Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni rzeczywiście z ITV zrobić kanał muzyczny ale bardziej nastawiony na muzykę graną obecnie w HOT TV z muzyką od 6:00 do 0:00 (już to nocne pasmo przeboleję) i dać tam niewielką ilość disco polo. W ITV śmieci ekranowe zajmują mniej miejsca niż w HOT TV, gdzie video musi być pomniejszone i zepchnięte do rogu... a HOT TV wtedy zamknąć lub zmienić w EZO TV (chociaż pewnie by sobie nie poradzili, wnioskując po przykładzie - Kosmica TV).

 

Nie rozumiem czegoś w tej stacji... Skoro umieją ładnie zmniejszyć oznaczenie wiekowe to dlaczego nie potrafią wyciąć liter? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna ITV nadawało także "normalną" muzykę (pop, dance etc.). Teraz już tylko disco polo i troszeczkę muzy z lat 80. W zasadzie wszystkie pozycje na ITV prócz "80 w ITV" no i EZO i pasma nocnego, mogłyby nosić jedną nazwę bo się niczym od siebie nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip-hop wraca do telewizji. 10 stycznia 2013 roku na antenie iTV zadebiutuje program "Rap kanapa", który będzie kontynuacją kultowych "Rap Kanciapy" i "Rap Pakamery". W nowym programie co tydzień - w czwartki o godzinie 19.25 - prowadzący Wujek Samo Zło będzie gościł na swojej kanapie ludzi związanych z kulturą hip-hop

Dodatkowo od 9 stycznia 2012 roku z anteny iTV znika popołudniowe pasmo EZO TV, które od teraz będzie nadawane wyłącznie w stacji HOT TV (na platformach cyfrowych "n" na kanale 260 oraz UPC Polska na kanale 864). Z kolei wieczorne pasmo Ezo TV, emitowane w godzinach 20:00 - 24:00, nada będzie można oglądać na obu stacjach - iTV oraz HOT TV.

Źródło http://media2.pl/media/99507-Rap-Kanapa ... zo-TV.html

 

Normalnie zadziwia mnie przemiana ITV będzie więcej muzyki niż na Vivie hihihi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz disco polo + "80' w ITV" gdzieś tam o 13:40 + raz na jakiś czas pop + raz w tygodniu Rap Kanapa (w dodatku tylko 25 minut) + EZO + pasmo nocne

No wręcz kanał cud :brawo:

 

A co do samego programu Rap Kanapa, to uważam to za dobry pomysł, ale gdyby na ten pomysł wpadła VIVA, 4fun.tv czy ESKA to miałoby dużo większą oglądalność. A tak, to mało kto zagląda na ITV bo wie co tam leci :wink:

I jeszcze jedno - w programie tv jest napisane, że Rap Kanapa o 19:00, a nie 19:25.

 

P.S. na VIVIE aktualnie leci o jedną godzinę muzyki więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie program Mixtape też był o HIP HOPie ale tak jak szybko powstał tak spadł z anteny.Najdłuższym emitowanym programem z muzą gatunku HIP HOP był HIP HOP PROPAGANDA i prowadził to JASZCZUR,to chyba było w latach 2005 do 2007 jak się nie mylę.Mieli także świetną Joł listę.Teraz zostało tylko te ich Disco POLO emitowane od 2007 od programu discostacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie usunięcie z ramówki programu Moje Logo News było końcem normalnej stacji.Pamiętacie może Moje Logo News najlepszy program jaki ta stacja miała oraz Piotra Galusa prowadzącego ten program ? A właśnie gdzie on teraz Pracuje ostatnio był w polsacie a teraz nie wiem gdzie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ITV najbardziej pamiętam listy przebojów. Były 2 takie: "Optyka słyszenia" oraz "Odtrutka". Optyka słyszenia miała 11 miejsc i pomarańczową oprawę. Można było pobierać z niej dzwonki polifoniczne jednocześnie oddając głos na daną piosenkę (sms kosztował chyba 3,66 lub 4,88 bo wtedy VAT był na poziomie 22%). Na tej samej zasadzie opierała się "Odtrutka", tylko, że było tylko 10 miejsc, ale za to piosenki trwały nieco dłużej (choć i tak w obydwu listach bardzo krótko, od 1:30 najkrótsza do prawie 3 minut najdłuższa). Dodatkowo w Odtrutce nie pobierało się dzwonków polifonicznych, tylko w formacie mp3 i miała zieloną oprawę. Z tego, co pamiętam, Odtrutka rzadziej aktualizowała listę (raz jedna była przez ok. 2 miesiące, a tak to od 2007 co miesiąc) podczas, gdy Optyka słyszenia częściej (na początku obie co tydzień, potem OS już chyba co 2 tygodnie) oraz w Odtrutce było więcej kawałków dance.

Z "Odtrutką" kojarzą mi się stałe miejsca przez kilka lat. Od mniej więcej 2006-2007 aż do końca nadawania czołowe miejsca zajmowały piosenki: Nelly Furtado "Say it Right", nie do przebicia Holly Dolly "Dolly Song" (raz spadło ekstremalnie nisko na 3 miejsce :o ) oraz DJ Tiesto "Adagio for Strings"

 

Oprócz tych dwóch jeszcze istniała lista na tych samych zasadach pt. "Summer Hits" wprowadzona bodajże w 2007 roku, na jesień zamieniona na "Same hity".

 

Jedno wydanie trwało ok. 25 minut (w ramówce zawsze pół godziny), ale były także skrócone wersje 15-minutowe, w których piosenki trwały jeszcze krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie usunięcie z ramówki programu Moje Logo News było końcem normalnej stacji.Pamiętacie może Moje Logo News najlepszy program jaki ta stacja miała oraz Piotra Galusa prowadzącego ten program ? A właśnie gdzie on teraz Pracuje ostatnio był w polsacie a teraz nie wiem gdzie jest.

Łap jego profil na GoldenLine: http://www.goldenline.pl/piotr-galus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...