Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro oczekujesz konkretnej odpowiedzi to napisz nam co masz w umowie. Kiedy zawarta, jakie pakiety masz obowiązkowe, jaka nazwa promocji, itp. My tutaj z fusów nie wróżymy. Możesz też zerknąć w swoje PWU dołączone do Twojej umowy i odczytać kwotę w kolumnie cennik na czas nieokreślony dla Twojego obowiązkowego zestawu pakietów i ewentualnych usług dodatkowych.

 

PS. Okres wypowiedzenia dla TV dwa lata temu (i nie tylko dwa lata temu) wynosił 3 miesiące. Umowy zawarte do 27 marca 2014r. mają 3-miesięczny okres wypowiedzenia, natomiast po 27 marca 2014r. - 2-miesięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas trwania umowy ( mam multiroom ) moge zrezygnowac z dodatkowego dekodera wysylają go na adres polsatu i nie bede placił do końca umowy za ten dodatkowy dekoder???

 

mam umowe z polsatem do 30.09.2014 r lecz wypowiedzenie wysłane kilka dni za pozno i umowę mam do konca pazdziernika

 

w poniedziałek dzwoniła pani z działu stalego klijenta i powiedziała ze nie ma oferty dla mnie na przedluzenie umowy na pojedynczy dekoder tylko na multiroom.

Powiedziałęm iż nie interesuje mnie oferta z multirrom więc Pani stwierdziła iż najlepiej jak wysle dekoder dodatkowy na ich adres , w momencie jesli on do nich dojdzie to wtedy bedą ofert na przedluzenie oferty na jeden dekoder i za ten ostatni miesiąc nie bede musiał placic za ten dodatkowy dekoder abonamentu w wysokosci 10 zł

cos mi tu nie gra ponieważ w czasie trwania umowy chciałem zrezygnować z dodatkowego dekoderu i powiedziano mi iż umowa jest na multiroom i nie moge tego zrobić bo to tak jakbym zerwał calą umowę

czy ktos sie moze ustosunkowac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezkarnie tylko z końcem okresu podstawowego umowy. W Twoim przypadku z końcem 15-go miesiąca zachowując 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Kara jest liczona analogicznie jak dla dekodera głównego. Różnica pomiędzy stawką na czas nieokreślony a obecną stawką pomnożone przez ilość miesięcy pozostających do konca okresu podstawowego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,mam pytania

 

Moja umowa z cyfrowym polsatem na dekoder dodatkowy kończy się po 31 miesiącach, na dekoder podstawowy po 36. Umowa na dekoder dodatkowy kończy się 08-10-2014, chciałbym z niego zrezygnować ale przegapiłem okres trzech miesięcy wypowiedzenia. Umowa przejdzie automatycznie w umowę na czas nieokreślony. Wypowiadam także umowę na dekoder podstawowy i zamierzam zanieść wypowiedzenie z obydwu dekoderów na jednym piśmie. Czy taka treść będzie prawidłowa?

 

"Wypowiadam umowę zawartą między mną, a Cyfrowym Polsatem S.A zawartą w dniu 2012-03-08 na usługi świadczone przez dekoder dodatkowy Mini d1d-b posiadający kartę dekodującą o numerze…….. i numer umowy……….

 

Oświadczam także, że po zakończeniu umowy nr……… zawartej w dniu 2012-03-08 pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A, nie zamierzam jej dalej kontynuować i wypowiadam ją z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia. "

 

Drugie moje pytanie brzmi, czy jest cennik który pozwoli mi obliczyć karę, gdybym zrezygnował z cyfrowego polsatu pięć miesięcy przed końcem umowy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekg - sprzęt możesz zwrócić po rozwiązaniu umowy (najwcześniej ostatniego października). We wrześniu musisz zapłacić abonament jak podałem Ci już wcześniej.

@emfreak - ogólnie treść ok, tylko nie kontynuuje się dalej;-) po prostu się nie kontynuuje;-) sposób wyliczenia kary podałem kilka wpisów wyżej a cennik na czas nieokreślony dla Twojej umowy podany jest w PWU (Promocyjne Warunki Umowy).

PS. Zachowując okres wypowiedzenia umowy to zostaną Ci 3 miesiące do końca na głównym dekoderze a na dodatkowym będziesz miał dwa miesiące według stawki na czas nieokreślony za usługę na tym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

 

dzięki za pomoc, jeszcze odnoście Twojego postscriptum to gdybym wypowiedział moją umowę na główny dekoder, która kończy się 08-03-2015 teraz zachowując trzymiesięczny okres wypowiedzenia to ona skończyłaby się za trzy miesiące,bez płacenia żadnej kary, dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekg - sprzęt możesz zwrócić po rozwiązaniu umowy (najwcześniej ostatniego października). We wrześniu musisz zapłacić abonament jak podałem Ci już wcześniej.

@emfreak - ogólnie treść ok, tylko nie kontynuuje się dalej;-) po prostu się nie kontynuuje;-) sposób wyliczenia kary podałem kilka wpisów wyżej a cennik na czas nieokreślony dla Twojej umowy podany jest w PWU (Promocyjne Warunki Umowy).

PS. Zachowując okres wypowiedzenia umowy to zostaną Ci 3 miesiące do końca na głównym dekoderze a na dodatkowym będziesz miał dwa miesiące według stawki na czas nieokreślony za usługę na tym dekoderze.

 

 

widzisz , pani z dzialu klienta powiedziala mi że moge w tym miesiacu (we wrzesniu ) oddac dekoder dodatkowy i nie bede placil za niego w ostatnim miesiacu i pytałem kilkukrotnie czy jest pewna tego a Ona utrzymywala sie w tym przekonaniu. co mam ją poprosic o maila z taka deklaracją ??? i bądz tu mądry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się trzymał zapisów PWU odnośnie promocji dotyczącej dekodera dodatkowego. Poniżej zapis w PWU:

 

6. Umowa Abonencka/Aneks do Umowy Abonenckiej w części dotyczącej Usług świadczonych za pomocą Dekodera Dodatkowego oraz/lub udostępnienia tego Dekodera ulega przekształceniu w Umowę zawartą na czas nieokreślony po upływie: i. ii. Okresu udostępnienia Dekodera Dodatkowego lub Okresu dotyczącego korzystania z Usług świadczonych za pomocą Dekodera Dodatkowego (w przypadku Abonentów korzystających z Dodatkowego Dekodera na podstawie uprzednio zawartych Umów). Umowa/Aneks w zakresie Usług świadczonych za pomocą Dekodera Dodatkowego oraz/lub udostępnienia tego Dekodera może wygasnąć wraz z końcem okresu udostępnienia tego Dekodera lub Okresu dotyczącego korzystania z Usług świadczonych za pomocą Dekodera Dodatkowego, jeśli Abonent złoży na piśmie oświadczenie woli o wypowiedzeniu Umowy w zakresie Usług świadczonych za pomocą Dekodera Dodatkowego oraz/lub udostępnienia tego Dekodera, co najmniej na trzy Okresy rozliczeniowe przed upływem terminu wskazanego w pkt. 6 lit. i lub ii. W przypadku braku stosownego oświadczenia woli, złożonego w terminie wskazanym w zdaniu poprzednim, Abonent będzie zobowiązany do wnoszenia Opłat Abonamentowych w wysokości określonej dla umów wskazanych w Części A Umowy Abonenckiej/Aneksu do Umowy Abonenckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam umowę z CP zawartą w dniu 22 marca 2011 roku. W zeszłym roku w sierpniu umowa automatycznie się przedłużyła do sierpnia 2014 roku. W czerwcu (przed datą okresu rozliczeniowego) wysłałem wypowiedzenie umowy. Telefonicznie zostałem poinformowany, że muszę zapłacić dwa abonamenty normalne tj. 39,90 zł i abonament za miesiąc wrzesień wzrośnie do kwoty ~ 49 zł. Dziś kontaktując się z infolinią w sprawie zwrotu sprzętu dostałem informację, że czeka mnie kara w wysokości ~ 250 zł za zerwanie umowy przed czasem.

 

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...