Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrezygnowałem z Cyfry+ i umowa skończyła mi się wczoraj jednak teraz włączam tv i sygnał nadal jest. Czy mogę oglądać czy mam odłączyć dekoder by nie pomyśleli że chcę przedłużyć i naliczą mi abonament bez promocji w kwocie bagatela 149 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taką sprawę. Mianowicie wczoraj skończyła mi się umowa z Cyfrą+. Niestety zapomniałem wysłać wypowiedzenia. Co muszę teraz zrobić, aby zerwać umowę z Cyfrą? Co to oznacza 3-miesięczny termin wypowiedzenia?

 

ps. Lepiej udać się do punktu NC+ czy samemu wysłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres wypowiedzenia wskazuje ile musi upłynąć aby umowa definitywnie się zakończyła(bo aktualnie przechodzi na czas nieoznaczony a to zazwyczaj łączy się ze wzrostem abonamentu) i liczony jest od miesiąca następującego po tym w którym wyślesz list polecony zawierający wolę rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to możesz próbować w Centrach NC+ bądź punktach serwisowych NC+ i tam powinni mieć gotowce lub listem poleconym:

 

Data i miejscowość

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym oświadczam, iż rezygnuję z umowy o abonament i wnoszę o jej rozwiązanie z zachowaniem oznaczonego w umowie okresu wypowiedzenia.

 

Z poważaniem,Podpis

 

Imię i nazwisko

adres

nr abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie o nieprzedłużaniu umowy powyżej okresu minimalnego zostało wysłane i zarejestrowane, umowa do k. stycznia 2014 r., a konsultacji nc+ wciąż dzwonia o migrację przedstawiając nieziemskie propozycje, z brakiem elastyczności, nie mówiąc o zdroworozsadkowym podejściem do abonenta, mam na mysli że wogóle nie rozumieja że mój aboneament w granicach 150 zł to był związany z zakupem oferty z TV, a kanały HBO za 2 lata nawet nie włączałem.

Obecnie od stycznia mam mieć test przy użyciu swiatłowodu internetowego sygnalem DVB-T kablówkę z całym pakietem Canal+ za cene max 80 zł na dowolną ilość TV w gospodarstwie i dodatkoowo wszystkie kanały sportowe Polsatu i przynajmniej gwarantowane Eurosporty.

 

Moje pytanie jak zablokowąć te bezsensowne telefony, czy może wysłać e-maila, czy listownie?

Dodam że słowne prosby nic nie dają.

 

Nie lubią zmian, i niepewnosci nieprzetestowanego operatora, a przy rozsąnej nie wymagajacej propozycji ze strony nc+na poziomie z ulotek swiatecznych dokonałbym migracji na pakiecie Universe+ Premium sport & film z MR za ok. 100 zł., ale NC+ woli stracić klijenta jak się nie da go dalej doić.

Bezczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi-s ciężko będzie zablokować tylko "bezsensowne" telefony. Są aplikacje na komórkę które blokują połączenia z określonych numerów. Możesz cofnąć zgody i wtedy nie powinni w ogóle dzwonić oraz ponownie ich udzielić w dowolnym momencie. Najlepsze oferty zazwyczaj oferuje DUK im bliżej końca umowy a po drodze, jak sam widzisz, bezsens...

 

To już prawie reguła, że im więcej się płaciło tym trudniej dostać lepszą ofertę, ale i tu cierpliwość popłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale jak jeszcze raz niekonstruktywnie zadzwonią zapytam jak można ten problem rozwiązać, czy może złożyc zażalenie.

Ofert powinny byc za zasadzie telefoni komórkowych, u jednego operatora jestem od 14 lat i nigdy nie składałem wypowiedzenia, zawsze było jasno, przejzyście, zrozumiale i do wyboru, jednym słowem pełna kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie ma się co tak gorączkować, ot zabrałeś się do migracji od d... strony :mrgreen: zazwyczaj dopiero po wypowiedzeniu i im bliżej końca umowy oferta nabiera satysfakcjonujących kształtów. Tu jest odpowiedni wątek viewtopic.php?f=174&t=30710&p=941290#p941290 opisz jaką ofertę masz, za ile, do kiedy i jakie dekodery dzierżawisz oraz co Cię interesuje?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie posiadam cyfre+

Loguje się przez: https://ica.cyfraplus.pl/

 

Umowa na cyfre+ do: lipca 2014

Umowa na wypożyczony BOX+ do: sierpnia 2014 ((Box+/HD SAGEMCOM DSI87(S)

 

Do tego mam właczony pakiet: Comfort+

I opcje dodatkowe: Multi+

 

 

Chce całkowicie zrezygnować z tej telewizji z powodu wyjazdu, nie będę już z tego korzystać dlatego chce dokonać wszystkich niezbędnych formalności przed wyjazdem aby później nie było problemów czy kar.

 

Moje pytanie brzmi:

1.Ile wcześniej mogę wysłać list polecony za potwierdzeniem odbioru do cyfry+

 

2.Dekoder który posiadam muszę im wysłać na jaki adres? czy mogę oddać w punkcie w swoim mieście i otrzymać potwierdzenie zdania dekodera?

 

3.Czy kartę również oddaje, która posiadam czy zostawiam sobie

 

4.Na jaki adres mam wyslac wypowiedzenie umowy z dniam konca umowy z która jestem zwiazany teraz.

 

5.Czy w skład tego dekoder przy zdaniu go powinno się znajdować czy coś jeszcze? oraz jesli np. brakuje oryginalnego opakowania to płace jaka kare? pytam przykładowo:

- dekoder,

- pilot,

- zasilacz,

- kabel hdmi,

- oryginalne opakowanie

 

6.Umowe mam do lipca a dekoder do sierpnia czy jesli otrzymam pismo i rezygnacji ktore wysla do cyfra+ ze z koncem lipca nastepuje rozwiazanie umowy to juz w sierpniu bez problemu moge oddac na poczatku dekoder? czy musze czekac do wrzesnia?

 

 

7.Czy taki wzór jaki naskrobałem jest poprawny? czy coś brakuje tutaj?

 

 

Imię i nazwisko: Data, miejscowość

Adres zamieszkania:

Numer zawartej umowy:

Numer abonenta:

 

Do Canal+ Cyfrowy Sp. z o. o. (nie wiem czy dobry to adres dlatego pytam was_)

Skrytka pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

 

 

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

 

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą pomiędzy mną a Cyfrowy Sp. z o. o. ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.

 

Z poważaniem,

 

…............................................ .

(data i podpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...