Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już możesz wysłać wypowiedzenie najpóźniej do końca czerwca(liczy się data stempla pocztowego)

Dekoder i kartę oddajesz w punkcie nc+(wszystko co było w komplecie, nie płacisz kary za brak oryginalnego pudełka)do 30 dni po zakończonej umowie tzn. do końca sierpnia

Wysyłasz na canal+ cyfrowy S.A. reszta pozostaje bez zmian

http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już możesz wysłać wypowiedzenie najpóźniej do końca czerwca(liczy się data stempla pocztowego)

Dekoder i kartę oddajesz w punkcie nc+(wszystko co było w komplecie, nie płacisz kary za brak oryginalnego pudełka)do 30 dni po zakończonej umowie tzn. do końca sierpnia

Wysyłasz na canal+ cyfrowy S.A. reszta pozostaje bez zmian

http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/

 

Czyli w mojej sytuacji nie muszę 3 miesięcznego okresy wypowiedzenia dawać ani 1 miesiąca bo umowa się jeszcze nie skończyła tak?

I z końcem obecnej umowy jeśli złoże to nich takie pismo jak ty podałeś bez żadnych konsekwencji umowa zostanie rozwiązana oraz oddam dekoder który u nich posiadam na wypożyczeniu tak?

 

Na coś powinienem jeszcze zwrócić uwagę? nie chce się z nimi szamotać

 

Troche zmieniłem i coś takiego mi wyszło:

 

 

 

 

 

 

Imię i Nazwisko: Miejscowość, XX miesiac 2014

Adres:

Nr telefonu:

PESEL:

Nr abonenta:

Adres e-mail:

 

 

 

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

Skrytka pocztowa nr 8

 

 

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu …………….. pomiędzy mną a CANAL+ Cyfrowy S.A. i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

Domagam się również o przysłanie na mój adres korespondencyjny potwierdzenia przyjęcia rozwiązania umowy listem rejestrowanym lub też przesyłką kurierską.

Zobowiązuję się do zwrotu karty kodowej oraz dekodera u autoryzowanego przedstawiciela telewizji nc+. Proszę o wskazanie miejsca gdzie mam dokonać zwrotu w mojej miejscowości xxxxxxxxxxxxxxxxx.

Odstępując od zawartej z państwem Umowy Abonenckiej, zwracam się z o zaprzestanie przetwarzania, przekazywania osobom trzecim moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy CANAL+ Cyfrowy S.A. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ze zm.).

 

 

Z poważaniem,

 

….............................................

(data i podpis)

 

 

 

MÓWIMY TUTAJ O UMOWIE KTÓRA JEST NA CZAS OKRESLONY I KOŃCZY MI SIĘ W LIPCU

WIEC JAK DOBRZE ROZUMIEM ZADEN OKRES NP. 3 MIESIECZNY CZY TEŻ 1 MIESIĘCZNY NIE MUSI BYĆ TAK?? TAKIE COS MA MIEJSCE JESLI JUZ JESTEM NA UMOWIE NIEOKRESLONEJ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz już teraz złożyć pismo, które będzie skutkować rezygnacją tak jak Ci się kończy umowa. Poza tym jak masz Comfort i Multi to chyba nie jesteś w Cyfrze, tylko w nc+, więc to ani nie jest ten dział do zadawania tego typu pytań (poszukaj w dziale nc+) ani nie podałeś dobrego adresata, jak jesteś w nc+ to adresujesz do ITI Neovision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje pincet dziękuje za twoje spostrzeżenie

 

Kurcze

 

Loguje się przez https://ica.cyfraplus.pl/

Mam pakiet: Comfort+

i dodatkowy Multi+

oraz najem dekoder Najem BOX+

 

Mam takie cos po zalogowaniu

Przechwytywanie.jpg

 

To już sam nie wiem czy to jest cyfra+ czy n czy nc+

echhh

W takim razie masz 3 miesięczne wypowiedzenie, a wysyłasz je na

ITI Neovision S.A.

skr. pocztowa 8

02-100 Warszawa

 

Sprzęt(dekoder i karta) musisz zdać do 14 dni po zakończonej umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. Dk67, jednak nie 3-miesięczne wypowiedzenie, tylko wypowiedzenie 30-dniowe, w NC+ decyduje data wpłynięcia pisma (w Cyfrze+ data stempla pocztowego, jak słusznie wspomniano). 3-miesięczne wypowiedzenie jest wtedy, gdy decydujesz się na jednostronne wypowiedzenie umowy, i wtedy płacisz karnie sumę zniżek miesięcznych pozostających do pierwotnego końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

panowie mam pilne pytanie bo dziś jade do NC+. Mam na ta chwile dawną Cyfre + wzietą w 2004 roku, jak również Nke od bodajże 3 lat. Oczywiście płace jak głupi dwa abonamenty, na dodatek mam stary lipny dekoder Philipsa od cyfry +. Nie dostałem od NC + żadnego pisma itp. Postanowiłem zrobić z tym porządek bo dekoder Philipsa mi się zepsuł. I teraz chciałbym zrezygnować z cyfry i wziąć to całe NC+. papiery od cyfry przez tyle lat sie zapodziały ale znalazłem jakieś aneksy itp z numerem abonenta. Co teraz z tym zrobić ? wiem że trzeba wypowiedzieć umowę, czyli u nich da rade to załatwić za jednym razem ? co z dekoderem ? trzeba zdać stary i dostane nowy ? nie wiem jakie sa teraz dekodery NC+, i ewentualnie który wybrać ? obecnie mam Nkowy dekoder z dyskiem 250 GB. Jeżeli chodzi o pakiety są jakieś miny na które uważać ? generalnie na Nce mam podstawowy pakiet i mi to pasuje, mam Discovery, national Geographic itp, żadne HBO ani canal + mnie nie interesują bo nie mam za bardzo czasu na oglądanie filmów. Jakby ktoś pomógł krok po kroku jak z nimi gadać to byłbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszę z pytaniem ponieważ wysłałem wypowiedzenie przez pomyłkę na adres i nazwę:

 

ITI Neovision S.A skr. pocztowa nr 8 02-100 Wawa.

 

Jak myślicie czy będzie jakiś problem z tym związany? Wg. przecież i tak się zfuzjowali więc czy jest różnica jeśli chodzi o nazwę odbiorcy? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chcę złożyć wypowiedzenie, ale we wzorze który proponujecie wymagana jest data zawarcia umowy. jako że był to kolejny aneks i niestety gdzieś się zagubił, nie znam konkretnej daty zawarcia a właściwie przedłużenia umowy. gdzie mogę ewentualnie uzyskać te dane. z góry dziekuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...