Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

280zł to juz nie jest niska szkodliwość społeczne i nie wykroczenie, a przestępstwo. dobrze to rozumuje ?

Dobrze rozumujesz. :) Do kwoty 250 zł jest to wykroczenie, a powyżej 250 zł już przestępstwo.

Ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy temat. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. wracam do tematu rezygnacji.Mam obecnie pakiet CANAL+ KOMPAKT HD.Umowa kończy mi się w październiku. Cały czas płaciłem 41zł, ale teraz już muszę zapłacić 82 złm ;(

Pierwszy telefon do nc+ z prośbą o nową ofertę nic nie wniósł. Zaproponowali pakiet premium hehehe i podobno nic innego dla mnie nie mają. Dlatego chciałbym zrezygnować i jako nowy abonent podpisać umowę. W pakiecie za 39 zł mają te programy co mnie interesują. Czy mogę zrezygnować (złożyć wypowiedzenie) bez żadnych konsekwencji finansowych. Jeżeli tak to na co mam się powołać? Z góry dziękuję za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeśli nie chcesz przyjąć ich oferty to musisz poczekać do końca umowy teraz nie ma podstaw do rozwiązania umowy bez konsekwencji ale pamiętaj im bliżej do końca umowy tym ciekawsze propozycje dla ciebie a i pamiętaj będąc nowym abo musiałbyś zapłacić akktywacjię poczekaj a d powinieneś dostać to co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja. Tak jak już wcześniej pisałem, w końcu udało mi się wysłać ZAREJESTROWANĄ (chyba) rezygnację. Zarejestrowaną, bo po którymś moim telefonie gość po drugiej stronie potwierdził, że zarejestrowano, ale... no właśnie - czytam tu, że otrzymujecie smsy z potwierdzeniem, telefony albo z próbą migracyjną albo z informacją, gdzie zdać sprzęt. Do mnie nikt nie pisze, nie dzwoni (dammit - nie kocha!). Nie, żebym jakoś specjalnie liczył na ciekawą ofertę, bo i tak nie przedłużę z przyczyn różnych, ale czy jest możliwe, że ich brak odzewu to jednak kłopot dla mnie i wg nich wypowiedzenie jednak diabli wzięli? W sumie to moje 161zl /m-c to dla nich jednak miły i potencjalnie permanentny wpływ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: poczekaj, jak ich przyciśnie to sami zadzwonią. A jeśli nie zadzwonią, to "oddając" sprzęt kilka dni po zakończeniu umowy w każdym punkcie APS dostaniesz oferte C+Platinum za 59zł/m na rok, ze wszystkim co masz w użytkowaniu teraz (np MR 2x Cameleon, dek za 0zł). Nie ma sie co podpalać, to my jesteśmy dla nich, a nie odwrotnie - i tego sie trzymajmy. Jeśli oleją sprawe, to stracą zamożnego klienta (z tego co napisałeś)

 

Witam. wracam do tematu rezygnacji.Mam obecnie pakiet CANAL+ KOMPAKT HD.Umowa kończy mi się w październiku. Cały czas płaciłem 41zł, ale teraz już muszę zapłacić 82 złm ;(

Pierwszy telefon do nc+ z prośbą o nową ofertę nic nie wniósł. Zaproponowali pakiet premium hehehe i podobno nic innego dla mnie nie mają. Dlatego chciałbym zrezygnować i jako nowy abonent podpisać umowę. W pakiecie za 39 zł mają te programy co mnie interesują. Czy mogę zrezygnować (złożyć wypowiedzenie) bez żadnych konsekwencji finansowych. Jeżeli tak to na co mam się powołać? Z góry dziękuję za podpowiedź.

Wyslij zwyczajne wypowiedzenie / złóż w APS związane z końcem abonamentu, i tak masz koniec umowy już więc żaden inny powód Ci nie potrzebny (np wyłaczenie 13 street, itp). A na wypowiedzeniu możesz zyskać niezłą oferte "przejściową" do nc+, rozmawiasz z innym działem wtedy nt nowej umowy i analogicznie oferty też są inne (bardziej przychylne klientom). a jeśli nie, to tak jak wyżej napisałem. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i stało się. Umowa do 31 sierpnia. Wypowiedzenie zarejestrowane. Myślałem, że nie zadzwonią, ale jednak zmusili się do 2 telefonów. Za pierwszym razem naprawdę niesympatyczna panienka, z którą nie chciało mi się gadać, za drugim - przedwczoraj bardziej sympatyczny i ogarnięty gość. Złożył mi ofertę nie do odrzucenia: Jako, że płaciłem 161 PLN za wszystko, to w nowej umowie za PRAWIE WSZYSTKO będę płacił tylko 139 PLN. Więcej niż ich najdroższa oferta za WSZYSTKO. Grzecznie podziękowałem - w niedzielę 1 września rano sygnał odłączony. Gratuluję i im i sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

umowę z Cyrfa+ podpisałem 28 listopada 2012 roku w salonie Play na 12 miesięcy, mam ofertę pracowniczą na kwotę 49zł (oferta superpremium hd).

Kiedy muszę wysłać wypowiedzenie? Czy w punktach nc+ także je przyjmują?

Czy wystarczy zwykły wzór wypowiedzenia z powodu rezygnacji kontynuowania umowy o abonament?

Sygnał będzie do końca listopada i po tym czasie muszę zdać dekoder?

 

z góry dzięki za odpowiedź..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosiłbym Was o porady co mogę zrobić w takim przypadku. Kończy mi się umowa z Cyfrą, nie chcę jej przedłużać. Niestety zapodział mi się dekoder Sagecom HD wraz z kartą. Z tego co się dowiedziałem teraz będę musiał płacić 300 zł kary za tą kartę. Można to jakoś obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...