Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie posiadam tuner TNTV i mam kłopoty ponieważ po otworzeniu pudełka wszystko podłączyłem uruchomiłem w aplikacji TNTV jest potrzebny kod zakupowy chciałem to otworzyć kod nie umiałem otworzyć nikt mi nie pomógł i uległo uszkodzeniu co mam w tym zrobić po 1. złożyć reklamację po 2. nabyć nowy kod poprzez centrum obsługi klienta, prosiłbym o pomoc i czy ktoś z was miał taką sytuację?

 

Dziękuję pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba nic. Tak przeczuwałem, że raczej na początku roku nie będzie konkretów. Przyzwyczaiłem się bo jest tak u nas z każdego tego typu rodzajem mediów.

Na razie Motowizja i E-Sport muszą wystarczyć. Cały czas zastanawia mnie sytuacja kanału Bajka, czy coś z tego wyniknie. Ciekawe czy operator płaci za ten kanał, bo rozumiem, że ma umowę dystrybucyjną na ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie w sprawie kilku kanałów.

Czy działają wam kanaly tvr,automoto,supertennis,bo mam dekoder od około miesiąca i cały czas pisze że kanał niedostępny.Zresztą. z kilkoma innymi też tqk jest.O co chodzi?

 

Pozdrawiam

Sprawdzałem dzisiaj i już działają kanały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP Sport jest dźwięk. Za to na kanale Adventure się opóźnia. W ogóle nie pasuje dźwięk do obrazu, a na jednym z kanałów Filmbox nie mam w ogóle dźwięku.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś wcześniej zauważył, ale jak opłaca się pakiety na dwa najdłuższe okresy, to dochodzi rabat w postaci dodatkowych miesięcy. I tak np. opłacając Pakiet Rodzinny na najdłuższy okres, otrzymujemy dodatkowe 3 miesiące w prezencie, co w przeliczeniu daje niecałe 8,50 za ten pakiet. Ja o tym nie wiedziałem, bo nie promują tego, a teraz na stronie operatora to zauważyłem w regulaminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, warto kupić dekoder czy telewizor z tą usługą? Telewizor SKYMASTER 32SH1000-TNT + telewizja TNTV (IPTV-DVB-T) dobrze rozumiem maw sobie już tą usługę? , jeśli chodzi o tv to czy ma też takie same aktualizacje ja dekoder? jakieś poprawki, jakieś nowości wprowadzane.

 

​Pozatym chce zaoszczędzić na miejscu, sam tv byłby dobrym pomysłem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy TVP Sport będzie dalej w SD, czy po tych zmianach TVP Sport będzie w HD. A może wykombinują tak, że zrobią downgrade z HD do SD(oby nie).

 

A teraz pytania techniczne:

 

1. Czy tuner STB TNT5 działa wam stabilnie.

2. Czy HBBTV w DVB-T działa bez problemowo.

3. Czy tuner TNT5 podczas pracy mocno się grzeje.

4. Mam internet radiowy 5 GHZ o prędkości 6 mb/s. Filmy na YT 720P buforują się dość szybko. Jaką mogę mieć pewność, że IPTV z TNTV w jakości SD i HD będą działać u mnie płynnie i nie będą się zacinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednym forumowiczów pisałem, który testował tą platformę i jak pisałem jak do 10 mb/s chodzą kanały; dostałem, taką odpowiedź:

 

Nie  do 3 Mb/s zrywało  Połączenie   powyżej już 6 Mb/s działało dobrze  a przy 10 mb/s stabilnie   widać było  ze  cały czas coś robili na  serwerach już zdałem dekoder i nie  wiec co jest  dalej   to co zaobserwowałem

Nie chciałbym żebyś się tym kierował tylko i wyłącznie, bo może być inaczej. To jest test jednego z forumowiczów, więc nie bierz tego za pewnik. Operator pisze, że wystarczy 1 mb/s, ale wiadomo że mając taką prędkość narażamy się tylko i wyłącznie na lagi. Twoja prędkość myślę że ujdzie pod warunkiem że podczas oglądania nie będzie obciążony przez żadne inne urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Powiem że coraz bardziej się wkurzam na ta ofertę.Przez pierwszy miesmiesiąc było. wszystko ok,więc przedluzylem pakiet rodzinny i niespodzianka.Dekoder się zacina jak nie wiem.Prędkość internetu jest taka sama jak zawsze,zresztą w teście prędkości pisze ze bez problemu mogę dobierać telewizję a po oglądaniu jakiegokolwiek kanału po około 15sekundach przerywa sygnał i caly czas pisze ladowanie lub niewłaściwy kanał.Nieważne czy to przez wifi czy kablem zawsze jest tak samo.czasami gra troche dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może coś na serwerach kombinują albo jakieś prace techniczne prowadzą. Długi czas ten problem masz? Inni użytkownicy tej platformy się nie wypowiadają, więc ciekawa sprawa.

Prawdopodobnie była awaria serwerów ,od piątku do wczoraj pomimo stabilnego internetu na programach iptv co kilkadziesiąt sekund obraz się zawieszał i pojawiała się informacja "odtwarzanie wstrzymane" i tak cały czas ,nie dało się normalnie oglądać a do tego na kanałach iptv pojawiały się piksele tak jakby dosył odbywał się z satelity ,dzisiaj wszystko wróciło do normy,nic się już nie przycina i nie ma pikseli więc prawdopodobnie problem dotyczył większej ilości użytkowników TNTV i został dzisiaj naprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...