Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Droga Vectro, wy nie potraficie zrobić dokładnego EPG!

 

Nie dość, że EPG na niektórych kanałach jest tylko na 1-3 dni, to jeszcze na Eska TV jest niedokładne. I jeszcze nie ma wcale na kilkunastu kanałach. No ludzie... Czy to takie trudne EPG poprawnie zrobić?!?!?

 

No Vectra-01, kiedy odpowiecie na moje pytanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak uzyskać dźwięk przestrzenny ? Odbiór dźwięku przestrzennego możliwy jest tylko po podłączeniu dekodera przez optyczne bezpośrednio do systemu audio? Teraz mam połączony dekoder z telewizorem przez HDMI a telewizor z systemem audio przez optyczne , brak dolby ! nawet jak stacja nadaje w przestrzennym .HDMI nie przesyła przestrzennego ? tylko PCM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 ja rozumiem że chcecie być kablówką za którą najmniej się płaci ale dajcie spokój z takim oszczędzaniu:

sportowe kanały polsatu brak

kanały canal + w hd chociaż canal + sport gol i weecend brak (może je by tak włączyć w dniu startu a nie tak jak zawsze 3 miesiące bo starcie)

kanały hd tvn - u brak ja wiem że jeszcze nie wystartowały ale może zamiast zapychać ofertę telewizyjną takimi śmieciami jak csb tv które i tak zakończyło ofertę może warto żeby pani Małgorzata Wojtaszko chyba tak ona się nazywa która odpowiada za ofertę cyfrową pogadać z prezesem Vectry i wprowadzić je do oferty a nie zapychać dziury byle czym

Vectra 01 warto się zastanowić nad tym dlatego że jak wystartują te kanały to już widzę jakie będą artykuły w necie

upc , multimedia i inea wprowadza nowe kanały a vectra JAK ZWYKLE MA ABONENTÓW W D***E dajcie nam coś z tych kanałów wyżej wymienionych niech ten 1 stycznia będzie dla nas zaskakujący że z kacem co sylwestrze włączam tv a tak wyskakuje komunikat o dodaniu wszystkich kanałów polsatu od oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak uzyskać dźwięk przestrzenny ? Odbiór dźwięku przestrzennego możliwy jest tylko po podłączeniu dekodera przez optyczne bezpośrednio do systemu audio? Teraz mam połączony dekoder z telewizorem przez HDMI a telewizor z systemem audio przez optyczne , brak dolby ! nawet jak stacja nadaje w przestrzennym .HDMI nie przesyła przestrzennego ? tylko PCM?

Nie posiadam dekodera HD tylko Sd ale żeby odbierać dzwięk przestrzenny z dekodera SD trzeba przestawić w ustawieniach audio dekodera na dżwiek AC3 i dopiero wtedy dekoder wysyła dżwięk przestrzenny do do systemu audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezniku musisz podłączyć osobno dekoder z ampli kablem optycznym.

A za Movies24 wchodzi Kino Polska Muzyka.

Jeśli chcecie dalej pozostać kablówką dla biedoty to nie tędy droga. Nowe kanały to priorytet. Uważam, że wszystkie kanały cyfry + które zaczynają nadawać w HD oraz wszystkie kanały TVN'u które zaczynają nadawać w HD, plus oczywiście wszystkie kanały Polsatu powinny być w ofercie. To przecież 3 nasze platformy i każda kablówka powinna mieć WSZYSTKIE programy z ich oferty u siebie. Tym się właśnie kablówki charakteryzują, że łączą w jednym kablu wszystkie programy z różnych platform satelitarnych za kwotę mniejszą niż wszystkie platformy satelitarne w sumie. Zróbcie 3 główne pakiety: Cyfra, Polsat, TVN i każdy sam zdecyduje pakiet której platformy chce oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie zgadzam się z przedmówcami, że Vectra powinna dołączyć proponowane programy TV i wreszcie dać swoim abonentom wybór. Jeśli chodzi o ewentualne pakiety ja widziałbym to troszkę inaczej niż Q.bak. Według mnie powinny być pakiety: filmowy, sportowy, przyrodniczy, muzyczny i dziecięcy- każdemu wg. potrzeb. Tu pojawia się pytanie do Vectra01 czy jest szansa na taki podział? A przy okazji co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra ja teraz przytoczę takie zdanie " Dobrze zarządzające sieci kablowe mają dostęp do wszystkich kanałów które są niedostępne dla innych platform satelitarnych" a w naszej vectrze mamy tylko dostęp do części platformy n czyli kanałów n sport i n sport hd brak n film hd i n film 2 hd i tvn - ów które zaczną nadawanie od cyfrowego polsatu nie mamy żadnych kanałów bo niektórym ludziom z vectry nie wiedzą że abonenci płacą więc chcą kanały polsatu ja wiem że chodzi tylko o kasę ale ja by komuś się chciało to sobie policzcie kto więcej stracił i cały czas traci z braku kanałów polsatu ja na waszym miejscu na kolanach był pobiegł do polsatu i prosił o te kanały żeby dodać do oferty programowej

Pytanie do vectry 01 dlaczego multimedia polska dała radę z polsatem a vectra druga w polsce kablówka nie daje rady wstyd jak nie dodacie tvn - ów lub kanałów canal + w hd to będzie znaczyć że jesteście [beep]i na kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem ulotke na której informuja mie że bedą nowe kanały właśnie te Kinoplmuzyka od 1 stycznia i polo tv od 1 pażdziernika i że mogę odstąpic od umowy w sumie to mało mie obchodzą te zmiany kanałow bo i tak nie oglądałem kanałow które zabrali ale mam pytanie jak bym do nich zadzwonił i troche postraszył że chce odstąpic od umowy i pokłocić sie z nimi troche że zostane ale pod warunkiem że dadzą mi WIFI za free które w pożądnej kablówce powinno być bez gadania za free??myślicie ze to wypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra 01 wiele abonentów nie chce tylko kanałów podstawowych bo nawet parę kanałów brakuje ale inne sportowe KANAŁY POLSATU , EUROSPORT 2 HD filmowe FOX SD I FOX HD N FILM HD N FILM 2 HD i dlaczego zawsze vectra niestety muszę to powiedzieć ale vectra jest zawsze na szarym końcu ale raz daliście czadu z hbo w hd i cinemaxami w hd a teraz będzie kanały tvn w hd , kanały cyfry + w hd a vectra co powie nam ............... może tvr kanał będzie w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry 0-1 :

Czy w związku z wprowadzeniem od 28.10 b.r Programów Canal+Gol HD i Canal+Weekend HD będą one dostępne w Vectrze w Pakiecie CANAL+? Czy także kanały HD TVN-u ,które mają być dostępne od 04.11 b.r będą w Pakiecie Platynowym Vectry?

Proszę konkretnie napisać od kiedy Vectra zamierza je wprowadzić do swej oferty,czy będzie to trwało znowu miesiącami jak to było z Canalem+ HD,czy wprowadzicie Państwo od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do CYFROmaniaka

 

Nie piszę do Ciebie tylko do Vectry,w dodatku pytam o dość istotne sprawy,a nie zawracam głowę głupotami o kolejności kanałów (Które każdy może sam se ustawić jak chce) itp...Więc nie wcinaj się nieproszony tam gdzie nie powinieneś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem czynnym moderatorem, ale prawo do upominania mam. Wiele Twoich postów leży już w koszu więc nie zaśmiecaj tego (mojego właściwie :) ) wątku.

 

Vectra nie jest nawet przygotowana do dodania od razu tylu kanałów HD. W tym celu trzeba by pewnie zwolnić jakieś częstotliwości które wykorzystuje analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie troszkę z innej "beczki" dotyczące usługi multiroom. Nie wiem czy akurat powinienem poruszyć ten temat w tym wątku ale może ktoś z Was forumowiecze będzie znał odpowiedż na moje pytanie. W Vectrze w opcji multiroom aby mozna było oglądać kanały filmowe premium (paczka HBO lub Canal+) trzeba dodatkow do opcji multiroom dokupić drugi abonament na te kanały Premium. Czy w innych kablówkach i platformach telewizji cyfrowej też tak jest? Czy tylko u nas pobiera się podwójne opłaty. Płacę przecież za mozliwość oglądania kanałów na drugim telewizorze więc dlaczego muszę dokupywać drugi abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do CYFROmaniaka

 

Zamiast pisać głupoty o zwalnianiu częstotliwości,których jest w cyfrówce do oporu lepiej przeczytaj sobie to.Inni potrafią wprowadzać nowe kanały nieodpłatnie,czemu Vectra tego nie potrafi?

A może jesteś "rzecznikiem" Vectr i uważasz,że wszystko co robi jest ok?

http://media2.pl/media/84977-Cyfraplus- ... N7-HD.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zwalniania częstotliwości był omawiany w tym wątku oraz na forum Vectry, na facebook-u. Wystarczy je przejrzeć, by stwierdzić, że to co mówi Cyfromaniak jest prawdą. Dlatego mało jest dodawanych kanałów, a większość jest tylko podmieniana. Tak jak to będzie miało miejsce np. z movies 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Autora poprzedniego postu: Nie używaj słów,których znaczenia zapewne nie znasz.Nie jestem żadnym frustratem,a to,że piszę i domagam się,aby mój operator (z którego w sumie jestem zadowolony) polepszał jakość swych usług,zwiększał ilość dobrych jakościowo kanałów itp... jest w interesie wszystkich abonentów,a więc i Twoim.Chyba,że jesteś tak mało wymagający,że byle co Cię zadawala.

A te strony Forum są przeznaczone właśnie do wyrażania niczym nie skrępowanych opinii i ja to robię.Jeśli Ci to przeszkadza-po prostu nie czytaj tego i powstrzymaj się od swoich mizernych aluzji w stosunku do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiększał ilość dobrych jakościowo kanałów itp... jest w interesie wszystkich abonentów,a więc i Twoim.Chyba,że jesteś tak mało wymagający,że byle co Cię zadawala.

Widzę, że spostrzegawczość masz wrodzoną :>

 

A te strony Forum są przeznaczone właśnie do wyrażania niczym nie skrępowanych opinii i ja to robię.Jeśli Ci to przeszkadza-po prostu nie czytaj tego i powstrzymaj się od swoich mizernych aluzji w stosunku do mnie.

No właśnie dlatego to robię, wyrażam niczym nieskrępowaną opinię na podstawie analizy wielotygodniowych Twoich opinii. Dlatego pozwolisz, że pozostanę przy swoim. :] Co do mizernych aluzji - dostosowuję się do poziomu autora cytowanego fragmentu. pozdrawiam. Więcej dystansu do siebie...

 

Akurat d107 jest abonentem UPC, więc dodawanie kanałów przez Vectrę nie leży w jego interesie :)

A przy okazji: jak Ci u nowego opa?

Witaj @scorpion :D Fakt, dodawanie nowych kanałów przez Vectrę już nie leży w moim interesie - na szczęście :) Już nie chodzę taki sfrustrowany jak co poniektórzy :wink:

Będąc niespełna od miesiąca abonentem UPC jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie tyle samą ofertą telewizyjną, co podejściem do klienta. TV co prawda oglądam rzadko, to czasami odpalę sprzęt. Wszystko hula, zero awarii. Takie opcje jak: Strefy filmowe, PAP czy VOD na życzenie z mnóstwem darmowych materiałów z poszczególnych kanałów tematycznych rzeczywiście jest przydatne i bardzo wskazane w dzisiejszych czasach. O dziwo zaskoczył mnie serwis EURONEWS, który po naciśnięciu jednego guzika mogę w dość szybkim czasie zorientować co się dzieje na świecie. Oferta HD zadowalająca, technicznie też daję radę - ze względu na nowe światłowody. Trochę pilot do nagrywarki za długi ( w vectrze był krótszy ), ale ujdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk14144: Vectra 01 ja rozumiem że chcecie być kablówką za którą najmniej się płaci ale dajcie spokój z takim oszczędzaniu:

sportowe kanały polsatu brak

kanały canal + w hd chociaż canal + sport gol i weecend brak (może je by tak włączyć w dniu startu a nie tak jak zawsze 3 miesiące bo starcie)

kanały hd tvn - u brak ja wiem że jeszcze nie wystartowały ale może zamiast zapychać ofertę telewizyjną takimi śmieciami jak csb tv które i tak zakończyło ofertę może warto żeby pani Małgorzata Wojtaszko chyba tak ona się nazywa która odpowiada za ofertę cyfrową pogadać z prezesem Vectry i wprowadzić je do oferty a nie zapychać dziury byle czym

Vectra 01 warto się zastanowić nad tym dlatego że jak wystartują te kanały to już widzę jakie będą artykuły w necie

upc , multimedia i inea wprowadza nowe kanały a vectra JAK ZWYKLE MA ABONENTÓW W D***E dajcie nam coś z tych kanałów wyżej wymienionych niech ten 1 stycznia będzie dla nas zaskakujący że z kacem co sylwestrze włączam tv a tak wyskakuje komunikat o dodaniu wszystkich kanałów polsatu od oferty.

 

Arkon: Absolutnie zgadzam się z przedmówcami, że Vectra powinna dołączyć proponowane programy TV i wreszcie dać swoim abonentom wybór. Jeśli chodzi o ewentualne pakiety ja widziałbym to troszkę inaczej niż Q.bak. Według mnie powinny być pakiety: filmowy, sportowy, przyrodniczy, muzyczny i dziecięcy- każdemu wg. potrzeb. Tu pojawia się pytanie do Vectra01 czy jest szansa na taki podział? A przy okazji co Wy o tym myślicie?

 

Arczi1280: Vectra-01 jeśli tak bardzo wam szkoda osób, które cenią sobie niskie opłaty za telewizję kablową, to zróbcie pakiet podstawowy coś na wzór pakietu mini jaki jest w Polsacie Cyfrowym a innym klientom dajcie bogatą ofertę programową.

 

Luk14144L: Vectra 01 wiele abonentów nie chce tylko kanałów podstawowych bo nawet parę kanałów brakuje ale inne sportowe KANAŁY POLSATU , EUROSPORT 2 HD filmowe FOX SD I FOX HD N FILM HD N FILM 2 HD i dlaczego zawsze vectra niestety muszę to powiedzieć ale vectra jest zawsze na szarym końcu ale raz daliście czadu z hbo w hd i cinemaxami w hd a teraz będzie kanały tvn w hd , kanały cyfry + w hd a vectra co powie nam ............... może tvr kanał będzie w ofercie.

 

Misiek1939: Do Vectry 0-1 :

Czy w związku z wprowadzeniem od 28.10 b.r Programów Canal+Gol HD i Canal+Weekend HD będą one dostępne w Vectrze w Pakiecie CANAL+? Czy także kanały HD TVN-u ,które mają być dostępne od 04.11 b.r będą w Pakiecie Platynowym Vectry?

Proszę konkretnie napisać od kiedy Vectra zamierza je wprowadzić do swej oferty,czy będzie to trwało znowu miesiącami jak to było z Canalem+ HD,czy wprowadzicie Państwo od razu?

 

CYFROmaniak (do Misiek1939): Nie jestem czynnym moderatorem, ale prawo do upominania mam. Wiele Twoich postów leży już w koszu więc nie zaśmiecaj tego (mojego właściwie ) wątku.

 

Vectra nie jest nawet przygotowana do dodania od razu tylu kanałów HD. W tym celu trzeba by pewnie zwolnić jakieś częstotliwości które wykorzystuje analog.

 

Rafiusz: Witam a ja mam pytanie troszkę z innej "beczki" dotyczące usługi multiroom. Nie wiem czy akurat powinienem poruszyć ten temat w tym wątku ale może ktoś z Was forumowiecze będzie znał odpowiedż na moje pytanie. W Vectrze w opcji multiroom aby mozna było oglądać kanały filmowe premium (paczka HBO lub Canal+) trzeba dodatkow do opcji multiroom dokupić drugi abonament na te kanały Premium. Czy w innych kablówkach i platformach telewizji cyfrowej też tak jest? Czy tylko u nas pobiera się podwójne opłaty. Płacę przecież za mozliwość oglądania kanałów na drugim telewizorze więc dlaczego muszę dokupywać drugi abonament?

 

 

Odnośnie zmian pakietów/oferty: Wasze sugestie ulepszenia oferty są przez nas skrupulatnie gromadzone :). Musicie wiedzieć, że ich wprowadzenie nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać.

 

Misiek1939: Chętnie odpowiem na wszystkie pytania - pod warunkiem, że jest to możliwe. Jestem pośrednikiem w dostarczaniu informacji i zaufaj mi - jeżeli będę wiedzieć coś nowego i będzie to dla Was (abonentów) korzystne, to nie przepuszczę okazji, żeby was o tym powiadomić :).

 

Misiek1939: to, co mówi CYFROmaniak jest prawdą. Zamiany kanałów są wynikiem brakiem wolnych częstotliwości. Jak zapewne wiesz - nie wszędzie infrastruktura jest tej samej jakości. Nie wszyscy abonenci mają sprzęt tej samej klasy. Innymi słowy - nie można zwolnić częstotliwości zajmowanych przez telewizję analogową "nagle", tylko stopniowo,

 

Tak jak pisałem już wcześniej - o nowych programach, które będą wprowadzone do ramówki zostaniesz poinformowany listownie. Aktualne informacje z tej dziedziny znajdują się również na naszej stronie internetowej albo na profilu firmowym na facebooku https://www.facebook.com/media/albums/? ... rowavectra.

 

Luk14144L: Masz rację, większość naszych abonentów jest zainteresowana wyłącznie pakietem podstawowym po możliwie najniższej cenie. Robimy wszystko żeby dostosować pakiety dodatkowe do potrzeb abonentów, którzy zainteresowani są rozszerzoną ofertą programową. Do taki osób zaliczamy oczywiście kibiców sportowych, dla których przygotowaliśmy specjalny pakiet programowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...