Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Infolinia  TNTV co raz krócej pracuje. Oto komunikat na stronie TNTV:

 

Uprzejmie informujemy, ze od 1 lutego ulegają zmianie godziny pracy Infolinii TNTV. 
Od 1 lutego Infolinia będzie pracować w następujących godzinach:
 
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: GODZ. 12-18 

SOBOTA - NIEDZIELA: GODZ. 12-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda nagrywanie na USB?

Czy nagrania można przenieść i odtwarzać na komputerze lub dekoderze z Enigmą?

Pozdrawiam.

 

Nagrywać można tylko kanały DVB-T i to tylko na partycjach FAT32, poza tym nagrania są szyfrowane.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Od miesiąca posiadam platformę TNTV i szczerze odradzam komukolwiek zakup tej niby telewizji czemu, otóż bardzo często wstrzymuje odtwarzanie lub często są przerwy techniczne i nic nie ma tylko kanały naziemne mimo,że mam szybki internet to i tak tnie, druga sprawa to stacje radiowe, nie ma wszystkich co są w ofercie a jak są to ciągle tnie a trzecia sprawa dzwonię do nich prawie codziennie i mówią, że usterka zgłoszona i zadzwonimy do Pana, gdy zostanie usunięta ale i tak nikt nie dzwoni a po czwarte w tej ofercie tej tv większość kanałów to dawno upadłe stacje tv, które pokazują co godzinę te same materiały, jak to się nie zmieni i nie polepszą oferty to za rok to upadnie, bo póki co nie warta uwagi platforma i jest niby tyle kanałów ale są marne i to tylko chwyt marketingowy i robienie z  ludzi głupców ale jest jeden plus dobrze działa HBBTV i nic więcej Poczekam jeszcze trochę i rezygnuje.

Edytowane przez damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trochę przesadzasz. Z założenia ta platforma nie jest skierowana do wymagającego klienta. To jest DVB-T plus bonusy. Możesz dopłacić trochę do dekodera i zamiast kupić stricte pod DVB-T to kupujesz ich i cieszysz się większą zawartością programową. Poza tym czego można wymagać za 9 złotych? Jest sporo polskich kanałów i ja tam żadnego upadającego kanału nie widziałem. :) Fakt, kilka kanałów nie działa i mam nadzieję, że wreszcie to poprawią. Uważam, że mieli naprawdę dobry pomysł. Oglądasz kanały z DVB-T, a jak masz ochotę to dopłacasz kilka, kilkanaście złotych i cieszysz się większą ilością kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Uważam, że mieli naprawdę dobry pomysł. Oglądasz kanały z DVB-T, a jak masz ochotę to dopłacasz kilka, kilkanaście złotych i cieszysz się większą ilością kanałów.

 

I do tego nie jest też potrzebna żadna antena do odbioru telewizji naziemnej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od miesiąca posiadam platformę TNTV i szczerze odradzam komukolwiek zakup tej niby telewizji czemu, otóż bardzo często wstrzymuje odtwarzanie lub często są przerwy techniczne i nic nie ma tylko kanały naziemne mimo,że mam szybki internet to i tak tnie, druga sprawa to stacje radiowe, nie ma wszystkich co są w ofercie a jak są to ciągle tnie a trzecia sprawa dzwonię do nich prawie codziennie i mówią, że usterka zgłoszona i zadzwonimy do Pana, gdy zostanie usunięta ale i tak nikt nie dzwoni a po czwarte w tej ofercie tej tv większość kanałów to dawno upadłe stacje tv, które pokazują co godzinę te same materiały, jak to się nie zmieni i nie polepszą oferty to za rok to upadnie, bo póki co nie warta uwagi platforma i jest niby tyle kanałów ale są marne i to tylko chwyt marketingowy i robienie z  ludzi głupców ale jest jeden plus dobrze działa HBBTV i nic więcej Poczekam jeszcze trochę i rezygnuje.

Korzystam od grudnia i według mnie jest to dobra platforma dla uzupełnienia brakujących kanałów w dvbt gdzie jeszcze niedawno była eska czy też polsat sport news a teraz nie ma żadnego kanału w pełni muzycznego i sportowego a korzystając z TNTV dostajemy za 10 zł miesięcznie nie tylko eske ale i dużo więcej kanałów mużycznych,tvp sport ,adventure tv ,axn i wiele innych kanałów dostępnych tylko na płatnych platformach za dużo większą opłatą ,co do awarii od najnowszej aktualizacji wszystko działa dość stabilnie z wyjątkiem poprzedniego weekendu kiedy faktycznie pomimo internetu na stałym poziomie co chwila było wstrzymanie odtwarzania ale od wtorku już działa wszystko jak należy pozay kilkoma kanałami jak np super tenis które raz działają a raz ich nie ma ale są to głównie zagraniczne stacje bo z polskimi nie ma problemu z odbiorem,podobno że wkrótce mają się pojawić nowe kanały więc pozostaje trochę poczekać ,na pewno gdyby TNTV trochę się rozreklamowała to była by bardziej popularna bo tak wiedzą o niej tylko nieliczni którzy się tym interesują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od miesiąca posiadam platformę TNTV i szczerze odradzam komukolwiek zakup tej niby telewizji czemu, otóż bardzo często wstrzymuje odtwarzanie lub często są przerwy techniczne i nic nie ma tylko kanały naziemne mimo,że mam szybki internet to i tak tnie, druga sprawa to stacje radiowe, nie ma wszystkich co są w ofercie a jak są to ciągle tnie a trzecia sprawa dzwonię do nich prawie codziennie i mówią, że usterka zgłoszona i zadzwonimy do Pana, gdy zostanie usunięta ale i tak nikt nie dzwoni a po czwarte w tej ofercie tej tv większość kanałów to dawno upadłe stacje tv, które pokazują co godzinę te same materiały, jak to się nie zmieni i nie polepszą oferty to za rok to upadnie, bo póki co nie warta uwagi platforma i jest niby tyle kanałów ale są marne i to tylko chwyt marketingowy i robienie z  ludzi głupców ale jest jeden plus dobrze działa HBBTV i nic więcej Poczekam jeszcze trochę i rezygnuje.

To przed zakupem, zapoznaj się z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dobra dobry pomysł, ja się z tym zgadzam bo jak poprawią technikę i ofertę to będzie dobrze a poza tym

ONTV , 13TV... to są dawno upadłe kanały i TNTV  je wcisnął by było ich więcej tak samo z zagranicznymi no chyba że ktoś mi napisze,że ONTV, 13TV to kanały które dobrze radzą sobie na rynku? Tam już od dawna lecą te same plansze co godzinę, bo NEXT TV upadło kilka lat temu tak samo jak ONTV i tych kanałów już nie ma, nawet nie wiem skąd mają stream


Korzystam od grudnia i według mnie jest to dobra platforma dla uzupełnienia brakujących kanałów w dvbt gdzie jeszcze niedawno była eska czy też polsat sport news a teraz nie ma żadnego kanału w pełni muzycznego i sportowego a korzystając z TNTV dostajemy za 10 zł miesięcznie nie tylko eske ale i dużo więcej kanałów mużycznych,tvp sport ,adventure tv ,axn i wiele innych kanałów dostępnych tylko na płatnych platformach za dużo większą opłatą ,co do awarii od najnowszej aktualizacji wszystko działa dość stabilnie z wyjątkiem poprzedniego weekendu kiedy faktycznie pomimo internetu na stałym poziomie co chwila było wstrzymanie odtwarzania ale od wtorku już działa wszystko jak należy pozay kilkoma kanałami jak np super tenis które raz działają a raz ich nie ma ale są to głównie zagraniczne stacje bo z polskimi nie ma problemu z odbiorem,podobno że wkrótce mają się pojawić nowe kanały więc pozostaje trochę poczekać ,na pewno gdyby TNTV trochę się rozreklamowała to była by bardziej popularna bo tak wiedzą o niej tylko nieliczni którzy się tym interesują .

Ok a jak u Ciebie ze stacjami radiowymi, masz wszystkie na miejscu? Bo ja połowy nie mam a jak mam to np tnie radio plus lub na miejscu eski są złote przeboje

Edytowane przez damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...