Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, to na jaki w końcu adres trzeba wysłać wypowiedzenie Cyfra? Nie ma wspólnego dla NC+i Cyfra+? Wysłałem wypowiedzenie tydzień temu i jeszcze nie mają podobno.Czy to ten adres:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. pocztowa 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Z końcem września dobiega mi koniec drugiej umowy z cyfrą+. Podpisywałem ją w okresie gdy nc+ wprowadzało swoją ofertę, jednak po ciężkich bojach udało się zostać w c+ na korzystnych warunkach.

Rozumiem ze wypowiedzenie umowy powinno nastąpić z miesięcznym wyprzedzeniem i właśnie je przegapiłem gdzie z automatu przechodzi mi o kolejny miesiąc w pełnym rozliczeniu.

 

Standardowo wysyłam wypowiedzenie umowy i czekam na telefon z ofertą nie do odrzucenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenny, jest dokładnie tak, jak piszesz. Jeżeli jesteś pewien, że umowa została zawarta z Cyfrą+ a nie z ITI to składając pismo teraz umowa ulegnie rozwiązaniu na koniec października i jeżeli nie przedłużysz umowy we wrześniu to za październik zapłacisz wyższą stawkę.

Mam podobna sytuację i przed chwilą byłem w punkcie obsługi klienta i powiedziano mi ze obowiązuje mnie 3 miesiące wypowiedzenia niezależnie z kim mam umowę.
Jeśli umowa już przeszła na czas nieokreślony to się zgadza, obowiązuje 3 -miesięczne wypowiedzenie bez względu z kim masz umowę

Jeżeli już przeszła na czas nieokreślony to tak, ale kolega pisał, że umowa kończy się we wrześniu a wrzesień się jeszcze nie skończył :) Jeżeli masz taką samą sytuację, to znaczy, że wprowadzono Cię w błąd, bo w regulaminie Cyfry+ była informacja, że 3-miesięczny okres wypowiedzenia obowiązuje dopiero jak umowa przejdzie na czas nieokreślony a przechodzi jak się skończy. W regulaminie nc+ jest za to wyraźnie napisane, że miesięczny okres wypowiedzenia obowiązuje jeżeli złożymy je maksymalnie na miesiąc przed końcem. Do tego w nc+ liczy się data dostarczenia a w Cyfrze data stempla na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...