Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre programy są nawet niezłe ale o z tego kiedy nie wiem kiedy są one nadawane...

Dzisiejszy przykład to Disco Polo Live (oczywiście powtórka): w telegazecie pisze że o 15:50, w EPG 17:05, w jinglach mówią że o 16:00 a program nie został wyemitowany do tej pory... i to jest najbardziej wkurzające. Nie chce mi się siedzieć cały dzień przed TV i obserwować, czekać i myśleć: "a może teraz pokażą?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem pełen uznania dla pań prowadzących. To chyba jeden z największych atutów iTV - szczególnie jeśli chodzi o prowadzące "Discostację". Chociaż śmiać mi się chce z loga programu, bo bardziej kojarzy się z nazwą "Stacja Disco".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowała mnie jedna z nowości na tym kanale, jaka ma się pojawić w kwietniu. Chodzi tutaj o "Cyfrowy Polsat Show". Nowy program będzie prezentował ofertę platformy, promocje itd, a także konkursy i ciekawostki ze świata gwiazd. Więcej tutaj. Ciekawe, ciekawe... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł na program rzeczywiście ciekawy. Bliska współpraca z iTV - już nie. ;) Cyfrowy Polsat współpracuje przy programie iTV - ''Polowanie na gwiazdy''. W tym programie możemy oglądać także jakiegoś członka Cyfrowego Polsatu w roli jurora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iTV zaszalało z PR-em. Rozesłało pełno różnych komunikatów prasowych do mediów, z których wyszło kilka różnych newsów - np. jedne z wypowiedzią prezesa Telestartu, drugie z wypowiedzią prezesa Media5 a trzecie bez tych wypowiedzi albo z obiema. Ale ten kanał nie może spoczywać na laurach, wykorzystali moment i pochwalili się udziałami w rynku 0,15 proc. w grupie komercyjnej - nie sprecyzowano jednak jakich miesięcy dotyczą te dane i czy są to świeże dane telemetryczne z AGB czy wartość średnia z dwóch lat monitoringu stacji.

 

PR zrobili sobie fajny, zobaczymy co będzie dalej. Generalnie ciężko jest mi uwierzyć w tą stację, która ma dużo fajnych i nie fajnych pomysłów, jednak większość wychodzi dość słabo - z uwagi na słabą jakość przekazu oraz co niektórych tępych prezenterów.

 

Zastanawia mnie też kto tam tak naprawdę rządzi, widzę, że zmieniają się osoby, które kierują iTV, a co ciekawsze na temat planów zwiększenia oglądalności wypowiada się dyrektor Media5, które na ewentualny wzrost ratingów iTV ma chyba najmniejszy wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie zmienia. To są osoby, które zostały powołane w zeszłoroczne wakacje. Dyrektorem ds. programowych i marketingu jest Aleksandra Fajęcka (pamiętacie ''Muzyczną Windę'' w Polsacie? :D) a dyrektorem generalnym Telestar jest Witold Laskowski. Szkoda tylko, że osoby nieodpowiednie wypowiadają się czasem o ramówce i planach iTV...

 

To ile osób ich w końcu ogląda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem cieszę się, że iTV bierze się za siebie i przynajmniej poprawi/wzbogaci oferowane przez siebie programy. Ale takie zmiany (duże zmiany), a także ten cyrk o jakim wyżej napisał @Karol, czy też zacieśnienie współpracy z platformą Cyfrowy Polsat może świadczyć o dużych problemach wewnątrz stacji, o czym oczywiście się nie mówi, przynajmniej na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne sprzedanie się Polsatowi. :D Po prostu iTV blisko współpracuje z Cyfrowym Polsatem. Nic więcej. Kanał idzie własną drogą a Telestar chce z tej stacji mieć coś bardziej pożyteczniejszego. Dodać do tego zmianę ID i ramówki. Jeśli takie coś miałoby nastąpić to możecie mi wierzyć - wiedzielibyśmy o tym a iTV wcale by się nie wprowadzało zmian. :) Co do Polsatu - swoje kanały tematyczne budować będzie od zera. Tzn., nie na bazie istniejących kanałów a po prostu od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy wiecie może od której będzie bezpośrednia relacja z sobotniego festiwalu muzyki dance z Ostródy?

Od godziny 18 jak ma się rozpocząć festiwal czy później? Bo nawet w programie iTV na sobotę nie ma wzmianki o tym, a chociażby w Disco Polo Live potwierdzono bezpośrednią relację live z Ostródy.

Wiecie może coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...