Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia co zmienia natomiast w art 15 par 7 cytuję "Regulamin w niniejszej wersji obowiązuje od dnia 9 marca 2007 roku,przy czym dla Abonentów,którzy zawarli Umowę do dnia 8 marca 2007 roku włącznie,obowiązuje od dnia 1 maja 2007 roku" . Nowy regulamin dostałem wczoraj natomiast nadany był rzekomo 09.05.2007 taką datę nadania mam na rachunku z tej samej koperty.Ważne chyba że jest nowy i że ja mam prawo w ciągu 14 dni wypowiedzieć umowę od dostarczenia mi nowego regulaminu. Czy mam rację ?

 

Dzwoniłem na infolinię cyferki poinformowano mnie że jeśli chodzi o abo zawarte do 08.03.2007 roku można wypowiedzieć w terminie 14 dni dodali nowe pakiety które same w sobie nie są zmianą regulaminu (w sensie prawa wypowiedzenie) ale skasowali startowy i tematyczny i to już jest zmiana regulaminu i każdy w ciągu 14 dni może wypowiedzieć umowę a jako że cyfra nie wie kiedy nadany list abonent odebrał to poinformowano mnie że oni przyjmują że nadać list z wypowiedzeniem można do końca maja i wypowiedzenie jest skuteczne na dzień 1 maja (w przypadku wypowiedzenia umowy z powodu zmiany regulaminu nie ma okresu wypowiedzenia tylko wypowiedzenie jest na dzień 1 dzień obowiązywania regulaminu nowego) czyli jak wyślę im wypowiedzenie 30 maja to oni mi zwrócą kasę za maj

 

Edycja Burli: Skleiłem dwa posty w jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zdziwił byś się ilu ludzi bierze C+ na żywioł :wink: Nie każdy jest userem forum Sat Kuriera. Piłują czaszkę zawsze z jednej prostej przyczyny, żeby przejść na wyższy pakiet. W tym wypadku chcą, żeby zostawić (bez powrotu) startowy i przejść na droższe podstawowy i komfortowy. Ofertę C+ znam na blachę, ale nie o mnie im chodzi :P

 

No właśnie, nie każdy abo zna oferte na blache :lol: . Jak to nazwałeś "piłowanie czaszki" :) jest dobrym momentem żeby się zorientować w ofercie C+, dowiedzieć się co można sobie zmienić. I tak decyzja należy do Ciebie z czego będziesz korzystać choćby nie wiem jak "piłowali". Full ludzi nie wie jakie ma możliwości, podpisali umowę na określony pakiet, a może wyższy posiada kanały które ich interesują. Dobra, Cyfre znam na blache, ale jak dzwonią do mnie z ofertą np. z Ery to chętnie posłucham, tam jest kilka rzeczy których nie wiem. To działa na takiej samej zasadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta piłka:

Dzięki temu, że są tacy co płacą za np. komfort i Canal + 87 zł, to niektórzy mogą zapłacić 20 zł mniej.

Gdyby każdy miał mieć przy przedłużaniu umowy mniejszy abonament, to abo byłoby powiedzmy 80 zł w promocji dla wszystkich.

A tak to Ci którym nie przeszkadza płacenie tych 87 zł niech sobie płacą dalej. Tym lepiej dla czytelników forum SatKuriera :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no to podbije troche temat 8)

 

mam pytanko do abonentow Cyfry .. wypowiedzialem umowe z 1 miesiecznym okresem (w cyfrze od roku) .. po dostaniu wypowiedzenia od razu zadzownili z bok-u .. oferta ktora mi przedstawili srednio mi sie podoba .. mimo to pan grzecznie poprosil zebym sie zastanowil i zadzownil do bok-u poinformowac mnie o swojej decyzji.. poniewaz konkurencja (kablowka) za podobna kwote oferuje (jak dla mnie) troche lepszy pakiet nosze sie z zamiarem zadzwonienia i zrezygnowania ostatecznego..

 

i teraz pytanie.. czy po takim telefonie beda probowac dzwonic do mnie z kolejna propozycja czy juz sobie mnie daruja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. 10 pln na abonamencie .. nie wiedzialem ze to az tak duze znaczenie dla calej sprawy ma..

 

Nie wiadomo jaki masz abonament. Jak dajmy na to komfortowy, to tak sobie. Co do przechodzenia do kablówki, jakie kanały najbardziej cię interesują? Wtedy można dalej coś myśleć, ostatecznie decyzja i tak zależy od ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt.. nie napisalem o abonamencie.. komfortowy ..

 

zalezy mi na kanalach sportowych .. w kablu mam dodatkowo polsat sport, polsat sport extra , sportklub .. caly pakiet discovery i jeszcze pare innych mniej interesujacych (mnie) .. cenowo wychodzi podobnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt.. nie napisalem o abonamencie.. komfortowy ..

 

zalezy mi na kanalach sportowych .. w kablu mam dodatkowo polsat sport, polsat sport extra , sportklub .. caly pakiet discovery i jeszcze pare innych mniej interesujacych (mnie) .. cenowo wychodzi podobnie ...

No to polecam kablowke ze sportowych zabraknie ci Canal+Sport2 i Nsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to podbije troche temat 8)

 

mam pytanko do abonentow Cyfry .. wypowiedzialem umowe z 1 miesiecznym okresem (w cyfrze od roku) .. po dostaniu wypowiedzenia od razu zadzownili z bok-u .. oferta ktora mi przedstawili srednio mi sie podoba .. mimo to pan grzecznie poprosil zebym sie zastanowil i zadzownil do bok-u poinformowac mnie o swojej decyzji.. poniewaz konkurencja (kablowka) za podobna kwote oferuje (jak dla mnie) troche lepszy pakiet nosze sie z zamiarem zadzwonienia i zrezygnowania ostatecznego..

 

i teraz pytanie.. czy po takim telefonie beda probowac dzwonic do mnie z kolejna propozycja czy juz sobie mnie daruja ?

 

Zadzwonimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie zadzwoniliscie ..

 

faktem jest ze wrescie jakas normalna propozycje dostalem .. poniewaz wyjdzie taniej niz kabel zdecydowalem sie na przedluzenie..

 

dla ciekawych - opisalem ja w watku z promocjami zeby nie dublowac postow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, ja jestem abonentem cyfry od 1.01.2007r. Nie długo kończy mi się umowa. Zastanawiam się czy ją przedłużyć. Napewno chce zrezygnować z HBO i kanałów geograficznych.

Interesuje mnie tylko Canal+ (wszystkie wersje). Mam do nich dzwonić czy napisać list, że chce zrezygnować z umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...