Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt...moim zdaniem także macie najbardziej rozbudowaną playlistę i wkładacie serce w to, co robicie, wczoraj Stars leciał u mnie przez niemal całe popołudnie non stop. Można ujrzeć często wiele zapomnianych, nieogranych utworów, dlatego jesteście najwyżej w rankingu oglądalności, jeśli chodzi o kanały ze ,,Złotymi Przebojami". Tak więc może napiszę tak: teoretycznie, na papierze macie, a w praktyce nie ma dla Was konkurencji :) bo większość ostatecznie zatrzymuje się tylko u Was, a wcześniejszy wpis napisałem tylko dla formalności. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że MWE wykupiło od Telestara kanał Go!TV (wcześniej znany jak ITV) i zmieniło go na Gold TV. Jednocześnie nie zmieniając formy dystrybucji. A tu się okazuje, że to zupełnie inna " bajka" . I Telestar ma tu jeszcze coś do powiedzenia

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, danielpes5 napisał:

Myślałem że MWE wykupiło od Telestara kanał Go!TV (wcześniej znany jak ITV) i zmieniło go na Gold TV. Jednocześnie nie zmieniając formy dystrybucji. A tu się okazuje, że to zupełnie inna " bajka" . I Telestar ma tu jeszcze coś do powiedzenia

Nie i od początku @PowerTV to podkreślał, czego efektem było brak możliwości ingerencji w ezoterykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Poland napisał:

Mnie ciekawi czy @PowerTV ma prawo do nazwy Gold TV czy jednak nie bo jeżeli ma to rebranding może być zbędny. 

Nie :) GOLD TV od Telestar będzie sobie nadawał, tylko będzie produkowany właśnie przez Telestar, a Nuta Gold będzie jako nowy kanał (na slocie GOLD TV). :)

3 minuty temu, September77 napisał:

Tylko co się stanie potem z obecnym kanałem Gold TV (...)

Na razie pewnie będzie nadawał od tak żeby nadawać... No chyba że Telestar odzyskał wszystko wraz z umowami z operatorami, to wtedy Nuta Gold będzie nadawała żeby tylko nadawać, a umowy na niego będą podpisywane jak na nowy kanał. :)

 

Nie zdziwicie się jak po majówce zobaczymy na satelicie zarówno GOLD TV jak i również Nuta Gold. 😂

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, vigoo napisał:

Niezły [beep] macie w tym Gold... 😁

 

"Kanał Nuta Gold chce przejąć miejsce po Gold TV, operatorzy zdezorientowani."

 

https://www.press.pl/tresc/70531,kanal-nuta-gold-chce-przejac-miejsce-po-gold-tv_-operatorzy-zdezorientowani

Sam jestem kompletnie zdezorientowany po zapowiedzi kolejnego kanału od Winnickiego.

 

Aż na samą myśl przychodzi pewien klasyk.

 

NaJWYv0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Kanał zastąpił Home TV, który został usuniety z mux naziemnego. 

Dlaczego akurat musieli usunąć ten kanał? Przecież mogli zwiększyć pojemność tego MUXa! Teraz zamiast możliwości obejrzenia programów, o domach i ogrodach, dostajemy coś o wiele lepszego! A mianowicie możliwość obejrzenia Ezo TV!

 

Oby tego Ezo TV nie było na kanale Nuta Gold. Liczę na was 

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...