Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To powiedz jej zeby ci pokazala ta umowe ty nic nie podpisywales rownie dobzre kazdy kto cie zna moglby tam zadzwonic i zawrzec umowe:/ oni musza miec dokument a nie maja go. Powiedz jej to zobacyy co powiedza , a jak nie to najlepiej zapytac jakiegos prawnika albo zadzwonic do rzecznika praw konsumentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiecie co, nie wiem czy macie rację.

Pamiętam, że TP kiedyś coś tam chciała zmieniać w rachunku (jakiś bonus czy jakieś diabli) i zrobili to bez umowy.

Mam nadzieję, że dobrze pamiętam.

Ale znam sytuację z rodziny, kiedy jeden z członków "podpisał" przez telefon umowę na opcję z tym sekundowym naliczaniem, darmowymi minutami i takimi wciśniętymi bajerami (że aktywacja tego to tylko 10zł itp itd. jeszcze tanie weekendy) i po tym jak powiedziałem, że to się mu nie opłaca, to zadzwonił i cofnął to bez opłat chyba.

 

Ale wiem, że takie zawieranie umów na telefon to jest trochę możliwe.

 

Podejrzewam, że nie powinieneś płacić kary. Jak umowa przyjdzie z rachunkiem i ją zaakceptujesz (a raczej nie pójdziesz i nie odrzucisz) to wtedy wycofanie się będzie kosztowało. Ale do tego momentu chyba nie.

 

Trzymam kciuki za załatwienie sprawy.

 

I mam nadzieję, że się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zapewne została zawarta - ustnie. Podejrzewam, że rozmowy są nagrywane, chociaż mnie o tym nigdy nie informowali. Czy można od niej odstąpić w ciągu 10 dni? Tak, ponieważ jest to umowa zawarta na odległość.

 

Uwaga: to jest moje zdanie podparte tą stroną: http://prawo.hoga.pl/poradnik/umowy_na_odleglosc.asp a nie mam specjalnej ochoty zastanawiać się nad tym dłużej, zwłaszcza za darmo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak sobie czytam różne posty i postanowiłem się podzielić z Wami super propozycją Cyfry dla 4,5 letniego abonenta.

Wypowiedzenie umowy przesłałem w październiku i 31 stycznia żegnam się z Cyfrą. Z lektury tego i innych forów wiedziałem, że prędzej czy później zadzwonią. Nie sądziłem tylko, że można dzwonić z tak marną propozycją :)) 25% zniżki przez 12 miesięcy!!! Do tego "nie sprzedają" dzierżawionych dekoderów tylko "stare serwisowane". Śmiech na sali :/ Przechodzę do konkurencji - no chyba, że jeszcze zadzwonią? Macie jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście byłem skory do targowania się ale Pan stwierdził, że "to jest najlepsza oferta na rynku" i że "nic ponad to nie może zaproponować". Więc gdzie tu jest pole do targowania? Byłem bardzo dobrze przygotowany do negocjacji ale wobec takiej retoryki poddałem się od razu :)) Nic to, poczekam do promocji Wielkanocnej (jeden miesiąc na tv naziemnej da się przeżyć)- dostanę to samo a może więcej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam różne posty i postanowiłem się podzielić z Wami super propozycją Cyfry dla 4,5 letniego abonenta.

Wypowiedzenie umowy przesłałem w październiku i 31 stycznia żegnam się z Cyfrą. Z lektury tego i innych forów wiedziałem, że prędzej czy później zadzwonią. Nie sądziłem tylko, że można dzwonić z tak marną propozycją :)) 25% zniżki przez 12 miesięcy!!! Do tego "nie sprzedają" dzierżawionych dekoderów tylko "stare serwisowane". Śmiech na sali :/ Przechodzę do konkurencji - no chyba, że jeszcze zadzwonią? Macie jakieś doświadczenia?

A jak myślisz że konkurencja z tego powodu Ci coś ekstra dorzuci po za tym co oferuje to się mylisz.Powodzenia na nowej drodze i pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, nie pomyślałem, że konkurencja może mi dać więcej. :shock: O ja głupi! Ale może i dobrze, że nie pomyślałem skoro jak twierdzisz myliłbym się??

 

Nie wiem po co była ta uwaga - nie wniosła nic nowego do dyskusji a tym bardziej nie była odpowiedzią na pytanie postawione kilka postów wcześniej.

Mimo wszystko życzę koledze miłego wieczoru oraz dalszego udanego agitowania na rzecz Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tak sobie czytam różne posty i postanowiłem się podzielić z Wami super propozycją Cyfry dla 4,5 letniego abonenta.

Wypowiedzenie umowy przesłałem w październiku i 31 stycznia żegnam się z Cyfrą. Z lektury tego i innych forów wiedziałem, że prędzej czy później zadzwonią. Nie sądziłem tylko, że można dzwonić z tak marną propozycją :)) 25% zniżki przez 12 miesięcy!!! Do tego "nie sprzedają" dzierżawionych dekoderów tylko "stare serwisowane". Śmiech na sali :/ Przechodzę do konkurencji - no chyba, że jeszcze zadzwonią? Macie jakieś doświadczenia?

 

Jak się jest 4,5 lat w Cyfrze to korzystniej jest już przedłużyć umowę niż podpisywać nową. Dostajesz promocje 25% na cały rok - co moim zdaniem jest extra ofertą - rejestrujesz się w Złotych Plusach, dostajesz punkty za swój kilkuletni staż, wymieniasz je na darmowe lub rabatowane kanały. Jeżeli to jest marne to nie wiem czego oczekujesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-25% przez 12 miesięcy to moim zdaniem bardzo dobra oferta.

Wcześniej dawali 11 miechów w promocji + 2 pełnopłatne + prorata

(dzięki tej proracie zwracały się te pełnopłatne miesiące :D )

 

Mozliwe ze po prostu konsultant powiedzial 12 a powinien powiedziec 11 czesto sie zdaza naginanie faktow z niewiedzy albo tak po porstu wkoncu kto za 11 miesiecy bedzie pamietal czy to bylo 12 czy 11 albo liczyl czy faktycznie to 12 minelo. A nawet jak sie kapnie to skad ma pamietac ktory konsultant mu tak powiedzial...

 

Swoja droga piszesz "dawali 11" ale to przy nowej umowie czy przedluzeniu?

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie da gratisów przez pół roku i supersprzętu gratis na własnosc. To, że dają jakiekolwiek bonusy, to ich dobra wola. CO ja mam mowic klientom CP gdy przychodzą i pytają, czy starzy klienci CP mają jakieś bonusy? [/url]

 

Co fakt to fakt. Od lat opluwa się C+, że "starzy" mają gorzej, że nic się o nich nie dba. A co daje CP? NIC. Wygląda, że z n będzie podobnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Generalnie większy da więcej, nawet nie chodzi o promocje, choć i te Cyfra daje, ale o jakość. Moi znajomi poszli do Polsatu i zaraz wrócili do C+, bo nie wyrobili tam z obsługą. Z n podobnie - wielka kampania, ale już w środku nie tak różowo. Trzeba jednak trochę na rynku istnieć, by cokolwiek oferować. Zresztą czytałem, że n ma sie dopiero po jakimś czasie zwrócić (kilka lat), a C+ juz nie jest deficytowa i ma całkiem niezłe wyniki. To na pewno sie przekłada na korzyści dla użytkowników. A czekać teraz te kilka lat... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...