Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie a propo Czwórki (oraz Szóstki) zastanawia inna sprawa a mianowicie czy faktycznie zostaną kupione przez Cyfrowy Polsat. Moim zdaniem to otwierałoby furtkę do uruchomienia drugiego i trzeciego ogólnego kanału Polsatu w ramach drugiego multipleksu no i pozwalałoby przekształcić Polsat 2 w Polsat International. Ciekawy jestem co z tego wyjdzie gdyż ja popieram kupienie Czwórki, Szóstki i Superstacji przez Cyfrowy Polsat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akcje Polskich Mediów S.A. (właściciel TV4 i TV6) nie należą czasami w pełni do Polsatu? :P Superstacja też należy chyba do Polsatu z tego co wiem ?

 

Do Solorza, a nie do Polsatu - to po pierwsze. Po drugie Polsat nawet nie zameierza ich kupić - zamierza Cyfrowy Polsat, właściciel Polsatu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już naprawdę dobijają te Call TV. Baba grozi przez pół godziny że koniec czasu a ciągle ta sama zagadka. Z ciekawości zadzwoniłem. Oczywiście połączenie nie zostało zrealizowane a kasę mi zżarło :) . Przez pół godziny nikt nie dzwonił więc jakim cudem linia jest zajęta? Oszustwo na której zbijają tylko kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie. Czemu TV4 to jeszcze w dzień ciągnie. Wszystkie inne stacje poważne już zrezygnowały za dnia z calltv: Polsat, Polsat 2, TVN, TVN 7. Ciekawe kiedy przyjdzie kolej na ''4''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie znacie kogoś kto wygrał kiedyś w teleturniejach typu Call TV ???Ja nikogo.

Z reala nikogo nie znam. Chyba coś w tym jest, no nie? :lol:

Wszystkie inne stacje poważne już zrezygnowały za dnia z calltv: Polsat, Polsat 2, TVN, TVN 7.

W TV4 ciągnie się jak telenowela :lol2: Z niepoważnych jeszcze pozostały: Tele5 i Polonia1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A mam pytanie znacie kogoś kto wygrał kiedyś w teleturniejach typu Call TV ???Ja nikogo.

Z reala nikogo nie znam. Chyba coś w tym jest, no nie? :lol:

Też nie wierzyłem, że w tego typu programach można coś wygrać. Ale czasami zdarzało się mi zadzwonić. Przestałem dzwonić, gdy wygrałem 200 zł. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Filmy w TV 4 w kwietniu 2013 roku:

Akademia Gimnastyczna (2006) / Bratz (2007) / Buddy, bejsbolista (2002) / Buddy, siatkarz (2003) / Ciemne wody (2003) / Co gryzie Gilberta Grape'a? (1993) / Co kryje prawda (2000) / Czwarte piętro (1999) / Dla niej wszystko (2008) / Drobnostka zwana morderstwem (2006) / Dziewczyny w toplesie (2009) / Epicentrum (2000) / Funny Games (2007) / Gwiazda popu (2005) / Jak ugryźć 10 milionów (2000) / Komodo (1999) / Legionista (1998) / Lodowa groza (2011) / Miłosna karuzela (2009) / Miłosny przekładaniec (2009) / Mistrz (1988) / Mordercze starcie (2011) / Nokaut (2011) / Nuklearna walizka (2000) / Opowieść o mumii (1998) / Płonący szczyt (1997) / Predator, cz. 1 (1987) / Przez granicę (2001) / Seks na plaży (2009) / Siła taktyczna (2011) / Skasowane wiadomości (2009) / Skaza (2009) / Skorumpowani (2008) / Spóźniony gość (2008) / Stan oblężenia (1998) / Strach przed ciemnością (2003) / Strażnik czasu (1994) / Szybciej od dźwięku (2002) / Twarde lądowanie (2005) / W rękach wroga (2004) / Wyścig (2001) / Wzgórza mają oczy (2006) / Za linią wroga (2001) / Za linią wroga 2: Oś zła (2006) / Zabójcza gra (2010) / Zakładnik (2002) / Zemsta [beep]ów (1984) / Zemsta [beep]ów w raju (1987) / Zmęczenie materiału (1999) / Zwierzę (2005).

 

II dzień Wielkanocy (1 kwietnia): Miesiąc miodowy z mamuśką (2006) / Niekończąca się opowieść (1984) / W Pustyni i w Puszczy (2001) / Tytanoboa. Olbrzymi wąż [2-cz.] (2012) / Kod Omega (1999) / Miłość, szmaragd i krokodyl (1984) / Kill Bill 2 (2004).

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Już dawno miał kontrolę nad Polskimi Mediami, więc nie wiem czym się tu ekscytować...

Tym, że pod marką Polsat zaserwują lepszą ofertę programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaserwują i przestań się łudzić. Stacje nazwy nie zmieniają, przeciętny widz nawet może nie wiedzieć do kogo ta stacja należy, a ci co wiedzą to chyba od dawna, bo nie sposób ukryć przy transmisjach sportowych loga Polsat Sport. Do tego kilkugodzinne powtórki z Polsat News. W przeszłości nawet Ibisz prowadził teleturnieje w TV4. Pod względem oferty nic się nie zmieni. Zresztą przeczytaj sobie wypowiedź Dominika Libickiego, a dowiesz się, że zależy im tylko na tym, by polepszyć wyniki całej grupy. Przecież pieniądze i tak zostają u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...