Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy jest koniecznosc kupowanie tego dekodera? czy mozna jakos z np. przez tv Boxa na androidzie to odpalic?

  • czy można korzystać z usług telewizji tntv bez dekodera lub na innym dekoderze?

    Usługa Twoja Nowa Telewizja TNTV jest dostępna tylko za pośrednictwem dekoderów i telewizorów Skymaster. Urządzenia Skymaster umożliwiające odbiór TNTV posiadają stosowną informację na opakowaniu i w instrukcjach dla użytkownika.

Edytowane przez miszcz707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było na forum pisane, że dla SD stabilnie jest mieć internet 4 mb/s, a dla HD 8 mb/s.

A zacinać się może z tego względu że wiele urządzeń jest podłączonych pod twój router, którym też są potrzebne dane. To powoduje że na TV jest mniejsza prędkość przydzielana.

Warto mieć internet 10 mb/s.

Ja właśnie m.in. z tego względu nie pozwoliłbym sobie na tą platformę, bo wiele urządzeń jest podłączonych u mnie pod internet, a ponadto nie jest on mega prędki, także z tą TV byłby cały czas problem, może po za wyjątkiem nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego jakość w dekoderze mocno skacze i się obraz zacina czasami jest pełna jakość a czasami tylko jedna kropka się świeci już nie wiem czy to router czy internet neostrada orange?

A jaką masz zwykle prędkość internetu ? ja posiadam neostradę do 10mb/s ,mam ten sam router co Ty i prędkość realna to jest zazwyczaj 8-9 mb/s,od piątku użytkuje tntv i w ciągu dnia wszystko działa jak należy,nic się nie zacina i można bez problemu oglądać zarówno programy w sd jak i w hd ,niestety w mojej lokalizacji dużo sąsiadów użytkuje internet dsl odległość od centrali wynosi kilka km  i niestety wieczorami w godzinach 20-22 linia jest przeciążona prędkość internetu mniejsza i wtedy faktycznie są zacięcia ale z tym się akurat liczyłem a poza tymi godzinami telewizja cały czas działa jak powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam Neostradę do 10 mb a wykrywa zazwyczaj do 6 mb u mnie nawet w dzień nie da się praktycznie oglądać i prędkość strasznie skacze raz jest 5 mb a za chwilę nawet 1 i trochę do routera w tym czasie nic nie podczepiam tylko telewizję myślę ze to może być wina routera.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neostrada "na miedzi" ma tendencję do skakania transferu, więc wszelakie pomiary, to raczej sztuka dla sztuki. 

Jeśli chodzi o wybór jakości odtwarzanego materiału, powinni dać wybór jak np w NC+go, tzn auto plus wybór manualny. Auto jest dobre na stały stabilny transfer. W przypadku skaczącego, zaczynają się jaja opisane powyżej. 

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że prędkość skacze na Neostradzie to standard.

Byłem klientem TP od wielu lat od czasów Neostrady 128kbps a jeszcze wcześniej łącza SDI i powiem że transfery są nie stabilne miałem 10Mbps to miałem 10 ale często skakało do 1 na kilak sekund, było to wyczuwalne podczas ładowania filmików jak się buforuje i nagle staje dęba na jakiś czas i zaraz znów sie ładowac zaczynało :P

Zmieniłem na LTE od Orange i jestem zadowolny bardzo z tej zmiany, internet w porywach do 100 Mbps za 59zł a że często podróżuje tpo dostałęm drugiego sima za 5zł i powiem że nic lepszego tam gdzie jest tylko TPsa po miedzi nie ma i nie będzie.

Polecam zmienić operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neostrada "na miedzi" ma tendencję do skakania transferu, więc wszelakie pomiary, to raczej sztuka dla sztuki. 

Jeśli chodzi o wybór jakości odtwarzanego materiału, powinni dać wybór jak np w NC+go, tzn auto plus wybór manualny. Auto jest dobre na stały stabilny transfer. W przypadku skaczącego, zaczynają się jaja opisane powyżej. 

Dokładnie,uważam że dodanie podczas aktualizacji dekodera funkcji ręcznego ustawienia jakości mogło by rozwiązać problem ze skaczącą jakością programów ,jeśli koś ma słabszy internet szczególnie na kanałach hd mógłby wybrać sobie trochę mniejszą jakość oglądania ale za to nie było by przerw w przekazie obrazu i odbiór byłby stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...