Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dźwięk już śmiga, jak dawniej. Błąd naprawiony. Nie jest to najlepsza jakość dźwięku, ale ważne, że nie jest już tak cicho.

 

Czasami warto na forum wspominać o błędach, bo później oni próbują je naprawić. Chyba sami tego nie zauważyli, albo im się po prostu nie chciało, że tak długo trwało poprawienie dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Właściciel stacji, spółka Telestar należąca do giełdowego holdingu Hyperion (Grupa MNI SA), otrzymał 19 grudnia 2011 r. koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na nadawanie drogą satelitarną programu pod nazwą EZO TV.

 

Zgodnie z koncesją nowy kanał miałby emitować całodobowy program o charakterze ezoteryczno-rozrywkowym, adresowany do widzów w wieku 16-49 lat.

mediaboss.pl

 

Rodin TV doczeka się poważnego konkurenta :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów zainteresowałem się stroną internetową ITV. Pomijając bzdury jakie tam wyczytałem...

 

Telewizja iTV emituje ponad 500 wyjątkowych programów, większość z udziałem polskich celebrities.

(500? A niby gdzie?)

 

...to w dodatku dowiedziałem się, że członkiem Rady Nadzorczej stacji, a zarazem prezesem spółki Hyperion (właściciela ITV) jest Robert Kwiatkowski, były prezes Telewizji Polskiej i domniemany bohater Rywingate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

To jest jakiś idiotyzm - technika idzie do przodu, EPG jest na większości wartościowych stacji, a oni tu takie coś odwalają, jakbyśmy żyli w połowie XX wieku. No, ale mi to bez różnicy, bo i tak tego kanału prawie w ogóle nie oglądam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ITV zmienia profil.

W nowej ramówce ma pojawić się więcej programów muzycznych. Dodatkowo odmładzają grupę docelową i teraz kierują się do osób 13-29 lat. Na antenie przeważać mają pop, dance, no i dalej niestety disco polo.

 

Prezes Telestar A. Bobrukiewicz mówi:

Chcemy wykorzystać ten potencjał, dlatego inwestujemy w ofertę muzyczną i nadajemy stacji nowy profil programowy.

Skoncentrujemy się na młodszych odbiorcach, przede wszystkim z grupy 13-29 lat, którzy w telewizji poszukują głównie muzyki

 

Rety, gdyby podobnie uważali ludzie z Viacomu to mielibyśmy całkiem niezłą VIVĘ i muzyczną MTV.

 

Dodam tylko, iż ITV chce teraz inwestować w "jakość i oprawę graficzną kanału".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...