Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle tylko,ze nie na ilosc a na jakosc trzeba stawiac.Owszem na "n" tez czesc kanalow nadaje sie do wy[beep]a,ale nie w takiej ilosci,no i nie wszystkie musze oplacac.

Co do oferty filmowej-to faktycznie czesc wymieniona jest beznadziejna,ALE ja lubie ruska kulture,wiec mi WiP odpowiadac powinno,hollywoodzki kanal moze byc niezly(chybaze to Disney Channel-to dzieki bardzo),a TVP film-nie ma,ale jak bedzie mam gwarancje braku bezpodstawnej podwyzki.Sportu mi tyle wystarczy prawie,moze jednak dorzuca ten sportclub i styknie,zwlaszcza ze ten eurosport HD od startu bedzie pewnie dolaczony,a TVN turbo i tak jest w pakiecie sportowym,wiec za niego nic nie doplacam.Kultury i pulsu,a nawet TV4 nie potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może dojdzie do porozumienia z CP i dublulące się kanały/a jest ich sporo/będą nadawać jedni i drudzy w S2 i N2 jak to ma miejsce na teście z tr.CP.Może będzie to taką małą namiastką fuzji.Bo faktycznie panuje duży tłok na transporterach,które nie są z gumy.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol:

Ja do diany o pakiecie startowym . Mam dokładnie to samo Dzwoniłam do B.O.K-u o wyjaśnienie i powiedziano mi , że informacja o podwyżce ukazała sie w Gazetce Cyfry + bo taką maja formę kontaktu z abonamentami , a ja Panu na to , że nie mam obowiązku czytać ich gazetki i , że w sprawie podwyżki powinnam dostać aneks do umowy na piśmie . W przeciwnym wypadku mam prawo rozwiązać umowę ( ale nie zalezy mi na tym) . A-ha jeszcze wrobili mnie w pakiet tematyczny którego nie zamawiałam dostałam tylko propozycje dołączenia do mojego obecnego pakietu 8 dodatkowych programów z mozliwością rezygnacji po 4 m-cach A terz sie okazało , że nie mogę juz zrezygnować No Złozyłam reklamacje i teraz czekam na odpowiedź. Ufffffffffffff ale plama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja prponuje tym co mają umowę wysłać pismo o wypowiedzeniu umowy. Napisać, że abonament jest niadekwatny do ceny, brak innowacji itp itd. Dostaniecie odpowiedź żeby zadzwonić na infolinię. Zadzwonicie-konsultant potwierdzi numer i powie, że za kilka dni zadzwoni ktoś z Działu Umów.

Po ok. 1 dniu zadzwoni kosultant i zaproponuje zniżkę na abo w zamian za przedłużenie umowy na rok :)

Ja tak miałem. Za abo płacę 30 zł (wraz z wynajmem dekodera) za pakiet Tematyczny (oniżka 30 % przez 4 miesiące) + promo polecenie zaplaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki tak kiedyś na to wpadłem, bo chce przejść do n-ki, bo mam hd i nawet dzwoniłem wczoraj do nich i powiedzieli mi, że jest taka możliwość wystarczy tylko w liście napisać że został wyłączony sygnał Podróży a kanał podróży wymieniony jest w regulaminie w opcjach pakietów iż powinienem go mieć inaczej mogę natychmiast rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...