Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Kmicik napisał:

Mam kartę CL+ vectry i teraz pytanie, czy będzie działać na tunerze własnym?  Bo czy jest różnica miedzy tunerem wbudowanym w tv a tunerem osobnym? Tym bardzie ze tą kartę mogę przenosić do każdego tv i i w każdym mi działa (3 tv w domu)...

 

Tuner powinien  obsługiwać CI+ i musi mieć zamontowaną głowicę DVB-C. Sprawdziłbym jeszcze u producenta czy karta Vectry będzie śmigać. 

Edytowane przez JanBo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Smart w pakiecie Max + internet 300mbit/s - 64,99zł w ramach "utrzymania klienta" kolejno na 24 i 22 miesiące. 

 

Trzy miesiące HBO i Tidal gratis, jednak w ich przypadku trzeba w miarę sprawnie złożyć rezygnację koło stycznia 2021, inaczej będą z automatu doliczane do rachunku. 

 

Mi wystarczy. ? 

Edytowane przez Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2020 o 16:09, Tobah napisał:

Finalnie udało mi się wynegocjować taki pakiet:

 

Platyna + PVR + Eleven + Sport na Ostro + 150Mb/s w cenie 89.88zł

 

Jestem zadowolony z tej kombinacji :)

 

 

Poprosiłem o kontakt na www i pani konsultantka powiedziała, że nie ma takiej oferty w takiej cenie wiec ?? Zapytałem o Złoty+SNO + 150mb to najtaniej 86,89zł. Mowiła ze nie ma zadnych mozliwości negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fox00 napisał:

 

 

Poprosiłem o kontakt na www i pani konsultantka powiedziała, że nie ma takiej oferty w takiej cenie wiec ?? Zapytałem o Złoty+SNO + 150mb to najtaniej 86,89zł. Mowiła ze nie ma zadnych mozliwości negocjacji.

Nigdy sie sami o nic nie prosimy!!! Składamy wypowiedzenie i sami będą oferować oferty....im bliżej końca tym lepsze będą. W Twoim przypadku gdy sam prosisz o kontakt zawsze będzie gorsza oferta niż gdy oni sami zadzwonią do Ciebie. Oczywiście są wyjątki od reguły ale wtedy trza mieć dobrą gadkę i w uj szczęścia....

 

W dniu 3.11.2020 o 11:36, JanBo napisał:

Tuner powinien  obsługiwać CI+ i musi mieć zamontowaną głowicę DVB-C. Sprawdziłbym jeszcze u producenta czy karta Vectry będzie śmigać. 

A czy ktoś próbował już taki układ? Własny tuner + karta CL+ vectry?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2020 o 08:38, kfm877 napisał:

Internet stacjonarny Play to nic innego jak internet z Vectry. Dostajesz tylko biały CGA2121, który po pierwsze jest dwuzakresowy, po drugie ma jedno ssid więc agreguje na wifi 2,4 i 5 GHz, po trzecie ma wjazd bez hasła do routera na 192,168,0.1. Moim zdaniem lepsze warunki przez Play niż przez Vectre. Jeśli ktoś ma się boksować przy przedłużeniu umowy o cenę to lepiej zerwać i iść do Playa.

Możesz w skrócie wyjaśnić o co chodzi i jaka jest różnica w tym temacie między routerem od play a tym od vectry. Na tą chwilę mam od vectry stary router 2,4 GHz i w drugim pokoju podpięty do niego access point Asus dwuzakresowy, już mnie drażni przełączanie się urządzeń pomiędzy routerami, w szczególnośći, że nie zawsze wiadomo pod który router urządzenie się podłączyło bo cisco vectry i AP asus mają taką samą nazwę ssid  na paśmie 2,4 (bo żeby AP zadziałał to chyba musi mieć tę samą nazwę, jeśli się mylę to mnie popraw) , obecnie wygląda to tak że w mieszkaniu są 3 sieci: ssidxx, ssidxx, ssidxx 5G. Już pal licho fakt przęłączania się urządzeń i chwilowej utraty sieci, ale drażnią te dwie sieci o tej samej nazwie

Planuję przyśpieszyć net więc dojdzie kolejna sieć wifi 5 GHz na nowym routerze który dostanę od vectry. No i pytanie czy ten router play będzie lepszy pod tym względem? Sorry za być może głupie pytania ale gubię się w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujcio0 napisał:

Podobno jest zmiana kanał  BRAZZERS TV EUROPE w  HD, a był w SD.

 

https://n-8-4.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20201030090512/3047-listopad-2020-1-69.pdf

Chyba już nieaktualna, bo pisaliście że Bo ta zmiana to było tylko przesunięcie istniejących kanałów na inną pozycję np. ZOOM TV HD przeszło z 117 na 118. Wg tej rozpiski się nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, truszek napisał:

Chyba już nieaktualna, bo pisaliście że Bo ta zmiana to było tylko przesunięcie istniejących kanałów na inną pozycję np. ZOOM TV HD przeszło z 117 na 118. Wg tej rozpiski się nie zgadza.

Napisz do nich nie do mnie. Na 117 jest Polsat 2 HD. 

Ciekawe czy VECTRA doda nowe kanały? bo zaległości sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z cesją ? Mam cesję do wzięcia w atrakcyjnych pieniądzach i 2 pytania 

Czy muszę być osobiście przy przepisaniu umowy na mnie  ? (W mieście którym jest ta umowa dzieli mnie 350km). Czy można rozwiązać to zdalnie na zasadzie że dokumenty pojadą do danego salonu a ja tam je podpisze ? 

Jak jest jak umowa przechodzi na czas nieokreślony ? Podnoszą kwoty czy zostaje jak była za czasu zobowiazania ? 

 

Edytowane przez szczepaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Złoty + SNO z nagrywarką której nikt nie używa za 61,80zl. Pytałem czy dadzą zwykły dekoder + internet 150Mb/s w podobnej cenie to niestety nie ma takiej mozliwosci. Zaproponowali 89zl.
Umowę mam już na czas nieokreślony i nie wiem co zrobić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fox00 napisał:

Aktualnie mam Złoty + SNO z nagrywarką której nikt nie używa za 61,80zl. Pytałem czy dadzą zwykły dekoder + internet 150Mb/s w podobnej cenie to niestety nie ma takiej mozliwosci. Zaproponowali 89zl.
Umowę mam już na czas nieokreślony i nie wiem co zrobić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Upewnij się czy będą nowe kanały w ofercie. (Ja bym proponował wziąć pakiet platynowy, w złotym nic praktycznie nie ,ma.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROGRAMY RADIOWE 1 RMF FM 2RMF CLASSIC 3RMF MAXXX 4RADIO ZET 5JEDYNKA POLSKIE RADIO 6DWÓJKA POLSKIE RADIO 7TRÓJKA POLSKIE RADIO 8POLSKIE RADIO DLA ZAGRANICY 9RADIO ZŁOTE PRZEBOJE 10MELORADIO 11PROGRAM 4 – POLSKIE RADIO 24 12RADIO MARYJA 13RADIO JASNA GÓRA 14TOK FM 15CHILLIZET 16MUZO.FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2020 o 21:54, zielo napisał:

Wiedzieliście że można zmienić nazwy kanałów? Przypadkiem odkryłem tą opcję i w końcu pozbyłem się tych irytujących dopisków HD przy każdym kanale,

przy okazji poprawiłem nazwę jednegoIMG-20201107-134042.jpg

Jak to zrobić?

12 godzin temu, arkady napisał:

A może by tak Vectra przerwała sen jesienny i dodała do oferty brakujące kanały sportowe: (Polsat Sport News i Polsaty Sport Premium), a także kanały muzyczne: (MTV Hits, MTV Club, MTV'80 i MTV'90) ?

Marzenia "ściętej głowy" - Chcieli kiedyś dodać takie kanały jak: Polsat Rodzina HD, Polsat News HD, Biznes 24 HD, Polsat Games HD,  (teraz zapewne nie dodadzą 19 listopada TVP DOKUMENT i na tym się skończyło... VECTRA "boi się" dodawać nowości. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujcio0 napisał:

Skąd takie info - wątpię by w ogóle były jakieś nowe kanały.

 

Pomyśl logicznie. PSP jest już od dwóch lat i nie dodali tych kanałów i myślisz, że nagle teraz mieli by je włączyć? Po za tym Solorz chciał dużo kasy za PSP ( kiedyś tu na forum był o tym info ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...