Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, vectriusz napisał(a):

Jeśli podpiszę na 24 miesiące aneks do umowy z Vectrą ważny z początkiem grudnia to ile razy może mnie objąć klauzura inflacyjna?

A to trudno powiedzieć - to Vectra :). Inny stan umysłu :D. Generalnie dane dotyczące inflacji są podawane 2 razy do roku, ale to o niczym nie świadczy :). Teściowie podpisali z nimi przedłużenie umowy we wrześniu i po 2 miesiącach dostali właśnie podwyżkę z tej klauzuli o 15%. No niech mi ktoś pokaże inflację 15%. Znaczy oficjalnie teraz podaje się poniżej 7% za październik. A przepraszam bardzo, to 2 miesiące temu nie wiedzieli o inflacji, żeby zaoferować właściwą cenę?

Moja umowa dojrzewa, tzn. mam jak byk na czas niekoreślony, a w regulaminie promocji która właśnie mi się kończy jest zapisane w par.2 pkt.3 że zakończenie okresu trwania promocji nie wpływa na prawa nabyte w okresie trwania promocji. Dodatkowo w par3. pkt 1a) jest tabelka w której zapisali że okres obowiązywania rabatu za abonament jest bezterminowo w każdym kolejnym okresie po upływie minimalnego okresu (czytaj 2 lata) lecz dodają 5 zł za dostęp do usługi.

Jestem ciekaw jaką fakturę przyślą za miesiąc i co w nie policzą. Póki co manipulują informacjami starając się mnie przekonać, że jak nie podpiszę nowego aneksu, to rachunki mi wzrosną zgodnie z obecnym cennikiem. Zobaczymy. Jestem coraz bliżej Orange.

Edytowane przez mkrek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2023 o 18:05, baranek21 napisał(a):

Z wypowiedzeniem nie trzeba dzwonić. Wystarczy na swoim koncie abonenckim na ebok wypełnić specjalny do tego przygotowany formularz i wysłać. Sami przysyłają pismo mailem o przyjętej rezygnacji z umowy i opisanymi szczegółami. Prosto i szybko. Polecam! 

Dzięki chłopaki, ale warto było pójść choćby dla tej pięknej Pani.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2023 o 19:56, kfm877 napisał(a):

Od 15.11 aż 2 "nowości" w Vectrze

618 - Nuta Gold
829 - TV Regio

 

O jakiej porze z reguły Vectra dodaje kanały ?

Chcę sprawdzić czy będą dostępne te "nowości" dla klientów MM. Póki co u mnie ich jeszcze nie ma.

Antena HD nadal na 618.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe kanały czyli Nuta Golf i TV REGIO HD są bez kodowania dostępne dla każdego i bez EPG.

Wystarczy przeskanować w tv pasmo DVB-C bez modułu CAM.

Stan na 13:50 oba kanały zniknęły i jest komunikat o braku sygnału. Pewnie technicy zastanawiają się na jakiej częstotliwości je włączyć 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafiusz napisał(a):

Na moje pytanie dlaczego klienci z pakietem podstawowym go mają a klienci z pakietem VIP już nie, nie potrafił tego logicznie uzasadnić. 

:D:D:D

 

Tak samo nie wiedzą dlaczego nie można mieć  dostępu do panelu routera  z poziomu 192.168.8.xxx  ta firma to naprawdę jedna wielka porażka szkoda że alternatywy brak.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Rafiusz napisał(a):

618 - Nuta Gold
829 - TV Regio

Yhm klienci pakietu VIP nie będą mieli do niego dostępu. Taką odpowiedź uzyskałem od konsultanta Vectry. Na moje pytanie dlaczego klienci z pakietem podstawowym go mają a klienci z pakietem VIP już nie, nie potrafił tego logicznie uzasadnić. 

:D:D:D

 

 

Ja też mam pakiet VIP . Mi z kolei napisali , że z tych nowych kanałów w pakiecie VIP powinien być tylko kanał 829 - TV Regio.

Póki co mam czarny ekran na obu kanałach.

Płacimy wielokrotnie więcej za pakiet VIP niż abonenci za pakiet podstawowy a nie mamy nowo dodawanych kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 80 zł bez grosika. Wychodzi drożej od samego abonamentu. Pierwszy rachunek może być szokiem dla nowego klienta, jeśli wierzy w reklamę. 
Dodatkowo co miesiąc 4,99 zł za wypożyczenie modemu. 
Jeszcze powinni wymyślić opłatę za dostęp do e-faktur, np. 1,99 zł za korzystanie z internetowego panelu klienta. Obsługa informatyczna konta klienta kosztuje, więc ponoszą koszty związane z jej utrzymaniem. Jak ktoś zapomni hasło do logowania i chce odblokować dostęp, to kolejna opłata, np. 99 gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jawne oszukiwanie ludzi.
Takie coś dziś dostałem.Screenshot_2023-11-21-16-30-55-953-edit_com.google.android_gm.thumb.jpg.48001fc9026eb8b855d39af8e89eb944.jpg

Zwiększ prędkość za 5zł miesięcznie???
Nie! Nie za 5zł a za 10zł! Doliczają cenę za wynajem modemu, więc jest to zwyczajne wprowadzenie w błąd i naciąganie.
Strzelają sobie w kolana równo.
Jakby napisali od razu, że kosztuje to dyszkę a małym druczkiem, że cena zawiera wypożyczenie modemu, to nie byłoby już tak atrakcyjna oferta i mniej naiwnych by się złapało.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

https://www.vectra.pl/oferta/7990/ patrzcie jakie oszustwo... Niby 5zł miesięcznie taniej, ale 70zł za aktywacje. :D 

 

Oni doskonale żąglują cenami a na końcu i tak wychodzi to samo :

 

  Zawartość oferty :

Internet do 600 Mb/s

- 48 kanałów TV

- TV Smart 4K BOX

- Modem Wi-Fi 6

 

Tak jak _Artek podaje : Suma 59,99, + Aktywacja 79,99,- + Wypożyczenie modemu 4,99,- (umowa 24 mieś. 1639,51,- nie wliczając klauzuli inflacyjnej)

lub

Suma : 69,99,- + Aktywacja 5,- + Wypożyczenie modemu 4,99,- pierwsze 3 mieś 0,- (umowa 24 mieś. 1654,56,- nie wliczając klauzuli inflacyjnej)

 

Jak macie Vectrę proszę o informacje czy Vectra oferuje podstawowe kanały DVB-C w formie niekodowanej jak posiada się od nich usługę internetową i czy jest to tzw. pakiet Stalowy ?

Czy trzeba brać od nich kartę CI+ do tych podstawowych kanałów ?

Pytam ponieważ na ulotce jest napisane 600 Mb/s WiFi6 + 48 kanałów (Stalowy) (Dekoder Smart 4K lub karta CI+) i dwie opcje cenowe które rozpisałem wyżej :)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...