Jump to content
Egzystencjalny Paw

Polskie kluby w europejskich pucharach

Recommended Posts

NIE, NIC się NIE stanie. Nawet cuda nie pomogą. Sa SŁABI I ŻENUJĄCO BEZPRODUKTYWNI!!!

A czego się spodziewałeś po nim ? Ja to od dawna piszę, że ten gość to porażka umie tylko głupio faulować i szybko biegać, jest bezproduktywny. Podstawowe rzecz nie została zrealizowana czyli zmiana trenera więc było wiadomo, że będzie ciężko a do tego znowu nie ma napastnika bo Kule poza kadrą i pewnie bezproduktywnie Carlitos i Hama wejdą.  Wbrew pozorom bez niego gra w 10 wygląda lepiej niż z nim w 11. Mam nadzieję, że to jego ostatni mecz w Legii,

Tak naprawdę jedyna szansa to cud, że wyjdzie Kuchemu strzał życia albo jakiś zamach Rado bo innych realnych podstaw nie ma. 

Na razie, to oprócz "inteligenta" Veso, to zarówno Rado jak i Kuchy są najsłabsi na boisku, a niby powinni być liderami.

Spodziewałem się, że jak nie umie grać w piłkę, to przynajmniej nie będzie przeszkadzał.... :D

Ale on zawsze przeszkadza, w ESA sędziowie nie wiem czemu go zawsze pobłażliwi traktują. Gość jest gorszy od Many, Ojamy czy Aleksandrova.

Niech wpuszcza Nagy, może jego egozim i parcie na szkoło tym razem się przyda.

Pozostało 45 minut regulaminowego czasu gry, ale wiele wskazuje na to, że już po zawodach.

Myślałem że tv mi się psuję :D

Przed meczem trawa została pomalowana na zielono. :)

Pozostało 45 minut regulaminowego czasu gry, ale wiele wskazuje na to, że już po zawodach.

Nie takie cuda se zdarzały tylko teraz jest potrzebny ktoś  kto ich odpowiednio zmotywuje.

Lotny trener zdecydował, że już dał z siebie wszystko. :D  Mam wrażenie, że Carlitos niespecjalnie dobrze został przyjęty przez szatnię.

Na poziomie czyli jakim ? Te rundy trzeba przejść, wygrać mecze a Legia w ostatnich 5 latach przegrała aż 1 mecz w eliminacjach przypomnę tylko.

Tak dla przypomnienia...

Edited by flot

Przed meczem trawa została pomalowana na zielono. :)

Będzie czym tłumaczyć tą zgrozę:)

Nie takie cuda se zdarzały tylko teraz jest potrzebny ktoś  kto ich odpowiednio zmotywuje.

Zgodzę się z tobą, ale na innym poziomie to miało to miejsca. Tutaj nie ma już przypadku, grają po prostu bez pomysłu, brak lidera w środku pola.

Hhehennene, ależ to Radovic pociągnął w dwumeczu.... Hahhaha, Vesovic to jakiś sabotażysta, a ten gość na ławce, to jakiś wuefista... Smudzie parodyście powinien buty nosić. Jeszcze się lipiec nie skończył, a Lm juz w Tv dla polskich drużyn.

Ważne, że na trybunach i w lesie się Legia dobrze pokazała. #Nopironoparty

Coś się wydaje, że jeszcze ciekawie może być w tym meczu, ale tylko na trybunach. :P Miodulski pewnie więcej dopłaci do pucharów  w tym roku niż na nich zarobi. :/

Edited by ezequiel93

Na 19 miejscu.

Na prawdę na kimś robią wrażenia ci przeciętni Słowacy, gdzie gra kilku były bardzo przeciętnych piłkarzy z ESA ?

TAKICH "kwiatków" jest dużo na forum. Zanim coś napiszecie trochę pokory, by się jednak przydało.

O przypadkowo gola zdobyliśmy..

Edited by flot

Nagle Legia zaczęła grać? Jest Carlitos, jest zabawa. :) Na szczęście nie ma Rado.

W każdym meczu, każdy zespół ma swoje „5 minut”. Legia właśnie znalazła się w tym momencie, czy to wykorzysta?

Ile jeszcze razy komentator przypomni,jak to Legia jest lepsza w spalonych? Czy za to przyznają jakieś punkty? :-)

Edited by BizzareX

hahhahahahahhahaha.... . więcej szrotu z za granicy

Jezus Maria, skąd wyście wzięli tych antolici, vesowici. Śmiesznie to jest.

Kolejny dzban, niech oni wszyscy wracają jednym samolotem na Bałkany i więcej do Polski nie wracają, bo to jest wstyd, że takie szroty zarabiają duże pieniądze w polskiej lidze. :/

Teraz czekam na psychologiczne rozprawki @mad85