Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie rozwiązania umowy z CP. Mój dziadek w czerwcu 2012 zawarł dwuletnią umowę na pakiet familijny (39zł miesięcznie). Umowa kończy się 16.06.2014. Jednak dziadek obecnie nie potrzebuje już tej telewizji. Zostało 7 miesięcy umowy. Niestety, umowa gdzieś zaginęła, dlatego nie można sprawdzić ewentualnych kar za wcześniejsze zerwanie.

I tu pojawia się moje pytanie: z jaką karą trzeba się liczyć w przypadku wcześniejszego zerwania umowy? Czy będzie to te 39 zł pomnożone przez liczbę pozostałych miesięcy?

Gdy ja zrywałem umowę z Cyfrą to musiałem zapłacić równowartość przyznanej ulgi. Ta umowa z Cyfrowym Polsatem nie miała żadnej ulgi, ponieważ nie była to oferta promocyjna.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Małe pytanie do wszystkich. Zmieniłem telefonicznie umowę 07.08.2013r. (na 15/5 wypowiedzenie ze względu na ESPN) czy taką datę pisać na następnym wypowiedzeniu (ze względu na kanał Love), bo w icoku widnieje data wejścia w życie umowy/zmiany 02.09.2013r. Wyraziłem od razu zgodę na wprowadzenie zmian. To którą datę wpisać-chyba tą pierwszą czyli 7 sierpnia. Pozdrawiam i proszę o wyjaśnienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiąż umowę ze względu na usunięcie programu WeedingTV/Love- nie zapłacisz kary

 

Jak to wygląda w praktyce? Wysyła się wypowiedzenie i od razu jak CP to otrzyma przestaje się być abonentem? Czy jest jakiś dłuższy okres wypowiedzenia?

Abonentem jesteś tylko do końca swojego okresu rozliczeniowego w którym wpłynęło twoje wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może mi ktoś doradzić co będzie lepiej zrobić, mam okres rozliczeniowy do 18 każdego miesiąca i teraz:

- czy wysłać wypowiedzenie (LOVE) dzisiaj, pewnie dojdzie do Polsatu jutro (po południu) zostają mi 3 dni na ewentualny telefon i negocjacje,

- wysłać wypowiedzenie 17 po południu lub 18 rano, wtedy teoretycznie wypowiedzenie dotrze 19.12.2013 (ostatni dzień możliwości wypowiedzenia ze względu LOVE), pozostaje mi cały okres rozliczeniowy na negocjacje.

Generalnie obawiam się, że w pierwszym przypadku mogę obudzić się z wyłączonym sygnałem w dniu 18.12.2013. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Moja partnerka ma na siebie umowę podpisaną już ładnych kilka lat temu. Zaczynała od opłaty 39zł miesięcznie, nie znam nazwy tejże promocji bądź obecnej taryfy. Moje pytanie dotyczy tego czy może wypowiedzieć umowę z tytułu wyłączenia WeddintTv / Love. W ofercie mieli, tylko pytanie czy kanał nie był dołączony później.

Tak czy inaczej umowa trwa sobie sama z siebie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się wiedzą nabytą na tym forum.

Umowę zawsze, ale to zawsze trzeba wypowiedziec (nawet jak się chce zostac) na trzy miesiące przed końcem na jaki została zawarta. Nie należy dopuszczac, żeby sama się przedłużyła na następny okres. Jak się wypowie umowę na piśmie (wzory są na forum) to wtedy dzwonią z Działu Utrzymania Klienta i proponują nową umowę na dużo korzystniejszych warunkach, a jak ktoś się umie targowac, to nowa umowa może byc jeszcze bardziej korzystniejsza. Należy też korzystac z możliwości wypowiedzenia umowy, jeżeli są usuwane kanały z oferty (kanały gwarantowane w umowie).

Jeżeli nie wiesz, czy Twoja partnerka ma kanał Wedding/Love gwarantowany w swojej umowie i nie możecie tego sprawdzic sami, to proponuję zadzwonic na infolinię Polsatu i zapytac.

Wystarczy też zaglądac na to forum i czytac, to też można się wiele dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...