Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skusiłem się wymyślić ramówkę, jaką bym widział dla tego kanału gdy już się "połączy" z HOT TV, co ma się stać niedługo. 8)

 

6:00 Pobudzenie - poranne pasmo muzyki z HOT TV

10:00-17:00 pasma muzyki Disco Polo, jak Discostacja, Lista Retro Polo, Disco Polo Show itd. wymieszane z pasmem ITV Hits, w którym byłaby grana muzyka współczesna + "80' W ITV". Ponieważ nadawca wygląda na biednego i musi zarobić, podczas tych pasm byłyby czaty, gierki smsowe itd.

17:00 Top Pop - codzienne notowanie 10 piosenek muzyki popularnej, z prowadzącym

18:00 Zdobądź klip - no nic innego jak program na zasadzie "Get the clip". Wrzuciłem to bo uważam, że lepiej żeby stacja zarabiała na tego typu programach, niż na czatach.

19:00 Muzyczna strefa - obecny format programu rozrywkowego, podczas którego byłyby puszczane również piosenki; w czwartki Rap Kanapa - obecny format, ale również przerywany piosenkami, tym razem hip-hopowymi

20:00 Party Starter - pasmo muzyki dance

23:00 Night Club - nocne pasmo muzyki dance

 

Znikają programy DJ Maślak Mix Show, Disco Budzik i Dancefloor. Tak ja bym to widział. Gdyby tak wyglądała ta stacja, to byłby szczyt luksusu jak na jej realia. Plus oczywiście poprawa grafiki i jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No jak na kanał z oglądalnością powyżej granicy błędu statystycznego, widzowie jakoś nie powalają ilością wysyłanych smsów. Ludzie chyba przerzucili się na gry pokroju "Parota" itp. gdzie nie trzeba się rozpisywać. Czemu tak uważam... na ITV okienko czatu często jest puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na kanał z oglądalnością powyżej granicy błędu statystycznego, widzowie jakoś nie powalają ilością wysyłanych smsów. [...] na ITV okienko czatu często jest puste.

Zależy o której oglądasz. Między 17:00, a 19:00 wciąż wpływają pozdrowienia itp. Zdecydowanie gorzej ma się czat w HOT TV :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o której oglądasz. Między 17:00, a 19:00 wciąż wpływają pozdrowienia itp. Zdecydowanie gorzej ma się czat w HOT TV :>

Nie szkodzi. ITV chwali się coraz częściej oglądalnością, a dwie-trzy godziny z całego dnia, gdzie można zobaczyć smsy to chyba nie dużo jak na taką stację.

 

@matik: wiem :) Dlatego napisałem "powyżej błędu..." co miało wskazywać na to, że oglądalność mają aktualnie nawet niezłą w porównaniu do niektórych nadawców. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Stacja ma lata świetności już za sobą, pamiętam jak był jeszcze program o tel komórkowej którą prowadził Piotr Galus. Teraz wcale tego kanału nie oglądam bo nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może premierowy odcinek "Niegrzecznej Pani Domu" tak go gorąco zapowiadali.Jak go oceniacie może ktoś to widział ?

Premierowego nie widziałem, ale widziałem kolejny. W programie większość czasu zajmuje muzyka. Pomiędzy klipami pewna pani po prostu sprząta, z za przeproszeniem cyckami na wierzchu. Nic więcej. Jako ciekawostka, program jest nadawany z oznaczeniem dla małoletnich od lat 12 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...