napiasne jest termin platności: wrzesień, kwota: 0,00 zł. Czy taka zmiana może oznaczać, że wypowiedzenie zostało pozytywnie rozpatrzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Rozumiem, że w związku z wycofaniem kanału Zone Romantica można zerwać umowę, czy już jest za późno?

Wróciłem właśnie z wakacji i jestem nie na bieżąco. Mam pakiet za 39,90, czy był tam ten kanał, bo nawet nie wiem?

Z góry dziękuje za cenne rady i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem umowe na 15msc do 22 czerwca. Nie wysłałem wypowiedzenia i zgodnie z umową przedłużyli mi na 12 msc. Obecnie płace 79,90 za familijny+sport+film. Myślałem nad rozwiązaniem umowy, ile wynosiłaby kara ? Jak miałby wyglądać wzór rozwiązania umowy ?

 

 

 

Z tego co się orientuję to jest to wysokość "ulgi", którą CP Ci "podarował", więc to może być ok. 1500zł. Ja bym próbował rozwiązać umowę z powodu wycofania Zone Romantica, jeśli została ona przedłużona przed wycofaniem tego kanału. Jeśli nie to nie widzę innego korzystnego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w związku z wycofaniem kanału Zone Romantica można zerwać umowę, czy już jest za późno?

Wróciłem właśnie z wakacji i jestem nie na bieżąco. Mam pakiet za 39,90, czy był tam ten kanał, bo nawet nie wiem?

Z góry dziękuje za cenne rady i odpowiedź.

Kanał był dostępny w pakiecie extra HD wiec nie masz możliwości z tego powodu rozwiązać umowe.

 

@aerox tak jak pisał mentoris w takim wypadku zdarza się ze te kary są smieszne . ulga 1500 zł jest przyznana na start przy nowych umowach i zmniejszana wraz z jej trwaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skoczyłem do swojego BOK-u Babka nie miła swoją droga nic nie wie na temat tego że można rezygnować z cp i tak naprawdę się nic nie dowiedziałem wiec pytam tu podpisywałem umowę w czerwcu 2012 roku płace 69,90 z multiroom nie pamiętam dokładnie jaki pakiet ale cos Film+ sport chyba czy mogę zrezygnować z cp przez to ze usunęli zone romantica jeżeli tak to podajcie jakiś link z pismem jakie powinienem napisać no i mam jeszcze kilka pytań które zadam tu żeby się nie rozpisywać w innych tematach a wiec Tak naprawdę nie chce rezygnować z cp jest to jeden z niewielu operatorów który dochodzi z sygnałem do mojego domu oprócz nc + heh wiec chce wyższy pakiet a dokładnie premium i tak czy lepiej złożyć rezygnacje i czekać aż ktoś oddzwoni i negocjować z nimi czy zadzwonić do nich powiedzieć że chce się wyższy pakiet i czy też przedstawią korzystniejsza umowę niż jest na stronie internetowej czy może iść do BOK (to chyba odpada bo w moim bok jest [beep])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wiesz jakie pakiety masz obecnie włączone to zajrzyj do umowy, którą podpisałeś, albo zaloguj się do icok na stronie c. polsatu i tam też masz wymienione swoje pakiety. Co do treści wypowiedzenia, to ja zawarłem w nim nr swojej karty w dekoderze, pesel i date zawarcia umowy. Konkretnie masz to napisane wcześniej w tym temacie. Ja napisałem : "Informuję iż z dniem końca bieżącego okresu rozliczeniowego rozwiązuję umowę zawartą w dniu xxxxx pomiędzy mną tj.xxxxxx, a Polsatem Cyfrowym z powodu wycofania z oferty kanału Zone Romantica, który zagwarantowany był w pakiecie który obecnie posiadam. " pod spodem własnoręczny podpis i cacy . Dzwoniłem i wypowiedzenie uwzględnione, tak przynajmniej mówił miły pan heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam jeszcze jedno pytanie. Zrezygnowałem z cyfrowego polsatu w najbliższym okresie rozliczeniowym, tj. 03.09. Do tej pory nie otrzymałem żadnego potwierdzenia, listu od cyfrowego polsatu i nie wiem co mam teraz robić, czy mam zwracać im dekoder, karte? Czy już nic wiecej nie musze robić ? Rozmawiama raz na infolini to mi powiedziano, ze dekoderu nie musze zwracać. Kolejnym razem rozmawiałem, to powiedziano mi ze dekoder mam zwrócić. Dodam, że w maju poszerzałem oferte na full opcje, z dekoderem hd za 1 zł. Wypowiedzenie było wysłanu z tytułu usunięcia ESPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem już dwa razy. To tak jak mówiłem, raz powiedzieli ze mam nie oddawać, a drugi, że mam oddać. Jaką mam pewność, że jesli teraz znowu zadzwonie dostanę poprawną informacje? Dlatego czekam własnie cały czas na jakiś list od nich i mając potwierdzenie na papierze, będe wiedział co dalej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wiem, że mam problem i nie wiem jak z tego wyjść, żeby dużo nie zapłacić kary. Podpisałem w maju 2013 umowę na internet LTE z tabletem bo laptopów wtedy nie mieli. Umowa na 24 mce. Abonament 129,90 zł/mc za 20 GB transferu. Tablet sprzedałem bo był ciężki w obsłudze i niepraktyczny jak laptop. Za kasę z tabletu dokupiłem modem LTE USB i router Edimax. Na chwilę obecną chcę zrezygnować z umowy. Po rozmowie z BOK twierdzą że będę musiał zapłacić 1500 zł kary. Może ktoś miał podobny przypadek i wie jak z tego wyjść bez takiej kary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkim

 

jako że ostatnio troche mnie wkurza cyfrowypol[beep] :) pytanie do forumowiczów, czy w związku z tym że wycofali ESPN i Zone Romantica co szczerze dopiero teraz się dowiedziałem, mogę jeszcze teraz wysłać im wypowiedzenie?

Macie jakieś doświadcczenie w tym temacie??

 

pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy można wypowiedzieć umowę na czas określony ze względu na SPAM rozsyłany przez CP? Kilka miesięcy temu wysłałem za pomocą iCOK wiadomość z żądaniem zaprzestania przesyłania do mnie informacji marketingowych. No i był spokój. Do dzisiaj, ponieważ otrzymałem SMS-a dotyczącego KSW24. Tak na wszelki wypadek się pytam, ponieważ jeśli dalej będą nękać mnie SPAM-em (pomimo paszkwila którego do nich przed chwilą wysłałem) to być może w przypływie irytacji będę chciał rozwiązać umowę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...