Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaki upadek ? Górnik przegrał z lepszym zespołem do siebie, nie byli faworytem.  Daj sobie spokój z tymi bzdurami w latach 90 bo tam było jeszcze gorzej w pucharach, to były pojedyncze mecze, pojedyncze kluby. Żaden z tych klubów nie potrafił zagrać 2 sezonów z rzędu w pucharach.  My nigdy w pucharach nic nie znaczyliśmy, były tylko pojedyncze wyskoki.

 

 

@ezequiel93 Ale jakiego wyniku ? Oni stracili 4 ważnych piłkarzy przez sezonem, to jest nowy zespól, co jak co ale ich w przeciwieństwie do Legii i Lecha trzeba oceniać inaczej, Jagiellonie też w sumie bo ma trudniejszego rywala.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiewany w Polsce Chima Chukwu znowu wpasował się do pierwszego składu norweskiego Molde. ;) Zaraz jeszcze się okaże, że Bjelica, który z Lechem tylko się kompromitował, awansuje do Ligi Mistrzów z Dinamem Zagrzeb. ;)

@mad85, ale bez przesady 1:5 z Trencinem? Szanujmy się. ;)
 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze spodziewałem się tego, niestety takiemu klubowi jak Górnik który traci 4 kluczowych graczy i zastępuje ich młodymi , to nie jest to łatwo zrobić. Słowacy też byli młodzi ale oni mają znacznie większe doświadczenie w pucharach i to różnica .

 

Bo to dobry piłkarz ale kurde co się stało z nim w Legii to ciekawe pytanie, pamiętasz jak on wymiatał przeciw Legii w Molde ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam go doskonale z tamtego dwumeczu, który Legia wygrała, a szczerze, nie powinna, bo z gry więcej mieli rywale. :)

Może powinniśmy nieco zmienić w Ekstraklasie podział kasy, więcej dla bogatszych, a mniej dla drużyn z dołu tabeli. Wtedy nie będzie co roku sytuacji, że ktoś gra dobry sezon i sprzedaje pół składu, bo nie ma kasy. Chociaż jak widzę, że połowa drużyn nie ma kasy na wynagrodzenia, to też nie jest do końca dobry pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, bo on pisał o Legii :)

 

 

Co konkretnie pisałem? Jeśli już to w Legii widziałbym Kurzawę, niespecjalnie Kądziora. O to chodzi? Górnik sprawił niespodziankę samym awansem do pucharów, stracił istotnych piłkarzy, więc wynik dla mnie nie jest niespodzianką. Co innego Legia- ta dała ciała po całości, niemal jak Barca z Romą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, stary, przy takim jak dzisiaj wyniku i grze to Górnik powinien dać sobie radę w co najwyżej 3 lidze, jeśli nasza Ekstraklasa byłaby normalną ligą. A pewnie będzie z taką grą średniakiem ocierającym się o pierwszą połówkę tabeli. Szczęka mi opada jak czytam niektóre wpisy. Wstyd jest wstydem i nic tego nie zmieni. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, stary, przy takim jak dzisiaj wyniku i grze to Górnik powinien dać sobie radę w co najwyżej 3 lidze, jeśli nasza Ekstraklasa byłaby normalną ligą. A pewnie będzie z taką grą średniakiem ocierającym się o pierwszą połówkę tabeli. Szczęka mi opada jak czytam niektóre wpisy. Wstyd jest wstydem i nic tego nie zmieni. 

Górnik będzie się modlił w tym sezonie, aby 14 miejsce zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd to kraść. :) Z góry zakładałem szybkie odpadnięcie Górnika, niewiele spodziewam się po Jadze(choć chciałbym się mylić), trzymam kciuki za Lecha, ale największą wpadkę zanotowała Legia. Taki Spartak to powinna pokonać nie tylko z wirusem, ale i bez trenera.

Górnik rezerwami powinien w najgorszym razie grać na równym poziomie z takimi przeciwnikami, jak Trencin. A zebrał tęgie baty (bo inaczej takiego wyniku dwumeczu nazwać nie można :) No, chyba że nasz poziom dzisiaj rzeczywiście jest w okolicach Estonii, Mołdawii, czy Łotwy. Zobaczycie, że z tym poziomem będą walczyć o górną połowę tabeli w naszej lidze. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...