Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę już opisać co max można uzyskać:

1. podstawowy - 18zł

jw. z C+ - 47zł

2. komfortowy - 38zł

jw. z C+ - 67zł

W tych przypadkach opcje dodatkowe po normalnych cenach

 

lub

 

komfortowy z C+ - ulga 25%na komfortowym i 30% na C+, razem ok.63zł (czyli korzystniej jak ktoś chce z C+)

 

Nieźle, prawda? Niech żyje Cyfra+! Polsat i n mogą się razem schować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że aneks do umowy na 13 m-cy, w tym zniżkowych 12 m-cy.

Ważna rzecz: jak ktoś weźmie podstawowy za 18zł to potem można będzie przejść na komfortowy bez utraty promocji (czyli 38zł). W drugą stronę oczywiście tak nie mozna.

I nie trzeba się o nic targować, sami jasno proponują te warianty jako najlepsze dla klienta jak się do nich zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z Cyfrą +, wysłałem do nich rezygnację i dzisiaj miałem telefon od "miłej" pani z telefonicznego centrum. Zaproponowała mi pakiet komfortowy za 32 zł. Jak myślicie opłaca się?

Chciałem wziąć dekoder HD PVR, bo obecnie mam tylko kartę i przerobionego Pionieera BCT 1530, ale babka powiedziała, że wycofali je ze sprzedaży- miały jakieś usterki. Chciałem wyciągnąć od niej także "rabacik" na opłatach miesięcznych za ten dekoder , ale się rozzłościła i powiedziała, że ona ma dla mnie taką propozycję. Czy ją zaakceptuję to już moja sprawa. Najwyraźniej nie zależy im na utrzymaniu abonentów. Mam Cyfrę od 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie juz 3 razy dzwonili z propozycją przedłużenia umowy. Ostatnio mi dołożyli do ww. wymienionych przez kolegę andyg nawet na 3 miesiące paczkę Discovery gratis.Zapytałem o TVP Sport i inne nowości. Oni mi na to że Movies 24. Ja na to w śmiech. Kazałem im spadać na drzewo. Powiedzieli że jeszcze zadzwonią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dlugo czekaliscie na kontakt z cyfry? bo ja wyslalem wypowiedzenie pod koniec pazdziernika z trzy miesieznym okresem wypowiedzenia i do tej pory zero kontaktu. zastanawiam sie czy nie wziac nowej umowy w aktualnej promocji tylko 18 miesiecy niezbyt mi pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenia spory czas temu i do dziś do nich nie doszło. A robiłem to poleconym. Odległość z Pruszkowa do Warszawy ogromna jak dla Poczty Polskiej. Przy kontakcie z infolinia dotyczącym innej sprawy zapytałem się o to i uzyskałem takie info. ponad 7 dni idzie list śmieszne.

 

Edycja Mr. Orbita: List z Krakowa do Krakowa szedł dwa tygodnie. Gdybyśmy to wiedzieli - sami byśmy podjechali po odbiór tego pisma, które do nas wysłano... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zawiez sam :) .Nie dziw sie skoro,nie ma komu pracowac na poczcie.Kto mial trudna sytuacje,juz dawno wyjechal.Zarobki rzedu 1100-1200 zl to standard,a za[beep] niektorzy maja zdrowy.Ja akurat nie narzekam,pomimo podobnych zarobkow,ale pracuje dzieki swojej szybkosci po 5-6 godzin,ale sa i tacy ktorzy pracuja po 10 godzin za dokladnie te same pieniadze.Fakt,ze sa moze mniej obrotni,ale to nie ich wina.Lepszych sie nie znajdzie,bo nie ma chetnych za taka kase.W rozdzielniach jest jeszcze gorzej,place te same i bez koncowek,czesto w nocy i niedobory ludzkie jeszcze wieksze.Stad takie opoznienia.Nie zdziw sie,jak bedziesz dostawal kartki swiateczne pod koniec stycznia,albo w lutym.W piatek mialem list z Krakowa nadany 3 grudnia....a jeszcze nie zaczal sie szczyt...

Ja wyslalem wypowiedzenie pod koniec listopada(chyba 29) i dopiero w tym tygodniu otrzymalem sms-a od Cyfry.Ale ta droga nie bede podazac...Dopiero jak zadzwonia to ich wyslucham.Inaczej mam ich gdzies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyslali sms-a z nr tel do Warszawy.Jak zadzwonie-to ja place za rozmowe,z targowaniem pare minut to potrwa(nie mam stacjonarki,wiec nie za 1 impuls),widac wtedy,ze to mnie bardzo zalezy i tylko dlatego wypowiedzialem umowe,by uzyskac tylko ciut nizsza cene,a to co mi zaoferuja i tak nie bedzie tak korzystne dla mnie,jak wtedy kiedy to oni dzwonia do mnie.Pomijam fakt,ze jest to olewanie i ze ewidentnie im nie zalezy.Jesli do mnie nie zadzwonia,to jedyne co moge dla nich uczynic to bedzie wziecie maxpacka za 45 zl i 2 pakietow N-ki za 32 zl,oraz wziecie HBO w N-ce(na zlosc Cyfrze-nie u nich z komfortem).Wtedy zobacza,ze jednak cos stracili.Owszem 10 zl na canalach pociagna,ale nic wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyslali sms-a z nr tel do Warszawy.Jak zadzwonie-to ja place za rozmowe,z targowaniem pare minut to potrwa(nie mam stacjonarki,wiec nie za 1 impuls),widac wtedy,ze to mnie bardzo zalezy i tylko dlatego wypowiedzialem umowe,by uzyskac tylko ciut nizsza cene,a to co mi zaoferuja i tak nie bedzie tak korzystne dla mnie,jak wtedy kiedy to oni dzwonia do mnie.Pomijam fakt,ze jest to olewanie i ze ewidentnie im nie zalezy.Jesli do mnie nie zadzwonia,to jedyne co moge dla nich uczynic to bedzie wziecie maxpacka za 45 zl i 2 pakietow N-ki za 32 zl,oraz wziecie HBO w N-ce(na zlosc Cyfrze-nie u nich z komfortem).Wtedy zobacza,ze jednak cos stracili.Owszem 10 zl na canalach pociagna,ale nic wiecej...

 

I tu jesteś w błędzie.

Ja sam zadzwoniłem bo nie chciałem dłużej żyć w niepewności :lol: i to niezwłocznie i dostałem to co chciałem bez żadnych targów czyli komfort za 38 lub podstawowy za 18 czyli tyle co maxymalnie dają. Weź do tego dolicz 29 za Canal+ i porównaj z n-ką + Canal+ za 39.

Wyjdzie że w Cyfrze szersza oferta za niższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank nie szersza. Ja dobrałem sobie N, wziąłem recordera za 0 czyli 88 zł miesięcznie będę płacił. Do tego dojdzie C+ najpewniej komfortowy z C+ czyli około 70 zł. Czyli w cenie pakietu prestiżowego jaki miałem do tej pory mam zdecydowanie bogatszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same. Co mi da prestiżowy czego nie ma w komforcie i w N? Nic.

Z C+ nie zamierzam rezygnować ale mając określoną kwotę na to 160 zł zdecydowanie bogatsza oferta jest połączenie tych dwóch. Bo w prestiżowym nie ma nic szczególnego względem komfortowego. Ba paczka, Discovery, AXN mam w N. HBO mam na razie gratis przez długi okres. Cinemaxó nie oglądam a i tak mam je do czerwca z N.

I zdecydowanie mam lepiej mając 3 pakiety N Sport, FIlm i kultura i komfort z C+ niż sam Prestiżowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto tu mówi o prestiżu?

Ja się odniosłem do poprzedniego kolegi. Komfort z C+ mnie oferowali za 63zł a w N 32zł + 39 za C+ to daje 71. Nie muszę dodawać że 2 pakiety w n to bardzo ubogo w porównaniu z komfortem.

Nie wspominam już o ofercie podstawowy z C+ za 47 8)

Łatwo przeliczyć, gdy dostajesz komf.za 38 lub podst. za 18 to opcje dodatk. już są bez zniżek. A gdy komf. z ulgą 25% to wtedy C+ z ulgą 30% i wtedy wychodzi taniej czyli wspomniane 63zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...