Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nadal mam problem z dekoderem pvr i nagrywaniem. Mianowicie moja narzeczona daje nagranie serii na serialu Pierwsza Miłość na Polsat HD i pierwszy tydzień jest wszystko ok a od następnego poniedziałku zamiast nagrywać dalej na Polsacie HD to wszystko nagrywa się na zwykłym Polsacie bez HD w dużo gorszej jakości. Ma ktoś podobny problem? Wiem że z kanałem TTV jest to samo i TVN 7. Ma ktoś taki sam problem i czy to wina dekodera pvr czy Vectry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam problem z dekoderem pvr i nagrywaniem. Mianowicie moja narzeczona daje nagranie serii na serialu Pierwsza Miłość na Polsat HD i pierwszy tydzień jest wszystko ok a od następnego poniedziałku zamiast nagrywać dalej na Polsacie HD to wszystko nagrywa się na zwykłym Polsacie bez HD w dużo gorszej jakości. Ma ktoś podobny problem? Wiem że z kanałem TTV jest to samo i TVN 7. Ma ktoś taki sam problem i czy to wina dekodera pvr czy Vectry?

Miałem problem z nagrywaniem na PVR jak nagrywałem dla żony , całą serie Korona Królów ,raz się nagrało innym razem nie .A pojedyncze odcinki bez problemu .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zgłupiałam i nie wiem gdzie pisać przez te połączenie Vectra z Multimedia.
Mianowicie, ostatnio przedluzylam z MM umowę na sam internet za 45zl i teraz chciałabym z mężem dobrać TV na warunkach standardowych, czyli pakiet TV/Net. Co mam teraz zrobić? Zrezygnować z neta bo mam na to 2 tygodnie jeśli przedłużam przez telefon, czy operator na dobrych warunkach dopisze mi TV? Ktoś z Was był w takiej sytuacji ? Dzwoniłam do konsultanta, to nie potrafił odpowiedzieć i powiedział, ze się spróbuje dowiedzieć. Niestety do teraz nie oddzwonił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając już umowę na NET mogą Ci jedynie dosprzedać TV jako opcja dla obecnego klienta. Jednak cenowo wygląda to dużo gorzej. Jeśli nie upłynęło jeszcze 14 dni od montażu internetu to najlepiej odstąpić od umowy, oddać modem i podpisać nową umowę na pakiet TV+NET. Technik przyniesie nowy sprzęt i papiery. Jest też szansa, że jeśli otrzymają twoje odstąpienie od umowy, ktoś od nich zgłosi się dlaczego rezygnacja, to wtedy powiesz ze chcesz paczkę to może uda się bez tych ceregieli...
@Kmicik
Telefon komórkowy działa na nadajnikach Play, więc to wygląda tak, jakbyś miał telefon w Playu. Jest tylko jedna różnica, karty sim Vectry nie korzystają z roamingu krajowego przy słabym zasięgu Playa. Czyli jak nie ma zasięgu Play to nie przełączy się na Orange czy T-Mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, martusia83 napisał:

Witam,
Zgłupiałam i nie wiem gdzie pisać przez te połączenie Vectra z Multimedia.
Mianowicie, ostatnio przedluzylam z MM umowę na sam internet za 45zl i teraz chciałabym z mężem dobrać TV na warunkach standardowych, czyli pakiet TV/Net. Co mam teraz zrobić? Zrezygnować z neta bo mam na to 2 tygodnie jeśli przedłużam przez telefon, czy operator na dobrych warunkach dopisze mi TV? Ktoś z Was był w takiej sytuacji ? Dzwoniłam do konsultanta, to nie potrafił odpowiedzieć i powiedział, ze się spróbuje dowiedzieć. Niestety do teraz nie oddzwonił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Multimedia Polska i VECTRA to razem - Ja bym do nich napisał chociażby na Fanpage na Facebooku do jednych i drugich. - bo tak to się nie doczekasz. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dekoder, bo jeśli z nagrywarką to jest cena ok, jeśli bez to spokojnie powinieneś płacić 10 zł mniej?

Ja płace 92 dekoder pvr ,pakiet złoty ,sport na ostro +eleven+ telefon bez ograniczeń to dużo czy mało ? Właśnie skończyła mi się umowa i od listopada +10 zł .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dużo, choć nie mam pojęcia ile kosztuje sam telefon.

Sam telefon kosztuje 24,99 bez ograniczeń , jak dzwonie na infolinie , się dziwią ze mam taka cenę bo sam telefon + internet kosztuje 60 zł ....Zaproponowali mi pakiet złoty + sport na ostro+eleven +100mb internet +Canal + dekoder pvr za 112 zł czyli Canal+ za 34 zł opłaca się ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Geopol napisał:

Działają na nadajnikach PLAY .,ja już mam umowę prawie 2 lata na 3 telefony i jestem zadowolony .POLECAM

 Tyle tylko że ponoć PLAY nie ma roamingu krajowego i gdzie nie łapie nadajnik PLAYA to nie przełączy na nadajnik innego własciciela i [beep]a z zasięgiem.... tak to słyszałem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2020 o 22:41, Tobah napisał:
Nadal mam problem z dekoderem pvr i nagrywaniem. Mianowicie moja narzeczona daje nagranie serii na serialu Pierwsza Miłość na Polsat HD i pierwszy tydzień jest wszystko ok a od następnego poniedziałku zamiast nagrywać dalej na Polsacie HD to wszystko nagrywa się na zwykłym Polsacie bez HD w dużo gorszej jakości. Ma ktoś podobny problem? Wiem że z kanałem TTV jest to samo i TVN 7. Ma ktoś taki sam problem i czy to wina dekodera pvr czy Vectry?


Mam to samo na moim dekoderze ADB 5830cdx w Vectrze! To problem epg albo dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...