Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co Ci zaproponują głównie zależy od tego jak długo jesteś abonentem, tak przynajmniej było w moim przypadku :wink:

 

Sam tez jestem ciekaw co proponują bo wysłałem dziś rezygnacje rodziców z cyfry którzy brali cyfre rok temu na świeta, więc bede miał porównanie, choc wydaje mi sie ze po rocznym stazu na wiele nie ma co liczyć no ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napewno wielu to zainteresuje. Wysłałem rezygnację do cyfry z myślą, że zaproponują mi jakąś promocję. Dostałem wczoraj odpowiedź. Z datą i gdzie mam zwrócić dekoder i kartę. Chyba złote czasy minęły i cyfrze przestało zależeć na ilości abonentów. Pozdrawiam wszystkich na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże mi w mojej sprawie.

Umowę z C+ podpisałem na 13 miesięcy. Mam 25% zniżki przez 12 miesięcy a ostatniego już płacę 100% . Umowa wygasa mi 22.02.2007 r. Niestety nie znalazłem w niej nic na temat przedłużenia czy wygaśnięcia. I nie wiem co dzieje się dalej.

Jak to jest w C+, umowa przedłuż się sama i będę musiał płacić 100% przez następne miesiące?

Jeżeli się przedłuża to na jaki okres?

Jak rozwiązać umowę i na ile przed końcem umowy trzeba do nich przesłać informację o chęci rozwiązania? A może skoro jest na 13 miesięcy rozwiązuje się samoistnie?

Jak wynegocjować od nich lepsze warunki aniżeli mam, albo podobne? Czy możliwe są jakiekolwiek negocjacje? Widzę po Waszych postach, że możlwie, z tym, że ja jestem "świerzakiem'. Z Cyfrą jestem zaledwie rok.

 

Dzięki za wszelką pomoc.

 

spyrg a jak długo jestes abonentem cyfry? Chętnie bym przystał na takie warunki, znając moje szczęście pewnie nikt mi takich nie zaoferuje. :roll:

 

PS: Do cyfry oczywiście dodzwonić się nie mogę od 2 dni, dlatego pomyślałem, że zapytam na forum :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez mialem problem z dodzownieniem się i co ciekawe teraz zaczeli rozlaczac po uslyszeniu komunikatu "ze wszyscy AGENCI sa zajeci" kiedys czekalo sie w kolejce. Proponuje dzwonic kolo 11 przed poludniem pewnie najmniej telefonow maja wtedy.

 

Co to umowy przedluzy sie na czas nieokreslony z wypowiedzieniem 3 miesiecznym (jak sie konczy umowa na czas okreslony obowiazuje 1 miesiac wypowiedzenia) i placisz bez promocji za pakiety ktore posiadasz. Mozliwosci negocjacji sa 2 pierwsze sprobowac zadzwonic i wynegocjowac cos. Albo napisac pisemna rezygnacji z powodu niezadowolonenia z kwoty abonamentu szczegolnie ze sie skonczyla promocja i czekac na kontakt z ich strony. Oczywiscie rezygnacje wyslac poleconym (zwyklym od razu laduje w koszu)

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu odpisał ktoś na maila z Cyfry. Chyba naprawdę przestali negocjować nowe warunki oferty, albo za wcześnie jeszcze. Umowa kończy mi się dopiero w lutym.

Don_Mag widzę, że znasz się na rzeczy. Informacje, które dostałem od Cyfry są identyczne z tym co napisałeś. Dzięki. :D

 

Zaczekam do stycznie i zobaczę co się będzie działo. Jak nie przedstawią mi żadnej oferty to wezmę Cyfrowy Polsat, przynajmniej obejrzę dokładnie Euro 2008. Szkoda będzie tylko National Geographic Channel. :cry:

 

Aha i jeszcze jedno pytanie. W jaki sposób naliczają staż, może się orientujecie. Jeżeli w lutym rozwiążę z nimi umowę, a np. za tydzień skorzystam z ich promocji i podpiszę nową umowę, to będzie od początku leciał, czy policzą mi to jako 2 rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyslalem wczoraj,z koncem roku...Napisalem,ze rezygnuje bo:oferta HD jest za mikra,konczy mi sie promocja,wiec cena znacznie wzrosnie i na wszelki wypadek(niepewne info :oops: )ze traca BBC Prime od 1 stycznia(ktorego i tak zreszta nigdy nie ogladam).Zobaczymy jaka bedzie reakcja 8) Jak nie dadza 25% taniej i 12 miesiecznej umowy to albo wysiadam i mysle znowu o N-ce,albo biore te 18,ale bez maxpacka i bez discovery(to czego nie ogladam,a doplacam),wiec zywic sie na mnie nie beda tak jak dotad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak cyfra+ napisała do mnie jeszcze jeden list z numerem telefonu. Zadwoniłem i dostałem 25% na wszystko. Przy okazji ciekawostka w mojej okolicy nie ma dekoderów PVR, i podobno nie ma ich w całej Polsce.

 

Wedłu jednego z dystrybutorów nie ma i nie bedzie do 15 grudnia. Podobno poprawiane jest oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niedlugo takze sie konczy umowa bedzie to juz moje 3 wypowiedzenie umowy , wiec radze kazdemu tak robic ze wzgledu na lepsza oferte na kolejny rok. Wiele osob bralo zestwawy na swieta wiec niedlugo koncza sie wam umowy a wtedy cena aboanamentu moze zdziwic na rachunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...