Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od 3 lat mam abo cyfry (tylko karta). Teraz chciałbym zrezygnować z cyfry. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak obecnie wygląda procedura zwrotu sprzętu i co spotka mnie jeśli nie rozliczę się z karty.

 

Ja mam w swojej umowie 100 zł kary za brak zwrotu karty w ciągu miesiąca od zakończenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A powiedzcie mi jedna rzecz. Jesli konczy mi sie umowa i nie wysle im rezygnacji to umowa przechodzi na czas nieokreslony?

Czyli jak dobrze kombinuje pozniej bede mial 3miesieczny okres wypowiedzenia. Jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferkę mieć dobrze, ponieważ w jako jedynej platformie są kanały premium, (najlepszy sport i kino), jest program Złoty Plus dla Abonentów oraz najważniejsze - mogę odbierać ją na paru telewizorach dzięki Splitterkowi, który współpracuje wyłącznie z systemem kodowania Cyfry+ ! :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jedna rzecz. Jesli konczy mi sie umowa i nie wysle im rezygnacji to umowa przechodzi na czas nieokreslony?

Czyli jak dobrze kombinuje pozniej bede mial 3miesieczny okres wypowiedzenia. Jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi.

 

@PawelU1981 Jest tak jak piszesz :D

Mało tego, jak nie wyślesz im wypowiedzenia lub nie zadzwonisz do nich to pewnikiem nie przedstawią ci żadnej promocji za przedłużenie umowy :twisted:

 

@Sajmon, a powiedz co twój reklamowy post ma wspólnego z tematem rezygnacji? To, że kochasz C+ to już wiemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli nie wypowiesz umowy z 1 mies. wypowiedzeniem to ona automatycznie przechodzi na czas nieokreślony (wtedy okres wypowiedzenia 3 miesiące)

2. Jeśli udajesz że chcesz zrezygnować aby uzyskać promocje to zadzwoń albo wyślij im maila (formularz kontaktu na stronie C+) że rezygnujesz lecz ewentualnie byłbyś skłonny pozostać gdyby...

Gdyby to nie podziałało to twarda rezygnacja listem poleconym za potwierdzeniem odbioru (pamiętaj o terminach!)

3. Kara za zgubienie karty to 100 PLN (właściwie jest to opłata za wydanie nowej), za niezwrócenie karty w terminie po zakończeniu umowy mogą zażądać 300 PLN.

Wnioski należą do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelU1981 Jest tak jak piszesz :D

Mało tego, jak nie wyślesz im wypowiedzenia lub nie zadzwonisz do nich to pewnikiem nie przedstawią ci żadnej promocji za przedłużenie umowy

 

W Polsacie przecież nic ci nie proponują,aby cię zatrzymać ,nawet głupiego odpowiednika z+ nie ma,a i tak większość z was marudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dzieki tylko chcialem sie upewnic, ale rezygnowac nie zamierzam. Interesowalo mnie jak to jest z tym przedluzeniem umowy czy trzeba im to zglaszac czy sama przechodzi w czas nieokreslony. Wielkie dzieki za wszelkie info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym niemniej będą piłować czaszkę i nęcić, żeby przejść na wyższe pakiety :wink: Wtedy nie będzie już powrotu na startowy, a powitalny choć tańszy, to nie to samo.

 

A co w tym startowym? Nie muszą "nęcić". Jak znasz dobrze oferta programową to wybór pakietu nie powinien sprawić trudności :))) Ale cóż to już indywidualny wybór....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił byś się ilu ludzi bierze C+ na żywioł :wink: Nie każdy jest userem forum Sat Kuriera. Piłują czaszkę zawsze z jednej prostej przyczyny, żeby przejść na wyższy pakiet. W tym wypadku chcą, żeby zostawić (bez powrotu) startowy i przejść na droższe podstawowy i komfortowy. Ofertę C+ znam na blachę, ale nie o mnie im chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej - mam takie pytanie - jakis czas temu mialem przedluzana umowe na chyba 7 miesiecy i jako bonus dostalem wyzszy pakiet drozej tylko o 1zl. teraz gdy ten czas minal a umowa znowu przeszla na czas nieokreslony zmienilem pakiet na podstawowy z opcja c+ i gdy zadzwonilem do c+ z pytaniem o ewentualne przedluzenie umowy na czas okreslony i jakie moge dostac z tego bonusy (np.obnizenie abo albo powiedzmy jakis pakiety przez jakis czas gratis)to kobieta powiedziala ze przy podstawowym nie moge uzyskac kompletnie niczego- ze promocje jakby lojalnosciowe sa przewidziane dla wyzszych pakietow only.

 

czy mozecie potwierdzic ze to calkiem normalne i czy ew. jesli bym wyslal wypowiedzienie umowy to czy oni ja rozwiaza czy moze jednak zadzwonia proponujac troche nizszy abo ?

nie to ze jakas wielka sknera ze mnie tylko tak bardziej z ciekawosci pytam.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im wyższy pakiet, tym na wyższy upust możesz liczyć. Wiadomo. Jak chcesz coś wydębić to wyślij wypowiedzenie. Jak rezygnowałem kiedyś ze startowego to dawali mi jakieś upusty (bodajże podstawowy taniej). Niczym nie ryzykujesz, jak nic nie dadzą to zawiążesz nową umowę po aktualnej promocji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powitalny na pewno nie ma promocji a na podstawowy to nie ma takiej zależności ale może po prostu im nie zależy na tych pakietach i dlatego taka stanowcza postawa pani że przy tym nie ma. W sumie to logiczne jest chodź może na Canal+ dali by jakiś rabacik.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...