Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcecie to zliczajcie,bo mnie sie nie chce myslec :) i nie wiem ile znizki zaoferuja akurat dla mnie:

sama Cyfra-komfortowy,multiplex z HD,NG HD i maxpack-promocje

Cyfra z N-ka-multiplex z HD(45zl) i pakiet sport,oraz nauka w N-ce(32zl)+maxpack z N-ki(cena nieznana,ale liczmy 29 zl).106 zl,ale bogatsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to zliczajcie,bo mnie sie nie chce myslec :) i nie wiem ile znizki zaoferuja akurat dla mnie:

sama Cyfra-komfortowy,multiplex z HD,NG HD i maxpack-promocje

Cyfra z N-ka-multiplex z HD(45zl) i pakiet sport,oraz nauka w N-ce(32zl)+maxpack z N-ki(cena nieznana,ale liczmy 29 zl).106 zl,ale bogatsza oferta.

 

Za 108 zl to mamy pakiet prestizowy w Cyfrze+ i czego wiecej trzeba :)http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_295.html na cale 12 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to zliczajcie,bo mnie sie nie chce myslec :) i nie wiem ile znizki zaoferuja akurat dla mnie:

sama Cyfra-komfortowy,multiplex z HD,NG HD i maxpack-promocje

Cyfra z N-ka-multiplex z HD(45zl) i pakiet sport,oraz nauka w N-ce(32zl)+maxpack z N-ki(cena nieznana,ale liczmy 29 zl).106 zl,ale bogatsza oferta.

 

Za 108 zl to mamy pakiet prestizowy w Cyfrze+ i czego wiecej trzeba :)http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_295.html na cale 12 miesiecy

 

 

A można więcej. Np. NSport, TVP Sport ,Sportklub, Sportklub+, NASN, Discovery Historia.

Pomysł korzystania z 2 platform wydaje się więc uzasadniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to zliczajcie,bo mnie sie nie chce myslec :) i nie wiem ile znizki zaoferuja akurat dla mnie:

sama Cyfra-komfortowy,multiplex z HD,NG HD i maxpack-promocje

Cyfra z N-ka-multiplex z HD(45zl) i pakiet sport,oraz nauka w N-ce(32zl)+maxpack z N-ki(cena nieznana,ale liczmy 29 zl).106 zl,ale bogatsza oferta.

 

Za 108 zl to mamy pakiet prestizowy w Cyfrze+ i czego wiecej trzeba :)http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_295.html na cale 12 miesiecy

Jeden raz mialem prestiz,dawno temu i NIGDY wiecej go nie wezme.Nawet nie chodzi o pieniadze...tylko o to,ze placi sie sporo wiecej,za kanaly ktore omijam z daleka.Przy wariancie z N-ka mam wiecej interesujacych mnie kanalow.Wkurza mnie tylko koniecznosc podlaczania 2 tunerow i tylko to mnie powstrzymuje na razie przed ta decyzja.Wydaje mi sie,ze poprzestane na tym co mam dotychczas z pominieciem opcji Discovery i byc moze odlacze tez maxpacka...bo bede mial mniej czasu od nowego roku...dojdzie jedna osoba w domu,wiec pozre sporo wolnego czasu :D .Zreszta N-ke zawsze bedzie mozna doczepic,w kazdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wiem :) .Tylko recorder za 0 zl,jesli wzialbym 4 pakiety i przynajmniej 1 Vod,to dostalbym 3 mies zwyklych pakietow za darmo.Wiem,bo mam umowe na siebie,a tuner udostepnilem najpierw rodzicom,a ostatnio poszedl w jeszcze starsze rece,do babki :lol: .Oczywiscie oplaca ten kto go ma,ale umowa jest caly czas na mnie i wlasnie konczy mi sie za miesiac.W tym wszystkim nawet nie chodzi o rabaty,ale o podejscie...W Cyfrze traktuja jak [beep]ka,a w N-ce chyba jeszcze gorzej...Na ich obrone mozna dodac tylko,ze zbyt krotko funkcjonuja i mogli jeszcze sie nie dorobic ciekawego systemu premiowania abonentow.Moze za rok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz B i podniecasz się tym rabatem jak nie wiem co. Wziąłem recordera za 0 zł więc potem będę mógł znowu skorzystać z promocji i na to samo mi wyjdzie.

Prestiżu nie opłaca się brać i podzielam zdanie michała. Różnica pomiędzy prestiżem a komfrtem jest taka, że są tam paczka Discovery, paczka AXN, (obie mam w N), Cinemax ( który raz w zyciu oglądałem i HBO( które jak na razie mam za darmo) więc zdecydowanie wole zamiast tego wziąć sobie N + komfort z C+. A biorąc zwykłego Nboxa to wszystko mamy w tej cenie bo chyba będzie w N Max pack (HBO + Cinemax).

Kasa ta sama a oferta o wiele bogatsza. Ja dopłacę te 30 zł bo mam recorder (liczę to za HBO) i jestem bardziej zadowolony bo mam większy wybór i kilka kanałów których nie ma w C+.

 

Kombinując tak lepiej się wychodzi. potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Ja mysle o wymianie becikowego na KD :lol::oops: .Moje stare ma juz 10 lat i tylko Dolby Prologic :oops: .Czemu nie bede mial czasu?Pracuje po okolo 6 godzin,pierwsze pol roku zona bedzie w domu,a to jej taka zywa zabaweczka(tak to mialo wygladac),kupa ludzi w miedzyczasie sie przewinie,wiec wystarczy poswiecic samemu ze 3-4 g/dobe dziecku.Reszta okolo5-6 godz zostanie moze dla siebie.Kwestia organizacji i podzialu obowiazkow.Niestety jestem na tyle podly,ze sam w pieluchach nie bede sie grzebal...Jakos to bedzie...

P.S.tu odpuszczam watek o dziecku,bo wywala nam to za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z kończącą się w tym miesiącu (grudzień 2007) umową, informuję, że nie zamierzam jej kontynuować.

Proszę o nieprzedłużanie umowy z zachowaniem tu wpisz ile miesięcy, np. trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.

 

Tak znacznie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...Zadzwonili z Cyfry.Nie targowalem sie w ogole,zapytalem tylko o PZ i czas umowy.Wzialem to co zaproponowali,ze wzgledu na prawdopodobny brak czasu wzialem tylko komfort z multiplexem i opcjami HD(zwlaszcza,ze maxpacka nie obnizaja do poziomu N-ki na razie).Umowa na 13 miesiecy(innej bym nie przedluzyl)...Pierwsze 12 miesiecy za 74 zl,ostatni sto pare,ale i tak wiadomo ze znowu wypowiem.Sami zadzwonili,bylo grzecznie,milo i przyjemnie,wiec nawet nie wyklocalem sie o jakies kolejne 5 zl.Szkoda robic z siebie dziada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie.Po pytaniu o PZ,gosc sam zaproponaowal oplate 4zl 50gr za kanaly HD,czyli 9 zamiast 12.W sumie sie nie nastawialem na wielkie zyski,glownie nie chcialem 18 miesiecznej umowy.To za dlugie zobowiazanie przy obecnych zmianach na rynku.Zawsze mozna doczepic N-ke za 48 zl(sport,dokument i maxpack),co lacznie da 122 zl za bardzo dobra oferte tresciowa,jak i jakosciowa.I pomyslec,ze 14 miesiecy temu za sam komfort z C+,HBO i discovery(bez HD)placilem 124 zl.Porownanie nie wymaga dalszego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przechodzmy z tym watkiem do OT.Dodam tylko,ze juz przyzwyczajam i wszystko co jest w tv lub jakas muzyka leci dosc glosno.Przyzwyczajone dziecko nie wymaga ciszy,by spac...wiec nie spodziewam sie z tym wiekszych problemow.Nawet moje stare kino kiedys sluzylo glownie dla jakosci i przyjemnosci,a nie mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem przed chwila do Cyfry i mila pani na infolinii poinformowala, ze umowa konczy sie 31 stycznia i wtedy bedzie jeszcze miesiac na oddanie starego mediasata. i w sumie ani slowa o jakiejs ofercie.nie wiem czy czekac jeszcze czy skorzystac z aktualnej promocji dla nowych abonentow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...