Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zaintrygował mnie wpis pod artykułem.

Quote

Uwaga, kanały z Ligą Mistrzów będą w Vectrze od 1 września 2024 r. w cenie droższej bo aż 65 zł miesięcznie z Canal Plus Prestige. Teraz jest 35-39 zł z umową na 2 lata, z możliwością przedłużenia lub na czas nieokreślony w tej samej cenie. Więc warto się pospieszyć, zanim wejdą podwyżki. Jestem pracownikiem Vectry na stanowisku kierowniczym.

Ciekawe, trolling, czy okaże się to prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Mam pytanie odnośnie usług Vectry. Aktualnie jestem w Orange ale z uwagi że nie posiadają już paczki C+ i LM planuje odjeść do Vectry. Mieszkam w miejscu gdzie jest wybudowana sieć z POPC (Fiberhost). Jak zachowują się dekodery i jaka jest jakość TV? Dekodery będę podpinał po kablu. Czy router WiFi można konfigurować ? Chodzi tu o zmianę nazwy i hasła WiFi. Jak zachowuje się internet ? Pingi? Gram online. Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam. 

Edytowane przez wezyriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2024 o 15:55, Proxxximus napisał(a):

Witam. Pytanie o modem z Vectry, mam obecnie Cisco Epc3928 ale Wi-fi tak średnio działa mi w mieszkaniu. Czy wymieniać na nowszy model? Pani coś wspominał o modelu bodajże 248 chyba że źle usłyszałem, jest sens? Dzięki 

 Może lepiej modem od Vectry ustawić w bridge i podłączyć do niego własny? Pożyczyć od znajomych, sprawdzić czy zda egzamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo "prestige" jest marketingowym hasłem. Kiedyś go używano, aby inaczej pozycjonować kontent. Teraz powinni zmienić nazewnictwo na nowe. Coś jak iPhone’y, gdzie masz model Pro i jeszcze bardziej z wyższej półki Pro Max.

Pakiet C+ Prestige jest starym pakietem i powinien przejść rebranding na nowy z wyższą ceną. Teraz słowo, które ma mieć powiew ekskluzywności brzmi "Extra".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie o modem z Vectry, mam obecnie Cisco Epc3928 ale Wi-fi tak średnio działa mi w mieszkaniu. Czy wymieniać na nowszy model? Pani coś wspominał o modelu bodajże 248 chyba że źle usłyszałem, jest sens? Dzięki 
Jeśli masz EPC3928 to musisz mieć pakiet do 150Mb. Zmień na 300 albo 450 to dostaniesz cga2121.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamzi120 napisał(a):

Pojawiły się już kanały „test1-8”. Na test 1 dostępny EPG kanału Canal+Extra1. 
 

Ciekawe czy wszystkie kanały będą dostępne po kablu (posiadam zwykły dekoder HD) i testy się wyszukały.

 

Te nowe Canal+ pewnie będą dodatkowo płatne. Ja mam pełny pakiet C+ i na tych testach wyskakuje mi informacja, że kanał nie jest w twoim pakiecie.

A co do tych testów to jest ich w sumie 8. Canal+ nowych będzie 5 to zostaje 3 (dwa w HD i jeden w SD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz1122a napisał(a):

Te nowe Canal+ pewnie będą dodatkowo płatne. Ja mam pełny pakiet C+ i na tych testach wyskakuje mi informacja, że kanał nie jest w twoim pakiecie.

A co do tych testów to jest ich w sumie 8. Canal+ nowych będzie 5 to zostaje 3 (dwa w HD i jeden w SD).

IMG-0949.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...