Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko, iż ITV chce teraz inwestować w "jakość i oprawę graficzną kanału".

I bardzo dobrze.. włączyłem wczoraj z ciekawości ten kanał, by zobaczyć czy leci na nim coś ciekawszego niż samo disco polo i fakt leciał program bodajże ITV Hits z teledyskami popowymi, i o ile to fajne, to belka z wysyłaniem sms'ów "na ekran" zajmowała grubo ponad połowę ekranu i przy teledysku w 4:3 jeszcze jakoś je było widać, tak przy teledyskach w 16:9 albo jeszcze węższych nie było widać obrazu w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi ten czat podoba się,bardziej od tego z 4fun.tv,może i więcej miejsca zajmuje,ALE:

-tańsze smsy są bo za 1,23 a nie tak jak np.wieczorem za 3,69

-Czat jest ( a przynajmniej tak myślę ) cały dzień i wieczór,aż do pasma nocnego

-Przez dłuższy czas widać smsy,a nie kilka sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I właśnie takie podejście nadawcy powoduje brak zainteresowania widzów tym kanałem. Ostatnio iTV poinformowało o "rekordowym" pod względem oglądalności październiku. Brak jednak konkretnych danych, bowiem dla nich "rekordem" może być udział na poziomie 0,1 proc. co jak na kanał starający się rzucić rękawice innym nadawcom muzycznym (bo na takiego aspiruje iTV) jest kiepskim wynikiem - gorsze jest tylko Kino Polska Muzyka, Rbl.tv (w ostatnich badaniach oglądalności jeszcze Rebel:tv) i VH1, chociaż ta ostatnia stacja wygrywa w walce o grupę 13-29 lat. Słabe wyniki pośród widzów przed "trzydziestką" świadczą o tym, że większość (bo ponad 3/4) odbiorców nie należy do ludzi "wymagających", a co za tym idzie nie zależy im na panoramicznym obrazie, co najwyżej na tym by dodzwonić się do Ezo.tv.

 

@Skrilex195: Na przyszłość nie bełkocz, bo nie wiele mogę zrozumieć z postów. Tak nieskładnie możesz zwracać się do kolegów w gimnazjum, natomiast w stosunku do mnie wytęż trochę psychikę i postaraj się nagryzmolić coś co będzie miało ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...