Jump to content

Platforma CANAL+ – przekazy testowe

Recommended Posts

Kino Polska Muzyka, Discovery Historia i Red Carpet TV - któryś z nich przejdzie na HaDe. :) Bo innego powodu dla przenoszenia Active Family z 10834 na 10719 nie ma. :)

Red Carpet chce się pchać z HD na satelitę, jak oglądalność mają zerową? Więcej, tam podobno puszczają stare filmy (nie wiem, nie oglądałem tego kanału tylko wyczytałem na forum) więc w HD tam nie będzie za wiele o ile cokolwiek.

Mamy nowy miesiąc, a jeszcze żaden Filmbox nie przeszedł na HD, może to faktycznie czas na KPM HD, choć szczerze mówiąc jest to ostatni kanał od tego nadawcy który widziałbym w HD, sam przedstawiciel chyba pisał tu na forum że nie mają w planach przejść na HD.

Ogólnie widzę, że nc+ zmierza do upychania coraz więcej kanałów HD na swoich transponderach jak to od dawna robi CP. Wcześniej było to po 5-6 kanałów HD, a teraz po 8. Jeżeli na 10,834 pojawi się kolejny kanał w HD, to będzie ich tam 8 plus kilka SD.

Discovery Historia moim zdaniem to jest do likwidacji bardziej. Ile razy można w kółko nawijac te same  zdarzenia  i materiały. Z resztą poza oprawą i reklamami i tak " nic tam  w HD nie ma prawa być".  Już lepiej Metro podnieść do HD. 

• Upvote 1
  • 3 weeks later...

W miejsce przekazu 4804 pojawia się kanał TVR w dodatku w wersji SD! (704x576i, 25klatek/s, bitrate 1,13 Mbit/s). I to nie jest Prima Aprilis, bo widzę to na własne oczy.. Aż żal komentować..