Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Bo chcą mieć nowe promocje. Rezygnacja=możliwość podpisania nowej umowy, a to=nowa promocja. Tak się to kręci. Polak już tak sprytny jest, że zawsze chce mieć taniej :lol:

 

Niektórzy też rezygnują, bo n dodała Sci Fi i Universal (a właściwie doda w grudniu).

 

Jeszcze inni, bo im się nie podobają powtórki w C+ i HBO.

 

Czy są inne powody, hmm, może ktoś jeszcze coś dopisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powód jest bardzo przyziemny liczą że Cyfra zadzwoni do nich z propozycjami dużych ulg promocyjnych.Poczytaj na forum co w ten sposób niektórzy zyskują.Kolego nie oglądaj się na innych bo rezygnację są wszędzie jak poszperasz po różnych forach a bierz co Tobie odpowiada.Jeżeli miałbym podpowiadać to proponowałbym bym Ci zamiast HBO Canal+/wg mnie lepszy repertuar filmowy ale to kwestia gustu oczywiście/ale przecież możesz te dwa pakiety bezpłatnie wymieniać przynajmniej raz w miesiącu i przy systemie powtórek powinieneś zobaczyć pełny repertuar HBO i Canal+. A tak apropo witam na pokładzie C+,jeżeli lubisz filmy to na pewno nię będziesz żałował.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzaj. UC będzie o niebo lepszy od FoxLife (przynajmniej z tą ramówką co teraz), a Sci-Fi IMHO prezentuje się lepiej od AXN SF. No ale tak naprawdę to bardzo subiektywna ocena, bo ktoś może woleć Brzydulę Betty czy tam jakieś inne seriale foxowskie od Monka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie rezygnacji z cyfry plus.

Jeśli już napisze ten list i do nich wyślę, jak skończy mi się umowa, oni wyłączą mi programy, to czy dekoder HD będę musiał im zwrócić? Jeśli tak, to jak będę chciał podpisać znów umowę to będę musiał po raz kolejny zapłacić za tego philipsa? To się raczej nie kalkuluje.

 

Chce po prostu zrezygnować z pełnego pakietu i mieć tylko canal +, co w tym wypadku mi radzicie?

 

Może nie rezygnować z cyfry tylko zadzwonić do nich, że chce zmniejszyć pakiet do podstawowego i wziąść canal plus jako opcję dodatkową? Ale czy wtedy załapię się na jakąś promocję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Kanały NBC prezentują poziom AXN, Fox Life czy Comedy Central.

 

I właśnie dlatego wiele osób chce wykupić Nkę i właśnie te kanały, które są niczym innym jak tylko FoxLife czy AXN. Kolego zejdzmy na ziemię. Jestem pewny, że gdyby C+ je dodała, to zachwytom nie byłoby końca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony na pewno :) Bo tak naprawdę teraz już niewiele zostało kanałów, które Cyfra mogłaby dołączyć. Albo jakieś przyrodnicze (włączę czasem) albo muzyczne (mi w zupełności wystarcza od święta TRACE, a mojej dziewczynie dziadoskie MTV). Brakuje mi właśnie kanałów NBC, CC, NASN i Filmbox/Nonstop Kino. No i Polsatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały NBC prezentują poziom AXN, Fox Life czy Comedy Central.

 

I właśnie dlatego wiele osób chce wykupić Nkę i właśnie te kanały, które są niczym innym jak tylko FoxLife czy AXN. Kolego zejdzmy na ziemię. Jestem pewny, że gdyby C+ je dodała, to zachwytom niebyłoby końca :lol:

 

Nie męcz się, @Pawop jak zawsze popatrzył jakie wytwórnie mają te kanały i je ocenił jeszcze przed startem. Prawda jest taka, że jak ktoś lubi sci fi i kryminały to te kanały będą niezastąpione, lepszy jeden Dexter niż cały Fox Life z telenowelami, a AXN ma 3 dobre seriale (Jericho, LOST, seria Kryminalnych zagadek) i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytwornie nie sa w zadanym wypadku jakas podpowiedzia co te kanaly bede prezentowac. Bo taki Universal powinien pokazywac filmy i seriale tylko ze swojej wytworni a tak nie jest. Dexter jest produkcji Showtime ktora nalezy do CBS, a CBS nie jest powiazane z Universalem. Tak samo Fox Life pokazuje seriale z innych wytworni, a nie tylko ze swojej. Swoje produkcje sa na tych kanalach sa pokazywane tylko w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...