Skocz do zawartości

TNTV – oferta IPTV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mateo99

Kanały TVP z NTC nie są częścią oferty IPTV. Nie odbierzesz ich bez dodatkowej anteny. To tylko funkcja dekodera.

No i jakie to ma znaczenie dla przeciętnego Kowalskiego? Poza tym, jeżeli chodzi o niektóre płatne kanały TVP, to jakoś się dogadali.

 

Co do Polsatu i TVN, to wiadome, że TNTV jest konkurencją dla Ipli i Playera (na chwilę obecną dość słabą konkurencją) i jeżeli myśleliby o dodaniu tych kanałów, to najpierw musieliby mieć dużo klientów. Na chwilę obecną pewnie jest to bardzo trudne/nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95

Takie, że nie płaci za nie. Dogadali się, ale nie na wszystko. Czyli, nie jest to proste. Liczba klientów nie gra dużej roli. Według mnie, oferta już ma wszystko, co zostało przewidziane. Nie spodziewałbym się znacznej rozbudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irański, włoskie, portugalski kanał w pakiecie rodzinnym to żart? :D

 

9,90zł po pierwszym miesącu za:

AXN HD

13 Ulica

TVP Seriale

Kino Polska

TV Sport

Romance HD

13 TV

CBeebies

Kino Polska Muzyka

TO TV

Power TV

Nuta TV

Adventure HD

Zest

Top Kids

 

to chyba za duża cena. :P

Edytowane przez goldenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji Must carry :arrow:http://www.rp.pl/artykul/1037344-Must-carry-takze-dla-operatorow-IPTV.html#ap-1

"Zdaniem rady zasada must carry powinna obejmować wszystkich co do rodzaju operatorów dostarczających sygnał telewizyjny, ale tylko tych, którzy docierają z sygnałem do przynajmniej 100 tys. odbiorców."

Jeśli wszystko dobrze zrozumiałem to operator, który ma dopiero 100 tys. abonentów, ma obowiązek umieszczania 7 kanałów w swojej ofercie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na swoim koncie TNTV środki na dekoderze to natychmiast po złożeniu zamówienia. Jak jeszcze nie to  zrobić przelew na swoje konto w TNTV i po zaksięgowaniu są dostępne. Druga opcja to zamawiasz i opłacasz przelewem. Po zaksięgowaniu zostaje nadany pakiet.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od soboty posiadam tuner TNTV. U mnie nie ma żadnych zacięć. Każdy kanał płynnie chodzi. Jakość w HD wygląda jak na satelicie. EPG również działa.

 

Posiadam internet od operatora UPC - 30 mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy ponownie wszystkich forumowiczów.


Dziękujemy bardzo za wszystkie uwagi.


Poniżej przesyłamy odpowiedzi na pytania które pojawiły się na forum.


1.      Czy planujecie jeszcze w tym roku nowe kanały?


Nie, w tym roku nie pojawią się nowe kanały, ale planujemy poszerzyć naszą ofertę o nowe kanały I usługi w przyszłym roku.


2.      Kanał Bajka - jest czy go nie ma?


Mamy chwilowe problemy techniczne z kanałem Bajka. Mamy nadzieję że w ciągu kilku najbliższych dni uda nam się je rozwiązać.


3.      Czy są jakieś ograniczenia jakości HD? Tzn mając łącze 40 mb/s będę miał lepszy obraz niż osoba z łączem 10 mb/s?


Minimum dla HD to 2,5 Mb/s więc czy to będzie 10 Mb/s czy 40 Mb/s nie ma znaczenia.


4.      No i gdzie są kanały Opera One i Opera Two ?


          Mamy chwilowe problemy techniczne z kanałami Opera. Mamy nadzieję że w ciągu kilku najbliższych dni uda nam się je rozwiązać.


6.      Ja zapytam może bardziej ogólnie: czy wprowadzenie nowych usług oznacza tworzenie od zera własnych rozwiązań czy zaadaptowanie istniejących do potrzeb Waszej platformy?


Nie, będą to nowe rozwiązania.


7.     Po jakim czasie od momentu opłaceniu abonamentu kanały są odkodowane?


Usługa TNTV jest w modelu prepaid, bez abonamentu. Po wpłacie, po zaksięgowaniu kwoty na indywiduanym koncie dekodera usługa jest uruchamiana od razu.


8.      Czy po podłączeniu dekodera do Internetu jest aktywna cała oferta z wszystkimi dostępnymi kanałami przez pierwszy miesiąc gratis?


Po aktywacji dekodera klient otrzymuje pakiet Filmowy, Sportowy oraz Rodzinny bezpłatnie na miesiąc.


Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośredni drogą mailową


Email: bok@skymastermedia.pl


Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...