Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mizerne szanse. Ma to być oferta w założeniu skierowana do osób chcących odrobinę poszerzyć swoją ofertę naziemną. Ja wątpię, że ten kanał pojawi się na TNTV, ale to tylko moja opinia i zawsze może być inaczej. Na razie ze sportu jest TVP Sport, 2x Eleveny, Fightbox i jakieś zagraniczniaki.

 

Zobaczymy jaka będzie przyszłość TNTV :)

Sprzęt jest Twoją własnością na zawsze.

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem odpowiedź telefonicznie z działu technicznego, że ten dekoder nie obsługuje E-AC3 więc MUX 8 jest bez dźwięku. Jednocześnie poinformowano mnie, że pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia pojawi się aktualizacja usuwająca ten problem. Jeżeli aktualizacja nie będzie widoczna automatycznie, trzeba wyszukać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam realna prędkość 4 Mb/s i raczej jest stala, nie spada ani nie zwiększa sie, filmy na yt w 1080p raczej się nie zacinają

 

Pamiętaj że jak masz masz wolny internet w tym przypadku jest to 4Mb to jeżeli obecnie filmy na YT sie nie zacinają, a ty będziesz oglądać film na dekoderze TNTV i nadawany film czy inny program nie będzie się zacinał to możesz zapomnnieć o płynnym przeglądaniu internetu zwłaszcza treści video. Zapewniam że próba włączenia YT przy oglądaniu TV na dekoderze zakonczy sie albo ścinaniem YT albo dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy z Was kto posiada ten odbiornik ma EPG na kanałach IPTV ?

 

U mnie EPG na każdym kanale dobrze wyświetlają. 

Czy kanał DocuBox HD emituje jakieś programy w języku polskim ?

 

Na tym kanale akurat nie ma polskiej ścieżki językowej, a na niektórych pozycjach są polskie napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich forumowiczów.

Uprzejmie informujemy, że jest już dostępne nowe oprogramowanie dla Dekoderów i Telewizorów z usługą TNTV.

Zachęcamy do aktualizacji z poziomu menu

lub do ściągnięcia oprogramowania z naszej strony internetowej i aktualizację przez USB.

Link:

http://www.tntv.pl/porady-dla-klientow
w pytaniu: AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA W DEKODERACH I TELEWIZORACH SKYMASTER
 
Aktualizacja dotyczy EPG, kanałów radiowych oraz problemów z dźwiękiem. 
 
Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji pojawiło się EPG na kanałach IPTV...

 

To świetnie, że Ci już działają :)

Po aktualizacji są jakieś dodatkowe stacje radiowe?

 

Ja to czekam na 2X2. Jak będzie ta stacja nawet za dodatkową opłatą do jakiegoś pakietu to biorę w ciemno. Bo na razie to nie ma nic, czego by nie było na platformach cyfrowych.

 

U mnie od dawna działają te stacje radiowe, które są wymienione na stronie TNTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno schodzi aktualizacja do 1.3.4 z dziś.

Potwierdzam.

Dziś po godzinie 16 zaktualizował mi się dekoder i teraz wszystko działa jak powinno. Na wszystkich programach jest już dźwięk, także na MUX 8. Na programach IPTV też się szybciej przełącza około 5 sekund. U mnie na żadnym programie nie ma problemów z płynnością jak to jest w Netii. Dodatkowym plusem jest zasilanie anteny z dekodera 5V. Dostałem informację z działu technicznego, że nie będzie zegara na wyświetlaczu w stanie czuwania dekodera.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...