Jump to content
Egzystencjalny Paw

Polskie kluby w europejskich pucharach

Recommended Posts

Nie rozumiem po co chcecie się męczyć z transmisjami porażek polskich klubów. Przecież wiadomo, że będzie w czapę. 

a ja nie rozumiem takich  ja ty wiecznie  narzekających  widzących  wszystko w czarnych kolorach  i wiecznych pesymistów ja może jestem niepoprawnym  optymista  ale wole  wieżyc w lepsze niż w katastrofę 

No to jak stawiacie? Ja stawiam na remis Lecha (1-1) i porażki Jagiellonii (0-3) i Górnika (0-2)...i to byłoby na tyle.

Nie narzekam. To nie pesymizm. Znam się na piłce, oglądam i potrafię ocenić siłę polskiej kopanej żałosnej ligi i tych klubów. Widziałem występ Lecha w obu meczach i Górnika w pierwszym, a także spotkania Legii. Nic się nie zmieniło od lat. Dalej jesteśmy piłkarskim zaściankiem gdzie w niedawnych czasach nie trzeba było trenować tylko dzwonić. Teraz nam pokazują kluby z innych, teoretycznie słabych piłkarsko krajów, że dzwonieniem się nic nie ugra w Europie. Śmiech historii po prostu. Tym donośniejszy kiedy w sztabie reprezentacji Polski mamy gościa umoczonego w ustawianie nie tylko spotkań, ale całych awansów i ligowych rozstrzygnięć. 

Lecha widzę z porażką, Górnik to samo, a Jagiellonia może zremisować. 

Śmiać mi się chce z takich wiecznych optymistów. Nie ma żadnych przesłanek, że choćby jedna z tych drużyn awansuje do fazy grupowej LE. 

Niby gdzie? Bo do granicy z Białorusią, żeby ich MUX'a złapać, mam trochę daleko. :P

Streamów w sieci(tych nielegalnych), na pewno trochę będzie.

Aplikację pirackie i tam jest zawsze w Białoruskich kanałach DVB-T,można poszukać i się znajdzie :)

Legia przegrała z klubem ze Słowacji u siebie, a teraz właśnie inny klub ze Słowacji, Slovan Bratysława od 17 minuty przegrywa z klubem z... Malty  :popcorn:

Tu na forum nikt nie docenia Górnika, jeszcze co niektóżi mogą się zdziwić. Wiadomo że jak przejdzie teraz to z Feyenordem niema szans. Co do Lecha kto wie, w lidze wygral, Jagielonia dostała najgorzej , bo z Portugalii

Dzisiaj pewniaczki:
Jaga wygra
Lech zremisuje
Górnik zremisuje 

Optymizm przedmeczowy :P Chociaż rozum podpowiada odmienne wyniki. :D

A ja stawiam Remis Jagi i Lecha

Oraz porażkę Górnika :)

Ale pewny jestes? Czy poprostu nie lubisz Górnika?

Aplikację pirackie i tam jest zawsze w Białoruskich kanałach DVB-T,można poszukać i się znajdzie :)

O streamy TV z Białorusi trochę trudno ale po Iptv lata w dobrej jakosći :) niestety nie za darmo ale na mecz można się  zawsze dogadać.

IMG_20180726_191202.jpg

Aplikacji na tela jest multum nawet w Sklep Play ja jedną pobrałem i mam Belarus2 bez problemów zaraz odpalam zresztą ;)

Ale pewny jestes? Czy poprostu nie lubisz Górnika?

Sądząc co ten Górnik gra i jak się męczył z świetnym klubem z Mołdawii..

Pogoda to dobry handicup dla Jagielloni, chcąc awansować muszą to wykorzystać i strzelić 3-4 gole bo Portugalczycy w grze na na wodzie i górną piłką dobrze się nie czują.  Mały deszczyk a odwrócił wszystko heh.

"Trudne warunki na korszysc Jagielonii"

Mozliwe ze dzis bedziemy mieli mile niespodzianki zamiast wstydu z wtorku

Na laola TV wyskakuje info, że stream nie jest dostępny w moim kraju. Ku..a zastanawiam się czy mieszkam w Polsce. :D

Na laola TV wyskakuje info, że stream nie jest dostępny w moim kraju. Ku..a zastanawiam się czy mieszkam w Polsce. :D

Z niemieckim IP działa ale jakieś 3-4 min opóźnienia tak jak na ipli :D