Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Radzę Ci wziąć pakiet podstawowy z C+. Nie ma sensu rezygnować, bo jeśli dekoder nie jest Twój musisz go oddać. W innym przypadku kara i nieprzyjemności. Co do promocji to pewnie przy zejściu na niższy pakiet nic nie dostaniesz. Najlepiej do nich zadzwoń lub napisz i powinni Ci wszystko powiedzieć. Natomiast rezygnacja jest najgorszą opcją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały NBC prezentują poziom AXN, Fox Life czy Comedy Central.

 

I właśnie dlatego wiele osób chce wykupić Nkę i właśnie te kanały, które są niczym innym jak tylko FoxLife czy AXN. Kolego zejdzmy na ziemię. Jestem pewny, że gdyby C+ je dodała, to zachwytom nie byłoby końca :lol:

Przecież pisałem, że szkoda, że nie ma kanałów NBC w Cyfrze, to po pierwsze. Po drugie pisząc, że kanały od NBC bedą miały zbliżony poziom do AXN, FL czy CC nie miałem na myśli tego, że będą to słabe kanały, bo jest to czołówka kanałów tematycznych w Polsce i pewnie podobnie będzie z UC czy z Sci-Fi Ch.

 

Nie męcz się, @Pawop jak zawsze popatrzył jakie wytwórnie mają te kanały i je ocenił jeszcze przed startem. Prawda jest taka, że jak ktoś lubi sci fi i kryminały to te kanały będą niezastąpione, lepszy jeden Dexter niż cały Fox Life z telenowelami, a AXN ma 3 dobre seriale (Jericho, LOST, seria Kryminalnych zagadek) i nic więcej.

Pokaż mi w którym miejscu napisałem coś o wytwórnich, w kontekście tych kanałów. Z tym Dexterem to przegiąłeś. Jednemu bardziej prypadnie do gustu Sci-Fi Ch., a innemu FL, ja naprzykład nie przepadam za serialami Sci-Fi. Jeżeli chodzi o seriale, to AXN jeszcze długo zostanie liderem.

 

 

Reasumując, niektórzy dostają orgazmu na sam samą nazwe Universal Channel, czy Sci-Fi Channel, a założe się, że za 3 miesiące będą jęczeć, że ciągle powtórki, słabe seriale i stare filmy, tak jak to było z Comedy Central :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Dexterem to przegiąłeś. Jednemu bardziej prypadnie do gustu Sci-Fi Ch., a innemu FL, ja naprzykład nie przepadam za serialami Sci-Fi. Jeżeli chodzi o seriale, to AXN jeszcze długo zostanie liderem.

 

 

Reasumując, niektórzy dostają orgazmu na sam samą nazwe Universal Channel, czy Sci-Fi Channel, a założe się, że za 3 miesiące będą jęczeć, że ciągle powtórki, słabe seriale i stare filmy, tak jak to było z Comedy Central :D

 

Przcież napisałem, że dla kogoś kto lubi sci fi i kryminały ten serial jest lepszy niż cały FOX Life, ja właśnie te gatunki lubie i dla mnie żaden serial na FL nie nadaje się do oglądania, nie wiem czy jeszcze jest tam ten beznadziejny lektor (a właściwie lektorka). Mało jaki kanał (a właściwie żaden) rozwinał się podczas swojej działalności tak jak Comedy Central przez ostatni rok, w Polsce właściwie w tej chwili nie ma lepszego kanału rozrywkowego. SCI FI i Universal były chyba najbardziej oczekiwanymi kanałami i wątpie, że coś lepszego się w najbliższym czasie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 czy 10? Nie wiem za co?! Za to, że ktoś wstuka do kompa kilka cyfr. Zero szacunku dla klienta, przecież nie każdemu się układa żeby przez cały rok miec tę samą ofertę. Czasami trzeba więcej pracowac, albo na dłużej wyjechac i nie ma czasu na oglądanie. Więc za co tu płacic - operator te problemy powinien sam uwzględnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwileczką dzwonił do mnie konsultant C+ ponieważ wysłałem im ostrzeżenie ze chce rozwiązać umowę i przedstawił mi badziewną oferte w postaci do konca roku cinemaxów za free . Oczywisice troszke sie rozczarowalem i dalem poznac to po glosie no coz jednak bede musial roziwazac umowe pisemnie juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wchodzi, wchodzi :mrgreen:

Ja zadzwoniłem i dostałem rabat. Niby nie tak duży, jak przy groźbie rozwiązania umowy, jednak mimo wszystko można się dogadać.

 

Wystarczy, że połączymy się z działem reklamacji i tam już można puścić wodze fantazji i ponegocjować z miłą panią :mrgreen::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem aktualnie w trakcie targowania się z Cyfrą o przedłużenie umowy. Pierwsza rozmowa nie zakończyła się porozumieniem. Zaproponowano mi warunki takie jak dla obecnie nowych abonentów. Czyli gorsze bo nowy abonent podpisując umowę 2 dnia miesiąca ma miesiąc gratis a ja przedłużając nie mam takiego gratisa. Więc powiedziałem pani z ktorą rozmawiałem żeby mnie nie bajerowała że mi proponuje super ofertę bo nowi mają lepsze. Ogólnie z rozmowy wynika ze Cyfra traktuje abonentów jak idiotów nie mających pojęcia o tym o czym rozmawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...