Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne,że masz możliwość-nowe pakiety(bez gwarantowanego ESPN) pojawiły się w umowach podpisanych od 23-05-2013

 

No właśnie mi równie tak się wydawało, lecz konsultant twierdzi, że moje PWU dotyczą tych z 23-05-2013. Na swoich PWU nie mam daty z kiedy są. Date 30.04.2013r. posiadam jedynie na umowie. Czy w związku z tym przedzwonić na infolinie i zapytać sie co i jak, czy bez problemu powinienem przesłać wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie super. Trochę sie zdziwiłem. Ale dlaczego otrzymałem takie warunki na maila i konsultant stwierdza, cytuje:" Uprzejmie informujemy, że otrzymał Pan poprawne Promocyjne Warunki Umowy, który to dokument został Panu wydany przy podpisywaniu Umowy w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, a odbiór którego zaakceptował Pan odręcznym podpisem pod warunkami Umowy.", czy aby CP nie zrobił takiej polityki specjalnie? Podpisy są, bo PWU odebrałem tylko, że część szczegółową, na której nie ma daty, ani wypisanych kanałów w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pakiet familijny bez sportowego ;/ ten za 39 zł, obiecuja ze zadzwonia ze mozna bedzie sprawe zalatwic i ciagle nic nie wiadomo;/ chore to jest ze nie mozna rozwiazac umowy w punkcie np gdzie sie ja podpisalo ! czlowiek wysyla list on im sie zapodzial a jak jest przykuty do lozka i nie moze znalezc skrawka papieru z potwierdzeniem nadania to przedluza Ci ta umowe o 12 miesiecy, strasza windykacja w mailach a Ty dzwonisz tam ledwo zywy i prosisz po raz kolejny o zajecie sie sprawa i slyszysz ze sprawa jest w toku... Jakby mozna bylo osobiscie rozwiazac to bym ja rozwiazala w punkcie w tym dniu, w ktorym bylam na poczcie. A teraz miesiace placenia za nic, klikam przelej za totalna bzdure. Mieszkam sama, rodzina jest daleko, mam prosic kuriera z Piotra i Pawla co przywozi mi zakupy zeby przegrzebal mi dokumenty czy pracownika cyfrowego by zjawil sie i znalazl kawalek papierku zeby wreszcie uwolnic sie od cyrografu ktory kiedys niestety podpisalam :) dobra koniec zazalen mozna jest chleb z bulka nie z maslem zaplacic i CP wsadzic do teczki z "tabu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.08 wysłałem wypowiedzenie z powodu wycofania ESPN CLASICC 14 już miałem wyłączone wszystkie kanały .Pakiet famil max hd i sport hd to wszystko miałem gratis do26 .12.2013co było wynikem przedłużenia umowy i teraz moje pytanie czy cyfrowy polsat mógłmi wyączyć sygnał przed 26.08 bo wtedy mam okres rozliczeniowy.Wypowiedzenie napewno dotarło bo w icok ta umowa już jest wycofan i wogóle nie figuruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka treść wypowiedzenia bedzie dobra?

"Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług obowiązującą od dnia 03.05.2013r. pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z powodu zakończona emisji gwarantowanego kanału ESPN Classic, wraz z najbliższym okresem rozliczeniowym."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedzenie zostało wysłane 2go sierpnia, a zarejestrowane już przed 7/08/2013 (dzień rozliczenia). Tak więc mam 30 dni na oddanie sprzętu, przy czym obie karty są już nieaktywne. Póki co ofert brak, ale i tak nie zamierzam przedłużać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie i będę wdzięczny jeżeli ktoś odpowie - mam obecnie pakiet familijny HD (36 mcy) z umową ważną jeszcze prawie rok. Jeżeli by była taka możliwość chciałbym oczywiście wcześniej wypowiedzieć umowę. Kanał ESPN Classic mam w PWU ale w tzw. pakietach dodatkowych (Sport HD i Extra HD), z których po upływie okresu promocyjnego zrezygnowałem. Wg PWU mam możliwość w trakcie umowy zmiany ilości pakietów dodatkowych ale rozumiem że raczej nie mam szans wypowiedzenie umowy bez konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i od razu pytam :)

mam polsat cyfrowy od 2011-11-04 trochę się zgapiłem bo chyba mi braknie miesiąca do tych 3 :( teraz pytanie jak wyślę rezygnację choćby jutro to i tak mi automatycznie przedłużą umowę o miesiąc ?

pakiet mam Familijny Hd za 79zł - kiedyś koleś z NC+ gadał mi że mogę zrezygnować w ciągu miesiąca bo zabrali kiedyś jakiś kanał - ktoś odpowie mi w miarę szybko ? :) z góry dziękuję za pomoc . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...